Предложение за банменю и времетраенето на бановете.

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Предложение за банменю и времетраенето на бановете.

Мнение от OldDirtyBastard »

Тъй като страдам от пълна липса на угризения на съвестта, а и деспотичността е характерна моя черта, ще кажа само, че сред виновните винаги, ще има и невинни, така или иначе всички са лесно заменими.Остава въпросът, коя от двете групи да надделее !

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за банменю и времетраенето на бановете.

Мнение от fallangel »

minute написа:Я и аз да се изкажа сега, :-). Прави сте всички и тези който искат перм. за хак и тези които мислят, че не е ОК така. Ще дам следния пример: КРЪЧМАТА. Я си помислете сега, ако се окаже, че не е хак както твърди примерно ФП? Идеятя ми е такава, че ако някой отнесе перманентен бан за ВАЛЛ а не е, няма да имаме възможност ние да осъзнаем грешката си защото този човек няма да играе повече при нас, и няма да имаме повече демота за размисли. Тази ни практика да банваме перм. има и плюсове и минуси разбира се. Ще добием популярност като "твърда" верига при която няма компромиси, но има вероятност и да се напълним само с посредствени играчи, които няма опасност да сбъркаме с ВАЛЛ-ове. Ако сега някой колега излезе с номера "АЗ СЪМ 100% СИГУРЕН, ТОЯ Е WALL", бих се замислил за неговата преценка, не забравяйте, че няма безгрешни хора (камо ли админи :-) ).
Както беше казал едно време Релакс-а, по - добре хакер в игра отколкото грешен бан". Не ме разбирайте погрешно, но смятам, че перм. бан за всякакъв вид хак не е допустимо за няколко случая като ВАЛЛ, но рекойл ииии ...не се сещам за други сега :-). По - скоро трябва да се помисли как да стане работата при 3 - бана за ВАЛЛ да следва перм. автоматичен. Лошото е, че това е свързано с време което нито аз нито 2GOOD имаме в момента, затова и бан системата малко ( :-( ) "куца" в момента, но ще се опитаме да закърпим положението колкото и когато можем.
Поради изложените по - горе причини аз съм ПАС и не искам да взимам отношение, защото от сега ви казвам, че дори да се реши да се направи системата за автоматичен бан при 3 или колкото и да са там провинения, няма да е скоро (ама никак :-) ), така, че ........
Виж ся, който има интерес да играе в нашата верига и получи бан има възможност да се оплаче във форума, нали затова сме направили цял раздел. Като каза сам " Ще добием популярност като "твърда" верига при която няма компромиси" и сулюьо и пульо дето ми играят постоянно с хакчета ще се замислят дали изобщо да влязат в някои сървър.
няма да имаме възможност ние да осъзнаем грешката си защото този човек няма да играе повече при нас, и няма да имаме повече демота за размисли.

Какви ти размисли, мозъка ми е блокирал от последните две теми за грешни банове. Мненията са 50/50 и постоянно изкачат нови, таман си решил едно и хоп изкача обратното. Работата се проточва, бана си изтича, банатия играч вече не му пука защото си играе в сървъра, а пък ние си блъскаме главите да вземе решение.
по - добре хакер в игра отколкото грешен бан

С това мнение никога не съм бил съгласен, защото практиката показва че когато 10 човека си мислят че има хакер в играта сървъра се опразва, и от тези 10 човека се връщат най много 5. И после почват да реват, психо сървърите само хакери играят. И кои печели от това, само играчите с хак защото няма да бъдат банати и ще продължават да си влизат. А дори и да бъдат банати, бана ще изтече и пак ще влизат. Е това са големи глупости.

Luciano***
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 18.12.2012, 20:51
Мишка: "Logitech" sensitivity 1.2 :-)
Ник в CS: Luciano***

Re: Предложение за банменю и времетраенето на бановете.

Мнение от Luciano*** »

