Обощение

Всичко свързано с колелата и колоезденето
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Обощение

Мнение от fallangel »

Здравейте на всички, тази тема ще бъде за всички който се интересуват от колоездене. Тук ще пускам всякакви новини, мероприятия, състезания видео клипове. Мога ви давам съвети при избор на колело, ремонт на велосипед и всякакви въпроси свързани с велосипедите. Имам голям опит в тази област, повече от 6 години съм се занимавал професионално с това. Надявам се че ще спомогна и за насърчаването към този вид спорт, който може да ви предложи много хубави моменти. Вече по големите градове са изградени частични велоалей, който спомагат за по безопасното предвижване с велосипед. Тези алей ще бъдат разширявани и ще осигурят по голям периметър за предвижване в градовете. Както знаете в големите градове сините зони за автомобилите се разширява постоянно, и мисля че е време да оставим колите и да покараме малко велосипеди :D. Аз лично се предвижвам до работа с колело просто не виждам смисъл за някакви си 4 км да паля колата, която при такъв кратък преход ми дава разход 18/100 ГАЗ :doh: . Това е от мен, чакам всякакви мнения и въпроси.

Заключена