AutoTeamBallance Plugin!

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Just.Z »

Здравейте.. колкото и да се стремят 1-2 админа или по добри играчи да минават към по слабите това не оправя проблема.
Играл съм в други сървъри където на всеки 2-3 рунда играч който е 1-2 по статс се сменя с някой по слаб от противниковия отбор, в полза на по слабите. Като когато натиснеш M ти изписва, че тази команда не е позволена.. и всеки влиза с 5/5 не можеш да избираш отбори..
Просто всеки ден сме свидетели как на даден мап.. 3-4ма които са по добри и са приятели/познати са от един отбор и на 15 минута от картата вече едните водят с 15/0 или по зле... (Даже в края на мапа се разбират какви да са следващия мап..)
Изображение
Принципно даже няма нужда от снимки, всеки знае за какво става въпрос. Много хора може да недоволстват в началото, но се свиква...
Какъвто и да си, ти се отиграва когато енемито вече с толкова много водят , че ти ръшват 6 човека с АВП-та или дори с Помпи от ярд, а по слабите са клекнали по ъглите с УСП+смок и се чудят на къде да се обърнат и се получава нещо като ГАВРА. Ще се избегнат и ситуациите в който дадени индивиди примерно ВИНАГИ влизат 1ци купуват АВП и седят в Т базата на Dust2 или в кулите на Cbble и подобни.

Може като тест да се сложи в началото само в 1 сървър нз .. В момента сървърите са много добре развити и не вярвам да се изгуби някаква активност от подобен тест.. Знам също и , че не всички сървъри са при един човек и всяка промяна изисква много време и тн.. Но в Д2, Д22 или в класика може да се тества за 1 седмица.. така ще се избегнат и много нерви според мене и много банове за псувни и тн.. просто хората или лефтват защото нямат шанс или изгрубяват и започват да псуват най често своите по слаби и неоринтирани съотборници... Също има и плъгин който ако ТОЗИ с C4 Седи АФК повече от 20 сек след началото на рунда C4 Се прехвърля на някой друг. Защото и това се случва достатъчно често, но това е друга тема.. Аз лично мисля , че една такава промяна ще е голям ПЛЮС и ще е доста по приятно и интригуващо когато картите завършват 16/12 примерно , а не 20/2 ..

Благодаря за вниманието :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от CzaR »

Аз съм за да се пробва нещо подобно. Наистина е дразнещо след 15 мин. игра едните да водят 15:0. И когато се каже някой от по-силния тийм да мине от по-слабия, много малко хора го правят. Останалите защо не го правят ? Защото ще си развалят статса, ще кажеш, че за пари играят ! Някой път и админите не могат да обърнат резултата до такъв който да е приемлив. С разлика от 5-6 рунда.

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Fair Play »

За да се балансира аутотийм баланса командите трябва да се променят на mp_autoteambalance 0 + mp_limitteams 2
Така ще може максумум 2 смени да се правят м-у отборите, когато са 10/10
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Just.Z »

Fair Play написа:За да се балансира аутотийм баланса командите трябва да се променят на mp_autoteambalance 0 + mp_limitteams 2
Така ще може максумум 2 смени да се правят м-у отборите, когато са 10/10
Не виждам как помага в случая като в началото влязат 5ма по добри като 2ки.. помпят си 2 и докато се освободи слот... +това и да няма място .. ще премине към тях след 2 рунда...
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от lanselot »

Така ще се научат пилетата да играят цс. Трябва мачкане
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от EASY »

Не знам дали ще е от значение моето мнение,но все пак ще го изкажа.Аз играя само дъст2онли и почти всеки път съм свидетел на подобни резултати.Напълно подкрепям идеята да се тества някакъв плъгинг и времето ще покаже имали ефект от нещо такова.
Изображение

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от essential »

Аз забелязах, че са почнали да влизат все повече и повече неориентирани хора. Веднага давам пример как ония ден 5ма терористи заедно стоят на инферно отгоре на тераската през цяяяяяялото време... колкото и да слапвах те си се връщаха там. Същата работа и на дъст 2. Всички отиват ярд и като заложат бомбата, при 6-7 живи човека - всички почват да се кашират от контрите и да се чудят къде са.

Както и да е. Балансът не е належал проблем на играчите, а на админите. Играчите влизат, за да си убиват. Лично съм забелязал, че когато влезна и някой е близо 40/5 след 2-3 поредни рунда умиране той си излиза. Така че, винаги 'по-стрелящите' ще си се събират от един отбор понеже не им се пада.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Just.Z »

essential написа: Така че, винаги 'по-стрелящите' ще си се събират от един отбор понеже не им се пада.
И точно като им се отнеме правото да си избират отбор ще спрат да влизат ли ?? Не мисля..
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от essential »

Откъде накъде ще им отнемаме правото да си избират отбор, знаеш ли колко пъти съм виждал хора да пишат 'Аз 2ка не мога'. Както и 'Аз 1ца не мога, не ми се играе така'

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от lanselot »

Всеки път за нечие удобство се опитваме да променим играта и все правилата. Тва е, къв си се паднал, такъв ти бил късмета, ще ядеш куршуми и ще траеш, след 35 мин се сменя мапа. Ако играехме за въпросно величие, тогава ред сълзи, ред сополи биха били разбираеми, но в случая не виждам причина да променяме the rules.
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Just.Z »

essential написа:Откъде накъде ще им отнемаме правото да си избират отбор, знаеш ли колко пъти съм виждал хора да пишат 'Аз 2ка не мога'. Както и 'Аз 1ца не мога, не ми се играе така'
И Именно заради тях стават повечето проблеми.. ТОЯ САМО В КУЛАТА ВИСИ.. АЙ ВЕ СМОТАНЯК НЕЩАСТЕН ... ИМАШ Ц4... Бахти тапака...
И си заминават 2-3 .. все пак става въпрос за ТЕСТ ! За малко време в 1 сървър.... Май не си ми прочел цялото предложение..
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от inthaheadshoty* »

Ами да и на мене ми е кофти когато играя с слабите но нищо не мога да направя.Мисля че на Зи му е добра идеята :think: :think: :think:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от fallangel »

Ако ми намерите плъгина може да го тествам на д22. За другите сървъри няма как да стане.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Just.Z »

Това ще бъде трудно, ама ще опитам :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: AutoTeamBallance Plugin!

Мнение от Just.Z »

Мисля , че е това..

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=26598

Има настройка да сменя 2-ма рандом играчи , има и такава която по слабия отбор ще са с 1 човек повече .., но за това не знам, мисля че е излишно. Има и настройка да не мести админите, но не разбирам много.. :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Отговори