Избор и предложения за лого на веригата !!!

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от fallangel »

Знам че не е това което търсим но на мен ми харесва и може да се взаимства от него.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от 2GOOD »

Да не е лошо... Хайде вече да го измисляме и Fall да помогне за стикери за кола и други глезотии които да си лепим където ни падне 8)

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от minute »

2GOOD написа:Да не е лошо... Хайде вече да го измисляме и Fall да помогне за стикери за кола и други глезотии които да си лепим където ни падне 8)
Аз имам място на задното стъкло на комбито :-)
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от c00L_MacKa »

green написа:
Just.Z написа:сложи 1-2 дупки от куршуми и ще заспи :)
Untitled-1.png
Untitled-2.png
Няма ли да е по-добре дупките да са една до друга? :think:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от green »

pst3.png
pst5.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Изображение

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от green »

1png.png
ЕДИТ: Някой може ли да ми каже името на шрифта на банера, който ползва сайта...
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Изображение

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от green »

shield6.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Последна промяна от green на 27.10.2013, 21:52, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от 2GOOD »

Това последното не е лошо... може да ми пратиш psd-то да ползвам идеята ... но след 2 седмици, че за момента ако го пратиш просто ще го забравя :)

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от green »

shield3.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от eldynari »

green написа:
shield3.png
Аз искам да те питам нещо ок правиш логота и прочее но случайно да знаеш какво е плагиатство ? И как се процедира когато някой взаимства идеята на някого и макар да я променя не споделя в последствие от кого я е взел.
Нищо лично но на мен въобще не ми харесват твоите логота и прочее казвам го съвсем безпристрастно и вместо да заимстваш идеята на някого без да споделяш отдолу от къде е седни и измисли нещо твое и ако е добро ще го харесам но само при тези условия!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от green »

eldynari написа:
green написа:
shield3.png
Аз искам да те питам нещо ок правиш логота и прочее но случайно да знаеш какво е плагиатство ? И как се процедира когато някой взаимства идеята на някого и макар да я променя не споделя в последствие от кого я е взел.
Нищо лично но на мен въобще не ми харесват твоите логота и прочее казвам го съвсем безпристрастно и вместо да заимстваш идеята на някого без да споделяш отдолу от къде е седни и измисли нещо твое и ако е добро ще го харесам но само при тези условия!
Големия критик :lol:
Не знам какви простотии ми пишеш, но не мисля, че съм откраднал на някой идеята или съм карал някой да ми помогне, Златото ми даде някои предложения относно щита и аз ги направих...

Не ме интересува дали те кефят моите неща или не, мен си ме кефят, а дали теб те кефят е отделна тема.. поне аз седя и се мъча да правя нещо, не казвам че хейтването е лесна работа, но.. :lol:


П.С. Ако беше някой друг, на драго сърце бих приел критиките му, но от човек който постоянно хейтва.. :shifty:
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от Fair Play »

Идеята за щита като цяло идва от мен (не като цяло, а във форума), а надписа от фалл. А ти чисто и просто плъгиатстваше беше използвал цялостната готова моя разработка и беше добавил 2 тъпи дупки. Да съм ти дал разрешение и/или пдф файл ? А знаеш ли от къде знам ? Обадиха ми се от на майната си по телефона докато съм на работа в най-напрегнатите часове, за да ми го кажат. Както и да е казах си, че ще си замълча за момента и се надявах да се светнеш и да си махнеш коментара. След забележката на Вампирела ти директно изтри мнението си. Та връщам се в темата. Подкрепям коментара на Елдунари, също така подкрепям всички колеги с които съм обсъждал логотата ти. Ти не правиш нищо интересно, нищо което да ни грабне окото, ти използваш готови форми (шейпове), слагаш някакъв цвят или текстура в щита, добавяш текст, 1 ГОТОВ рендър от интернет и пишеш текста, а също така и 2-3 пъти цапаш с ГОТОВИТЕ четки... Като цяло по-горе си сложил готова картинка от новата версия на играта, която се разработва от херо... И това трябва да ни впечатли ли ?
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от BekToP »

IMG_28281.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от green »

