За и против автоматичния снайпер.

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!

Да се махне ли автоматичния снайпер ?

Да.
17
55%
Не.
14
45%
 
Общо гласове: 31

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от fallangel »

Аз ви предложих нещо, като искате про сървър пуснете още един и го режете и му забранявайте каквото си щете. Класика да си остане нормален.

Ако пуснете такъв сървър, съм сигурен че посещаемостта му няма да е кой знае каква така че спокойно можете да го направите 5vs5.

Потребителски аватар
etaniel
Ex-CS Admin
Мнения: 26
Регистриран: 18.11.2011, 10:29
Мишка: Някаква много зле :D
Ник в CS: etaniel / Jin
Местоположение: Велико Търново

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от etaniel »

Fair Play написа:С авп да стреляш без оптика ти трябва много ама наистина МНОГО практика !
Не е като автоматичния снайпер.
С авп е друго имаш право на 1 истрел и трябва да чакаш да зареди.
При автоматичните снайпери няма такова нещо...
Разликите между авп и автоматичните снайпери е:
При автоматичните снайпери са нужни 2 патрона за да умре даден противник а при авп-то 1.
Автоматичните снайпери са адски точни докато вървиш/холдваш или клякаш в някой ъгъл.
Фалл с авп без оптика да си точен е нужно да се спреш за части от секундата и да направиш много бърз фаст зуум.
Толкова бърз, че играта да се бъгне и да ти отчете точен изтрел без да се е появявала оптика.

ПРОТИВ
GG за мнението. Повечето клипчета са от момента, в който версията на играта имаше fast AWP reload. Сега не е така.
Автоматичните скайпери не са балансирани. Не случайно са премахнати в голяма част да не кажа 95% от наличността на 1.6 сървърите.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от fallangel »

Моля ви се спрете да пишете глупости всеки ден съм свидетел как половината от хората в сървъра играят основно с AWP-а, с малко практико всеки се научава, аз не желая да се научавам с това оръжие за мен е глупаво не доставя нужното удоволствие, стреляш убиваш стреляш убиваш..... Ако искам да играя така ще си пускам ботове и ще си ги убивам с по един куршум. Или върнете автоматичния снайпер или махнете awp-то. Това е последния коментар който ще пусна по темата.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от 2GOOD »

Не темата си е много хубава, за мен няма никакво значение.. със... без все тази... каквото решите.

Но щит няма да връщам :snooty:

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от Bat Stoqn »

Може и да не връщате автоматичния снайпер :?: талибана вече не клечи в базата на теротата а ръшва :lol:

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от SauSer »

tqnata78 написа:Може и да не връщате автоматичния снайпер :?: талибана вече не клечи в базата на теротата а ръшва :lol:
Не клечи, ама клечи. Вчера много ме изнерви, но нали беше рожденик... Иначе по-раздвижена му е играта определено, но има още какво да се желае.
Колкото до awp-тата - наистина ще бъде голямо разочарование, ако се забранят. Аз автоматиците никога не съм ги харесвала, едва ли това ще се промени, но както решите. Говоря от лична гледна точка - просто ми се струват нереални.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: За и против автоматичния снайпер.

Мнение от fallangel »

Значи темата е създадена да се гласува дали да се върне автоматичния снайпер или не. Не съм казал да се връщат щитове, относно авп-то каза че е по честно ако или двата снайпера да ги няма или и двата да ги има. Очаквах мнение на главния виновник който самоволно реши да махне автоматичния снайпер, понеже нашия сървър е само за прота и такива бъгави оръжия не трябва да има.
Заключвам темата щото с вас на глава не се излиза.
Освен да почна да слагам бан за прекомерно използване на авп. :whistle:

Заключена