Избор и предложения за лого на веригата !!!

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от Just.Z »

Много странно в темата за лого на мрежата засягате кой колко ставал за админ...
Това ме навежда на мисълта , че има лична нотка на омраза в случая..
Това все пак е някаква картинка.. и освен него не виждам друг да се мъчи да направи нещо, а и нещо щом го има в интернет достъпно за FREE DOWNLOAD значи е FREE!!!
Удебелено подчертано и засукано го написах дано някой се усети, че се излага много!!!
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от eldynari »

Fair Play написа:
green написа:
Fair Play написа:Идеята за..................ни впечатли ли ?
За твоето лого добре, видях, че ти нямаш време и си казах, ай ко толкоз ако сложа 2 ТЪПИ ДУПКИ, е то пък било нещо, стана природно бетствие, какво искаш, аз съм едва в началото, сам се уча, не знам дали вас някой ви учи някой, не ме и интересува, но вие се правите на нещо велико... какво искаш да седна да ти го рисувам, еми ако можех щях да ти го нарисувам, ако искаш и утре ще ти представя някоя скица на ръка... вие сте големи лисици..., както виждаш в първите страници на темата не се вижда изображенията.. аз тогава не бях никак редовен във форума, нямах си и на идея да ставам част от екипа на веригата.. ако бях видял, че щита идва от теб нямаше да се хвана да правя щит... пфф то уж екип се пишем, абе къв екип вие се ебавате направо... какво нямам право да ползвам готови четки и тем подобни, а рендера сам го правя, не търся готови, не ми е минавало и през ум да търся...
Чак по телефона му звъннали за една картинка, а и не съм казал че твоя щит съм го правил, точно и ясно написах че просто защото нямаш време съм сложил 2 ТЪПИ ДУПКИ... но като не ви харесват правете си ги, няма да правя вече подобни неща за тук, вие щом сте великите дизайнери, вие сте измислили фотошопа ок.. правете си ги..


П.С. повече няма да се меся по тая тема.. оставям експертите ни намира...
Я се светни, къде се намираш и падни на земята. Тук всички имаме еднаква тежест на гласа. А ти от както стана админ си наддигна страшно много въшките, а такива индивиди като теб страшно много дразнят и бързо си отиват, веднага мога да ти дам над 3 примера за такива админи. Не се прави на интересен и не си мисли, че си големия разбирач в играта и във форума, защото ти си една голяма, *закръглена*, подчертана, удебелена, наклонена, червена НУЛА, с удивителен и малко не си видял от това през което сме минали ние по-старите. Абе да ти кажа, когато започнеш да правиш нещо както трябва и то започне да се харесва на всички е нормално да бъде питан човек (особено ако имаш контакт с него), да му ползваш идеята, да го помолиш за четки, да поискаш съвет, да искаш пдф, за да видиш как става цялата работа. Докато ти директно доулнлоъдна картинката, изряза я, сложи две дупки и я постна. Както и да е сторено, сторено, забравено от моя страна. Ти си мислиш, че се бъзикам, но наистина ми звъннаха за тази глупост докато бях на работа. Хейта според мен си е напълно заслужен. Получаваш го, защото си наддигаш въшките и се мислиш се за добър играч и админ, а всъщност с нищо не си се доказал и едва ли ще успееш скоро време.
Апропо Хейта е ГРАДИВНА критика моля правете разлика м/у двете.Благодаря :)

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от Fair Play »

Just.Z написа:Много странно в темата за лого на мрежата засягате кой колко ставал за админ...
Това ме навежда на мисълта , че има лична нотка на омраза в случая..
Това все пак е някаква картинка.. и освен него не виждам друг да се мъчи да направи нещо, а и нещо щом го има в интернет достъпно за FREE DOWNLOAD значи е FREE!!!
Удебелено подчертано и засукано го написах дано някой се усети, че се излага много!!!
Добре, а сайта ако беше изграден изцяло от флаш и същата картинка я има как ще я свалиш ? Ще си зуумнеш браузъра и ще си направиш скрийн шот и от там ще я изрежеш ? Добре става, почвам по стария начин да представям нещата с водния печат, за да си нямаме подобни дърпаници. Лична нотка на омразя няма, има от колегиална страна. И то не е само от мен към него. Не съм единственият админ, който си е изградил абсолютно същото мнение като моето.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от SauSer »

Just.Z написа:Много странно в темата за лого на мрежата засягате кой колко ставал за админ...
Това ме навежда на мисълта , че има лична нотка на омраза в случая..
Това все пак е някаква картинка.. и освен него не виждам друг да се мъчи да направи нещо, а и нещо щом го има в интернет достъпно за FREE DOWNLOAD значи е FREE!!!
Удебелено подчертано и засукано го написах дано някой се усети, че се излага много!!!
+1
Не виждам какво природно бедствие точно се породи от това.. момчето искаше да помогне по някакъв начин, а не да се докаже, или да присвои чужди заслуги...
Стига сте издребнявали.
Друг въпрос е, че от темата за лого стана такъв конфликт и се захапахте един друг абсолютно излишно.. не е това начинът да си изяснявате отношенията.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от BekToP »

pt1.png
pt1_1.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Последна промяна от BekToP на 15.05.2014, 19:11, променено общо 1 път.
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от essential »

"A и нещо щом го има в интернет достъпно за FREE DOWNLOAD значи е FREE!!!"

Това изречение не може да бъде по-далече от истината.
Оставяме пиратството настрана.
Дали нещо е Free Download или не, идва с лиценс по какъв начин може да се използва :wink:
Най-често може да се ползва самото лого, както е представено, за неща които не носят доходи. (Ако авторът го е поставил за сваляне)
Но не може да се взимат явни елементи от него и да се ретъчва с цел някой друг да твърди това за своя работа.
Да поясня, че не нападам никого, нито конкретен случай, просто обяснявам защо неща обявени за free download не са равни на free to use as you wish.

Последният пост на ВекТор ми харесва като лого.

П.С. Момчета, кому е нужна тази омраза? Отпуснете се, това трябва да е приятелски настроено място.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от essential »

Реших да скалъпя и аз нещо:

ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от BekToP »

pt3_3.png
pt3_2.png
pt3.png
pt3_1.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Последна промяна от BekToP на 14.05.2014, 19:07, променено общо 1 път.
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от jijania »

Изображение

Ей това ме кефи . но ако трябва да избирам ще е това


Изображение



На Вампс :) :)
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от BekToP »

pt4.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от BekToP »

малко да изплагиатстваме от немската Бундеслига :D
pt5.png
pt5_1.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от 2GOOD »

Има някои много интересни неща, това например никак не е лошо:
BekToP написа:
pt1.png
Идеята пак казвам е, въпросното лого да е различимо и в малка резолюция, така че да можем да го позлваме за фейсбук, за favicon-а на сайта (иконката горе на таб-а на браузъра) и въобще навсякъде :)

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Избор и предложения за лого на веригата !!!

Мнение от AnHiMiLaToR »

1.png
3.png
подчертавам дебело с 2 черти, че има още работа и това е на етап концепция още
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори