Препоръчвам...

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Препоръчвам...

Мнение от Just.Z »

Здравейте.. :)
Доста време ме нямаше и не знам колко активен ще бъда и за напред, но за редките си влизания последните дни видях доста неща които ме дразнят , а и не само мен..
Clasica се пълни на половина и тъкмо станем 10-12 човека и идва ред на DUST/Cabble/Dust2/Aztec(тука лагва ужасно много!) и пак се изпразва.. МАХНЕТЕ ГИ ТЕЗИ КАРТИ НАЙ НАКРАЯ.. Ако останат малко карти добавете Mirage! Мисля , че няма да отнеме кой знае колко време и усилия.. От Coreto махнете militia , защото се съберат 4-5-6 човека и като почне той като пусне 2-3 в базата на ЦТ-тата и бягат половин час да стигнат до къщата или се лутат из тунелите и след 5 мин игра трима са лефтнали и другите нямат избор освен да лефтнат и те...!
ФПС-то в сървърите често пада.. не знам на какво се дължи, но това трябва да се фиксне, ако трябва махнете някой не толкова нужни плъгини. Тук не съм много запознат , но преди не лагваше така.. :violin:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Препоръчвам...

Мнение от eldynari »

Съгласен съм с теб но към допълнения бих предпочел да сложите и de_comrade.bsp мапа е брутален и се цъкаше нон стоп преди години да може хлапаците да него знаят но е доста интересен мап.Също така да ще е хубаво в класика да няма дъст или дъст2 така или иначе вече си имаме два сървъра с дъст2.

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Препоръчвам...

Мнение от Akuma »

Няма да е лошо да сложите и един "Deatmatch-final" за разпускане! :)
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Препоръчвам...

Мнение от eldynari »

Мдам макар че пак ще почнат да играят само с авп-та не виждам голям смисъл :lol:


Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Препоръчвам...

Мнение от SauSer »

Наистина най-добре си пуснете предложенията всяко едно поотделно в темите на съответните сървъри.
Аз само ще припомня, че целта не е 2-3 админи да играем на картите, които на нас ни харесват, а да поддържаме интереса на "хлапаците".
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: Препоръчвам...

Мнение от inthaheadshoty* »

Съгласен съм със Зи,защото като те пусне в ЦТ база на милитиа,и направо те мързи да вървиш до къщтичката и по същия начин когато се спалнеш в тунела.За CBLLE,DUST,AZTEC съм съгласен да се махнат но нека DUST2 да остане... иии да ако се добави една MIRAGE мисля ,че няма да е лошо.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Препоръчвам...

Мнение от eldynari »

SauSer написа:Наистина най-добре си пуснете предложенията всяко едно поотделно в темите на съответните сървъри.
Аз само ще припомня, че целта не е 2-3 админи да играем на картите, които на нас ни харесват, а да поддържаме интереса на "хлапаците".
Щом искате да им поддържате само интереса ем тогава оставете баналните карти и никога няма да научат останалите ако това ви е целта в крайна сметка на мен лично ми писна едно и също да играя но поне си има разнообразие в другите вериги.Както си решите ако искате я слагайте но това да поддържаме интереса май нещо не се получава тъй като те знаят 3 карти накръст и ако си мислите че след като има Д2 сървър класика ще се пълни малко ме съмнява.И не случайно е класик(класически карти още от едно време) така че не виждам какъв ти е проблема да се сложат карти които младото поколение(така да ги наречем) не ги знаят.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Препоръчвам...

Мнение от zlatoto »

Не е ли ясно защо не се слагат... Хлапетата не знаят тези мапове и лефтват.

Заключена