Fair Play написа:Идеята за щита като цяло идва от мен (не като цяло, а във форума), а надписа от фалл. А ти чисто и просто плъгиатстваше беше използвал цялостната готова моя разработка и беше добавил 2 тъпи дупки. Да съм ти дал разрешение и/или пдф файл ? А знаеш ли от къде знам ? Обадиха ми се от на майната си по телефона докато съм на работа в най-напрегнатите часове, за да ми го кажат. Както и да е казах си, че ще си замълча за момента и се надявах да се светнеш и да си махнеш коментара. След забележката на Вампирела ти директно изтри мнението си. Та връщам се в темата. Подкрепям коментара на Елдунари, също така подкрепям всички колеги с които съм обсъждал логотата ти. Ти не правиш нищо интересно, нищо което да ни грабне окото, ти използваш готови форми (шейпове), слагаш някакъв цвят или текстура в щита, добавяш текст, 1 ГОТОВ рендър от интернет и пишеш текста, а също така и 2-3 пъти цапаш с ГОТОВИТЕ четки... Като цяло по-горе си сложил готова картинка от новата версия на играта, която се разработва от херо... И това трябва да ни впечатли ли ?
За твоето лого добре, видях, че ти нямаш време и си казах, ай ко толкоз ако сложа 2 ТЪПИ ДУПКИ, е то пък било нещо, стана природно бетствие, какво искаш, аз съм едва в началото, сам се уча, не знам дали вас някой ви учи, не ме и интересува, но вие се правите на нещо велико... какво искаш да седна да ти го рисувам, еми ако можех щях да ти го нарисувам, ако искаш и утре ще ти представя някоя скица на ръка... вие сте големи лисици..., както виждаш в първите страници на темата не се вижда изображенията.. аз тогава не бях никак редовен във форума, нямах си и на идея да ставам част от екипа на веригата.. ако бях видял, че щита идва от теб нямаше да се хвана да правя щит... пфф то уж екип се пишем, абе къв екип вие се ебавате направо... какво нямам право да ползвам готови четки и тем подобни, а рендера сам го правя, не търся готови, не ми е минавало и през ум да търся...
Чак по телефона му звъннали за една картинка, а и не съм казал че твоя щит съм го правил, точно и ясно написах че просто защото нямаш време съм сложил 2 ТЪПИ ДУПКИ... но като не ви харесват правете си ги, няма да правя вече подобни неща за тук, вие щом сте великите дизайнери, вие сте измислили фотошопа ок.. правете си ги..


П.С. повече няма да се меся по тая тема.. оставям експертите ни намира...
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от Fair Play »

green написа:
Fair Play написа:Идеята за..................ни впечатли ли ?
За твоето лого добре, видях, че ти нямаш време и си казах, ай ко толкоз ако сложа 2 ТЪПИ ДУПКИ, е то пък било нещо, стана природно бетствие, какво искаш, аз съм едва в началото, сам се уча, не знам дали вас някой ви учи някой, не ме и интересува, но вие се правите на нещо велико... какво искаш да седна да ти го рисувам, еми ако можех щях да ти го нарисувам, ако искаш и утре ще ти представя някоя скица на ръка... вие сте големи лисици..., както виждаш в първите страници на темата не се вижда изображенията.. аз тогава не бях никак редовен във форума, нямах си и на идея да ставам част от екипа на веригата.. ако бях видял, че щита идва от теб нямаше да се хвана да правя щит... пфф то уж екип се пишем, абе къв екип вие се ебавате направо... какво нямам право да ползвам готови четки и тем подобни, а рендера сам го правя, не търся готови, не ми е минавало и през ум да търся...
Чак по телефона му звъннали за една картинка, а и не съм казал че твоя щит съм го правил, точно и ясно написах че просто защото нямаш време съм сложил 2 ТЪПИ ДУПКИ... но като не ви харесват правете си ги, няма да правя вече подобни неща за тук, вие щом сте великите дизайнери, вие сте измислили фотошопа ок.. правете си ги..


П.С. повече няма да се меся по тая тема.. оставям експертите ни намира...
Я се светни, къде се намираш и падни на земята. Тук всички имаме еднаква тежест на гласа. А ти от както стана админ си наддигна страшно много въшките, а такива индивиди като теб страшно много дразнят и бързо си отиват, веднага мога да ти дам над 3 примера за такива админи. Не се прави на интересен и не си мисли, че си големия разбирач в играта и във форума, защото ти си една голяма, *закръглена*, подчертана, удебелена, наклонена, червена НУЛА, с удивителен и малко не си видял от това през което сме минали ние по-старите. Абе да ти кажа, когато започнеш да правиш нещо както трябва и то започне да се харесва на всички е нормално да бъде питан човек (особено ако имаш контакт с него), да му ползваш идеята, да го помолиш за четки, да поискаш съвет, да искаш пдф, за да видиш как става цялата работа. Докато ти директно доулнлоъдна картинката, изряза я, сложи две дупки и я постна. Както и да е сторено, сторено, забравено от моя страна. Ти си мислиш, че се бъзикам, но наистина ми звъннаха за тази глупост докато бях на работа. Хейта според мен си е напълно заслужен. Получаваш го, защото си наддигаш въшките и се мислиш се за добър играч и админ, а всъщност с нищо не си се доказал и едва ли ще успееш скоро време.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Отговори