Здравейте,аз съм нов във форумът, но не и в сървара.Играя от 2011г. в PsychoTraining някой може би ме помни...няма значение.Прочел съм правилата на сървара(вече и на форума) и ги спазвам.Но явно че не е така както си мисля.
Причината поради която се регистрирах във форума е следната:
Снощи както играех след като напазарувах оръжия пристигам на ярд в пълно бойно снаражение,готов да влизам в ужесточена битка с контра-терористите изведнъж хапвам един леденостуден БАН за така наречената "РЕКЛАМА" след което ме дропва.Над главата ми изкачат препинателните знаци (???!?!?!?!?).
Опитвам да влезна пак да не би да е някаква грешка, но Уви не е! Няма никаква грешка.Почесах се,почудих се викам си "Ко ми пука на мене бе!!! Приключих с този сървар "здраве да е" ще се играе другаде".Моментално, без да ми мигне окото се свързах с друг "IP"адрес.Разказах случилото се на един приятел, който също играе в PsychoTraining
и той остана изумен като мен.Реакцията му беше доста негативна, тъй като ме познава доста добре и знае че не бих нарушил правилата.Особено в сървар който ми харесва има добра подръжка и подбран екип от хора,които си вършат работата и не са така наречените "СМС АДМИНЧЕТА" дето те банват просто, защото не си им симпатичен или нещо от сорта.
Точните му думи бяха:"Ясно ще се местим!"
Речено Сторено!!!Но после се позамислих дали наистина пък не съм написал нещо което да бъде считано за "реклама"!? Нее...нищо не съм писал...бях натиснал бутона "F4" по погрешка, тъй като бутона "F3" ми е "REBUY ITEMS" и явно един от админите в играта(няма да споменавам кой е)си го е интерпретирал като "реклама".
Както и да е.Съвсем се отклоних се от темата.Исках да подкрепя мненията на "peterpan и 2good". Мисля че доста хора като видят че са баннати(особено за реклама) не биха си направили труда дори да отворят браузера камули да пишат теми и т.н. просто защото ще влезнат в друг сървар.Каквато всъщност бе и моята реация първоначално независимо от това,
че играя от миналата година тук.Обърнете внимание и на реакцията на моят приятел.Според мен както приятели викат приятели да играят заедно в даден сървар също така е възможно да има и обратен ефект.Ясно ми е че като си тръгнат двама не значи че няма да дойдат още четирима на тяхно място, но нали идеята е да се задържат перманентните играчи и да дойдат още нови такива.
Относно какъвто и да било "Хак" подкрепям "FallAngel" твърдо "ЗА" перманентен бан!

Поздрави и успех!!!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Предложение за банменю и времетраенето на бановете.

Мнение от essential »

Luciano*** написа:Здравейте,аз съм нов във форумът, но не и в сървара.Играя от 2011г. в PsychoTraining някой може би ме помни...няма значение.Прочел съм правилата на сървара(вече и на форума) и ги спазвам.Но явно че не е така както си мисля.
Причината поради която се регистрирах във форума е следната:
Снощи както играех след като напазарувах оръжия пристигам на ярд в пълно бойно снаражение,готов да влизам в ужесточена битка с контра-терористите изведнъж хапвам един леденостуден БАН за така наречената "РЕКЛАМА" след което ме дропва.Над главата ми изкачат препинателните знаци (???!?!?!?!?).
Опитвам да влезна пак да не би да е някаква грешка, но Уви не е! Няма никаква грешка.Почесах се,почудих се викам си "Ко ми пука на мене бе!!! Приключих с този сървар "здраве да е" ще се играе другаде".Моментално, без да ми мигне окото се свързах с друг "IP"адрес.Разказах случилото се на един приятел, който също играе в PsychoTraining
и той остана изумен като мен.Реакцията му беше доста негативна, тъй като ме познава доста добре и знае че не бих нарушил правилата.Особено в сървар който ми харесва има добра подръжка и подбран екип от хора,които си вършат работата и не са така наречените "СМС АДМИНЧЕТА" дето те банват просто, защото не си им симпатичен или нещо от сорта.
Точните му думи бяха:"Ясно ще се местим!"
Речено Сторено!!!Но после се позамислих дали наистина пък не съм написал нещо което да бъде считано за "реклама"!? Нее...нищо не съм писал...бях натиснал бутона "F4" по погрешка, тъй като бутона "F3" ми е "REBUY ITEMS" и явно един от админите в играта(няма да споменавам кой е)си го е интерпретирал като "реклама".
Както и да е.Съвсем се отклоних се от темата.Исках да подкрепя мненията на "peterpan и 2good". Мисля че доста хора като видят че са баннати(особено за реклама) не биха си направили труда дори да отворят браузера камули да пишат теми и т.н. просто защото ще влезнат в друг сървар.Каквато всъщност бе и моята реация първоначално независимо от това,
че играя от миналата година тук.Обърнете внимание и на реакцията на моят приятел.Според мен както приятели викат приятели да играят заедно в даден сървар също така е възможно да има и обратен ефект.Ясно ми е че като си тръгнат двама не значи че няма да дойдат още четирима на тяхно място, но нали идеята е да се задържат перманентните играчи и да дойдат още нови такива.
Относно какъвто и да било "Хак" подкрепям "FallAngel" твърдо "ЗА" перманентен бан!

Поздрави и успех!!!

Има сървъри, които bind-ват разни копчета из клавиатурата ти да рекламират техните IP-та. Най-често ти не виждаш като го правиш.

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Предложение за банменю и времетраенето на бановете.

Мнение от fefaka »

Казах ви като видите реклама поне 1 път предупредете.Гледам че сървъра е д2 там има и гаг като продължи да рекламира след предупреждението го гагнете...айде са в класика няма гаг там ако след предупреждението продължи го баннете.Също не съм съгласен че има смисъл бан за реклама да е 1 час не само защото повечето даже не знаят че рекламират а и защото съм проверявал кви ше са тия сървъри дето рекламират и повечето даже са спрени...също така не вярвам някой да тръгне да спира да играе само за да си отвори конзолата и да види ип-то на рекламирания сървър и да тръгне да влиза там.Лично мене даже ме е страх да банвам за реклама или псуване само щото не искам заради мене да се губят играчи и заради това винаги ги гагвам 8)

Отговори