Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Всичко свързано с футбола
Shooter
Напредващ
Мнения: 24
Регистриран: 27.01.2012, 22:31
Мишка: a4tech
Ник в CS: Shooter

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от Shooter »

Doom , аз да те питам с какво футболистите на "леФски" превъзхождат тия на ЦСКА ? ЦСКА ще е шампион !

Потребителски аватар
DoOM
Редовен
Мнения: 77
Регистриран: 24.12.2011, 11:02
Мишка: Neverlose Gaming cs <3
Ник в CS: Neverlose Gaming cs <3
Местоположение: Neverlose Gaming cs <3
Контакти:

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от DoOM »

хахах ццццц ще ви видим бе спокоино

It`s my Life
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 09.01.2012, 17:35
Мишка: Optical Mouse
Ник в CS: ChIt0
Местоположение: Lovech

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от It`s my Life »

Топ 5
1.Лудогорец (Разград)
2.ЦСКА (София)
3.Литекс <3 (Ловеч <3)
4.Черноморец (Бургас)
5.Левски (София)

Според мен в Б група отиват :
Монтана
Локо СФ
Берое

Потребителски аватар
GooDING
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 23.02.2012, 09:51
Ник в CS: GooDING

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от GooDING »

Много ясно , че Левски

Shooter
Напредващ
Мнения: 24
Регистриран: 27.01.2012, 22:31
Мишка: a4tech
Ник в CS: Shooter

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от Shooter »

It's my life , мога да ти кажа ,че държавата (ББ и БФС) никога ама никога няма да оставят леФски извън 3-ката ! Аз съм казал ЦСКА ШАМПИОН ! а за изпадащите Локо СФ и Берое няма да изпадат

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от SauSer »

Това, че държавата няма да остави Левски да изпаднат от 3-ката.. много може да се поспори, но нямам намерение. Въобще не съм съгласна, дори изключвайки факта, че съм левскарка.
За отпадащите.. надали точно Локо София и Берое. Монтана също ме съмнява да се дадат ;)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Shooter
Напредващ
Мнения: 24
Регистриран: 27.01.2012, 22:31
Мишка: a4tech
Ник в CS: Shooter

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от Shooter »

SauSer, Новият ви спонсор кой го намери ? също така кой политик го държи ? поразрови се малко :д Нищо лошо не искам да кажа ! )

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от fefaka »

Аз мога да се похваля че в мойто даскало има ултраси на левски...

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от SauSer »

Shooter написа:SauSer, Новият ви спонсор кой го намери ? също така кой политик го държи ? поразрови се малко :д Нищо лошо не искам да кажа ! )
Левски никога не е бил отбор, тласкан нагоре от държавата. Напротив, много пъти сме били ощетявани (не казвам, че останалите отбори не са.. винаги е имало несправедливости) и то по отвратителен начин. Не ми се иска да изпадаме сега в спор.. да говорим с факти и т.н. Ясно е, че няма да се разберем, тъй като очевидно ти не споделяш моите виждания и не си привърженик на Сините. :) Но това, в което съм 100% сигурна, е, че Левски никога не са и за в бъдеще няма да разчитат на такъв тип "подкрепа". Не се нуждаят от такава, за да печелят. Поздрави ;)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от lanselot »

Левски не били подкрепян отбор ... Wtf ? пхаха аре моля ви се, 50 процента от мачовете на наще "грандове" се въртат на черното тото. Гледайте европейски футбол и се радвайте на играта, а не влизайте в безмислени полемики затова кой е по-добър : цска или левски... Тези отбори не са това, което бяха, не ще се и върнат!
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от Bat Stoqn »

