Да си защитим ника си в цс!

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от fallangel »

Не знам как ще излиза съобщението, ако изобщо има такова предвидено в скрипта. Но лесно можем да го оправи като пуснем надпис който да се появява от време на време както върви рекламата на сайта в сървърите, така мисля че ще добре.
Всеки не регистриран ще си играе с ника който желае, просто ще има някакъв надпис пред ника му което ще означава че не е регистриран вместо fallangel ще бъде Pub fallangel. Нещо такова трябва да бъде не съм сигурен на 100% не съм го виждал на реално.

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от MARIQNKO »

Няма значение от къде ще е съобщението важното е да има, а може и да се направи да излиза само на тези които не са регистрирани, а регистрираните да нямат такива съобщения :think:
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
_DiDaKa_
Напредващ
Мнения: 32
Регистриран: 28.06.2011, 22:14
Мишка: a4tech X7
Ник в CS: _DiDaKa_
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от _DiDaKa_ »

Дано да стане да може да си защитим ника по някакъв начин, че днеска ме обвиниха в кражба на ник. Надявам се скоро да се вземе решение.
ПОЗДРАВИ

Потребителски аватар
esquivo
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 29.01.2013, 09:21

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от esquivo »

Да това е много добра идея ще бъде мното добре , ако всеки си има парола на никъ . :)
Изображение

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от green »

Аз пък мисля , че ще по-добре , ако когато си защитим ника вместо той да е защитен за неопределено време , да е примерно за 1-2 седмици , да има човек , който следи кой колко играе с определения ник и следователно да докладва на администратор ако той не играе с регнатия от него ник и в следствие ника му да се махне от системата .

П.С. Ако няма човек който да иска да се наеме с "следенето" ще измислим нещо , стига да стане реалност моята "идея"
Последна промяна от green на 18.06.2013, 19:11, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от jijania »

Добре пароли,но ако има хора дето се пишат от много време и са с доста известен ник примет Макавели,защото познавам момче дето се пише така сигорно от 10 години още от 1.5,но има хора които се ядосват че се пише така щото и те се пишели така.
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от fallangel »

Условията ще важат само за нашата вреига, няма да търсим кои как се пише в другите. Няма как да се докаже кои е собственик на ника, всички сме копирачи, аз примерно моя ник го ползвам от много години, имам много регистрации с ник fallangel, но в gametrakcer-a получих съобщение със заплаха че ще ме банат ако не си сменя ника и тем подобни глупости. Така че когато това с регистрацията стане реалност ще бъде "кой когото превари" демек кои първи ще си регне ника.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от green »

jijania написа:Добре пароли,но ако има хора дето се пишат от много време и са с доста известен ник примет Макавели,защото познавам момче дето се пише така сигорно от 10 години още от 1.5,но има хора които се ядосват че се пише така щото и те се пишели така.
Аз не схванах смисъла на мнението ти... паролите са за да има защита над ник.. да не става такива дразги (някой да копира ника на другия) и ето ги и майките.., но трябва да има човек, който да следи кой колко играе с дадения ник и ако не играе поне от седмица максимално с него ника се освобождава..
Изображение

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от jijania »

green написа:
jijania написа:Добре пароли,но ако има хора дето се пишат от много време и са с доста известен ник примет Макавели,защото познавам момче дето се пише така сигорно от 10 години още от 1.5,но има хора които се ядосват че се пише така щото и те се пишели така.
Аз не схванах смисъла на мнението ти... паролите са за да има защита над ник.. да не става такива дразги (някой да копира ника на другия) и ето ги и майките.., но трябва да има човек, който да следи кой колко играе с дадения ник и ако не играе поне от седмица максимално с него ника се освобождава..


Има хора които не копират просто съвпадение,но стават кавгите наистина,а пък е кофти които превари той завари защото ако иска и той да играе с този ник,а не му дава щото някои си го е защитил с парола.Според мен трябва да има нещо от сорта на предопреждение,след като влезе в сървара да му изписва нещо при което треа да се регистрира във форума и да се разберат кво да праят 2мата играчи,кои ще се пише така и кои по различен начин.НЕ е от най-удачните решения,но не ми идват много идеи.
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от Damqn »

zlatoto написа:
minute написа:
MARIQNKO написа:А в сървърите ще има ли съобщения, че само след регистрация ще може да играят с ника който искат ?
Ще трябва да има, инак може да получим "обратен ефект" :D .
Как ще им излиза по-точно? Ако е като в началото при влизането в сървър, където всеки натиска ентер без да поглегне...
Няма ли да е по-добре, ако си играят с никовете си, но вече който иска, той да си има защита на ника... Да си излиза съобщение, ако искате да си защитите ника, посетете форума и т.н. Във форума да има банер на началнта страница към темата как става защитата на ника и т.н. (също да се направим банер към раздела с психо цс-ите)
Ако всички бъдат Psycho Player-и ще има точно този обратен ефект...
Никой не може да задължи някой да си защити ника и да определя с какъв ще играе...


Добре казано злате а съм на този принцип ще се получи по-добре ако има такъв плугин .... ,които иска да си защити ника си да става свободно тоест по желание. В такава ситуация този които не е поискал тази опция да си играе както си е било, защото има лапета ... които "играят от вчера и за тях е сложно" така че преди да се направи трябва да се измисли то се вижда ,че е трудно :think:
няма да се бърза ще се получи това в интереса на потребителите 8) и на вас.
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

CrowER
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 07.08.2013, 18:50
Мишка: A4Tech BT-630
Ник в CS: DivX,CrowER

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от CrowER »

Аз си защитих ника в цс влизате в оптионс и най-накрая в менюто пишете паролата и ника ви е защитен :clap:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си защитим ника си в цс!

Мнение от fallangel »

CrowER написа:Аз си защитих ника в цс влизате в оптионс и най-накрая в менюто пишете паролата и ника ви е защитен :clap:
Тази парола е за съвсем други неща, не защитава ника.

Отговори