Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Всичко свързано с футбола
Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Мнение от Bat Stoqn »

Станаха ясни съставите на Реал Мадрид и Байерн Мюнхен близо час преди началото на полуфиналния реванш в Шампионската лига между двата тима. Срещата стартира в 21:45 часа българско време на „Сантяго Бернабеу“.

В първия мач преди седмица, немците спечелиха с 2:1.

Съставите:

Реал Мадрид: Касияс – Марсело, Пепе, Рамос, Арбеола – Кедира, Алонсо – Роналдо, Йозил, Ди Мария – Бензема

Резерви: Адан, Коентрао, Албиол, Кака, Гранеро, Калехон, Игуаин

Байерн Мюнхен: Нойер – Алаба, Бабщубер, Боатенг, Лам – Густаво, Швайнщайгер – Рибери, Кроос, Робен – Гомес

Резерви: Бът, Рафиня, Контенто, Пранич, Тимусчук, Олич, Мюлер

Първият финалист в Шампионската лига стана ясен във вторник вечер, когато Челси отстрани Барселона.

Ако има някой който желае да гледа мача в нета да пише,ще постна стриймове :D

foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Re: Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Мнение от foreignn »

2GOOD написа:
jakoooo написа: споко шефе ще ги бият както казах барса ще загубят и така стана :lol: :lol: само РЕАЛ И ЧЕЛСИ :dance:
Аман от анти-барса фенове :snooty:
Да ти кажа честно,то май един отбор кат разбива Европа го освиркват здравата.Ама то май само тука в България го има т'ва.За толкова малко време да постигнеш такива успехи.На живо съм гледал на Камп Ноу и атмосферата е смразяваща просто.Имат уникални хореографии.Защо говорим за упадък на един отбор след като е загубил на практика и теория Ла Лига и ШЛ? Нима Реал не го е правил,явно не помним как Реал с години отпадаше от Лион на 1/8 финалите.Манчестър отпадна още в груповата фаза тази година.Ами Челси от кога не е взимал титлата на Англия,говорим за подпиране на Манчестър,ми следователно Челси бива да са 2-ри по този показател,щом МУТД са на първо.Не ми говорете за съдии,актьорско майсторство и за подпиране от УЕФА.Футбола е виждал много такива периоди,АБСОЛЮТНО всеки един европейски ТИТАН си е имал своя така да го кажем "уговорен" мач.Барселона нямаше късмет вчера,с 4 греди и куп не добре изиграни положения,но това е футбола - важна е интригата в този спорт,а и всеки друг.За мен Барса е един от най-великите клубове в историята на футбола със сегашната си школа,виждаме Барса не прави космически трансфери.Тейо,Тиаго,Куенка,Монтоя и куп други те първа ще навлизат в истинския футбол.Пожелавам си Купата на Краля и успех на Челси на финала.
А да се върнем на темата - Прогнозата ми за този мач е 1:3 и искрено желая Байерн да играе финал.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Мнение от 2GOOD »

Пуу най-накрая един фен на Барса :dance: Завиждам ти благородно за гледането на мач на барса на кам ноу.. аз също имах честта да съм та ми да усетя част от едни 90000, но аз бях на концерт... и все пак каталунците си правеха вълни, пееха си (докато чакахме групата)... трябва да се преживее за да се усети ;) ... да се върнем на темата

След Ел Класико Реал ще са с приповдигнато самочувствие а и домакини и ми се струва, че ще доминират яко, но това може и да им изиграе лоша шега. При всички случаи ми се струва, че ще е интересен мач :clap:

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Мнение от SorrowMind »

2;1 редовно
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Мнение от North »

Робен показа класа и изпълни много добре дузпата в ключов момент :clap:
Но ако защитата на Байерн продължи с такива изпълнение нищо чудно Реал да вкарат поне още 3 гола. Тия хора си правят гавра с труп :roll:
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Прогнози за мача Реал М - Байерн М (Шампионска Лига)

Мнение от 2GOOD »

Еййй познахте за резултата ... честито на Байерн ...

Мога да кажа само едно нещо и то е към суроявия мозък, който вчера наричаше Меси "женичката, която изтърва дуспа"... искам само да му кажа, че когато си под огромно напрежение не е толкова лесно, видя се, че и вашият топ играча а.к.а. "Манекена" също изтърва. А специалния не изпълни самонадеяното си намерение, което изказал в онзи смс към челси... чакаме ви в Мюнхен. Спорам до тук със злорадстването, не ми е в стила. Най-важното е че стана страхотен мач ;)

Отговори