SauSer написа:
Shooter написа:SauSer, Новият ви спонсор кой го намери ? също така кой политик го държи ? поразрови се малко :д Нищо лошо не искам да кажа ! )
Левски никога не е бил отбор, тласкан нагоре от държавата. Напротив, много пъти сме били ощетявани (не казвам, че останалите отбори не са.. винаги е имало несправедливости) и то по отвратителен начин. Не ми се иска да изпадаме сега в спор.. да говорим с факти и т.н. Ясно е, че няма да се разберем, тъй като очевидно ти не споделяш моите виждания и не си привърженик на Сините. :) Но това, в което съм 100% сигурна, е, че Левски никога не са и за в бъдеще няма да разчитат на такъв тип "подкрепа". Не се нуждаят от такава, за да печелят. Поздрави ;)
Saus моля те недей да говориш такива неща.Левски не бил подпиран :?: малеееее не съм се смял така от много време :lol: Защо изкараха ЦСКА от евротурнирите :?: за да играят Левски в шампионската лига и да станат пак за посмешище.Не знам на колко години си но май забрави 90те и началото на новия век колко пъти Левски ставаше шампион благодарение на съдийските решения,имаше един сезон само и само да станат шампиони имаха 17 мача ако не се лъжа победа с 1-0 и в тези мачове половината им победи бяха с дузпи :think: Левски бил отбора на народа :?: на кой народ,на милицонерите и държавна сигурност :snooty:

Shooter
Напредващ
Мнения: 24
Регистриран: 27.01.2012, 22:31
Мишка: a4tech
Ник в CS: Shooter

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от Shooter »

tqna78, ти си болезнено прав ! Медиите и те яко серът по ЦСКА ,но видиш ли става дума за леФски .. оо там всичко е розово, ето ви и сега какво е ЦСКА пак ги гонят за лиценз ,но на леФски дълговете им към различни банки .. никой не ги пита тях за лиценза ..

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от SauSer »

Тези приказки ги слушах всеки ден, като излизах да ритам с привърженици на ЦСКА. Едва ли и ти ще се изненадаш, ако кажа, че твърдя същото за тях. На всички е известно, че ЦСКА винаги е бил отборът на властта - и преди, и след 10 ноември. Обираха най-добрите играчи от провинцията, съдиите свиреха за тях и, когато дойде демокрацията, ЦСКА си отиде на мястото - почти никакви успехи в България и още по-малко в евротурнирите. Винаги са били некоректни като клуб, затова ги изхвърлиха от евротурнирите, и сега дължат пари на цял свят. А като отбор винаги са се славели с грубата си игра. Сега пак са отборът на властта. Онзи ден ходили с правителствения самолет до Либия... Цяла есен ги тикат към титлата - не бяха съдийски рамена, не бяха удари под кръста към основните им опоненти. И ако станат шампиони, за всички ще е ясно по кой начин.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от Bat Stoqn »

SauSer написа:Тези приказки ги слушах всеки ден, като излизах да ритам с привърженици на ЦСКА. Едва ли и ти ще се изненадаш, ако кажа, че твърдя същото за тях. На всички е известно, че ЦСКА винаги е бил отборът на властта - и преди, и след 10 ноември. Обираха най-добрите играчи от провинцията, съдиите свиреха за тях и, когато дойде демокрацията, ЦСКА си отиде на мястото - почти никакви успехи в България и още по-малко в евротурнирите. Винаги са били некоректни като клуб, затова ги изхвърлиха от евротурнирите, и сега дължат пари на цял свят. А като отбор винаги са се славели с грубата си игра. Сега пак са отборът на властта. Онзи ден ходили с правителствения самолет до Либия... Цяла есен ги тикат към титлата - не бяха съдийски рамена, не бяха удари под кръста към основните им опоненти. И ако станат шампиони, за всички ще е ясно по кой начин.
Чакай малко ся,ако и аз реша и имам възможност мога да наема правителствения самолет :wink: никой не е казал че ходят на държавни разноски :lol: За това че били обора на държавата :lol: само да ми кажеш кой им намери спонсор който ще представят във вторник :think: Ако не знаеш се казва Б.Б :think: така че се вижда кой на кой е .Въпреки всичко аз се радвам че Б,Б им намери спонсор защото е неписано правило-без силен Левски,ЦСКА е на същото ниво :hand:

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кой отбор ще победи от А група Бългаският футбол

Мнение от SauSer »

Да, наистина.. Когато Левски пак победи силен ЦСКА с много голове, победата е още по-сладка :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Отговори