Избор на нов сървър.

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Избор на нов сървър.

Мнение от fallangel »

Здравейте, тъй като посещаемостта в нашите сървъри падна драстично, реших да направим нов сървър. Той ще бъде на мястото на Д22. Трябва ни сървър, който се играе масово, за да привлечем играчи. Давайте предложения, гледайте какво се играе и споделяйте. Може да срещнем малко трудности, тъй като сървърите при мен са на новия протокол 48 и може да няма мод за избрания сървър. Но ако се наложи, ще го направя на стария протокол. Тъй като ще предложите различни сървъри, може да се направи анкета след това, за да се избере един от всичките. Или ако даден сървър има доста гласове, тогава може да минем и без анкета.

Потребителски аватар
Pago
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 07.07.2012, 09:56
Ник в CS: Pago

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от Pago »

Според мен би било по сполучливо, ако се направи Д2 като е фулл да прехвърля хора в Д22. Така мисля, че е Д22 ще се понапълва, тъй като в момента само Д2 се пълни и мисля, че др сървър няма да има успех! Мое мнение, не ангажирам с него никого :) Хубав и успешен ден.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от fallangel »

Д2 като е фул ходят в Класик, което е добре защото и към него спадна интереса. По скоро може да увеличим малко броя на слотовете в Д2, примерно 24 или 26.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от green »

Еми аз мисля или Deathrun или wr3 защото и двата са много предпочитани..

П.С. Вместо да пиша другъде ще пиша тук.. гънгейма и авп-то нещо пряват някакви проблеми и прехвърлят в друг сървър.. аз влизам без проблем, но мои приятели ги хвърля в други сървъри.. мисля, че това е причината да не се пълнят тея двата сървъра..
Изображение

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от Just.Z »

Каквото и да решите да направите.. задължително трябва да има плъгин който като умреш да ти показва другите сървъри и колко човека има в тях... и като напишеш /server да ти излизат и с едно натискане на число 1-9 да те прехвърля..
За да може на всеки на който му писне Д2 примерно да не отива в Favorites и да търси други сървъри на други мрежи на други карти или с други модове, а да му се предоставя лесен начин да остане във ВАШАТА верига.. Седи си нормалния играч и след 4-5 слаби рунда си мисли ("Еее писна ми с тея мойте ботове 7 човека сме, а всеки рунд моите ръшват ярд и се бутат и измират, а уж за CT по 10 пъти им пускам needbackup и никой не ебава.. ") я в Clasic-a/Core-to/AIM-a има малко хора... Ще поцъкам малко в ДМ и ще се върна след 15 минути! Обаче като я няма тая опция изходите са 2 - QUIT/Друга верига

ПС: Това е една от 10-ките мисли които минават през акъла на почти всеки поне по 5 пъти на ден!

Така мисля аз !
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от fallangel »

Този плугин се води слоухак и забранен на новите протоколи(невъзможно е да се сложи). Точно заради този плугин имахме проблеми с румънските сървъри, и все още ги има.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от Just.Z »

Май не си ме разбрал...
Както като умреш изписва 1000 ненужни работи от сорта на колко патрона си истрелял колко процента са в целта и тн..
Така в някой сървъри изписва другите сървъри на мрежата и ти казва ако искаш да се преместиш да напишеш /server
Като го напишеш си ти излиза това...
Изображение
Не виждам за какъв слоухак става на въпрос :shock:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от fallangel »

Точно, за същия плугин става въпрос. Всички плугини от типа redirect се водят слоухак.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от eldynari »

Deathrun не се посещава чак толкова колкото war3 но класическият war3 е пълен само тогава когато фаст левел сървъра в дадена верига е фулл което колкото и да ми е неприятно да кажа ще е грешка ако се пуснат и deathrun i war3 класически.Относно сървърите които не се пълнят ами BF2 или там както е според мен трябва да се разкара както и Д22 може да пуснете един масивен с 32 човека или просто да ги махнете.Също така картите в deathmach и класика които предложихме да се махнат си стоят няма как да влизат хората там това което трябва да направите е не да пуснете нов сървър и да държите старите защото влизам в примерно 12 часа вечерта и абсолютно всички сървъри са празни(нещо което преди време и особено когато пусках кандидатура беше точно обратното)а да ги разкарате тези в които никой не влиза.Когато имаше по-малки сървъра всичко беше ОК вярно че с пускането на нови се очаква веригата да се разраства но в случая стана точно обратното два са сървърите които се пълнят и това са Корето(на опр. карти) и Д2 ако в класика влязат 5-6 човека това ще е рекорд.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от green »

Хмм..
Твърдо съм против махането на бф2 :snooty: защото той е много добър сървър.. и по-напред ще се пълни.. :dance:
Вместо бф може кнайфа да се смени временно докато започнат сървърите пак да се пълнят и след това като се пусне има по-голяма вероятност да се пълни повечко..
По време на атаките корето не се пълнеше а гънгейма беше почти винаги фулл, дори повече от д2-то се пълнеше.. авп също се пълнеше.. но сега тея двата сървъра прехвърлят в някакви измислени вериги.. затова и няма играчи в гг и авп...
Но ако се пусне новия цс и се оправят сървърите ще стане много добре.. но за момента другите администратори са заети а един няма възможност да оправя 10 сървъра..
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от zlatoto »

В момента се работи по редиректа т.е. ето това
Just.Z написа: Изображение
Работата върви бавно, но ще го направят и освен, че като напишеш /server ти излизат всички сървъри и колко хора има в тях, като д2 е пълен, хората ще ги прехвърля в д22, като той е пълен в класик и т.н.
Иначе за нов сървъв съм за wr3

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от Just.Z »

zlatoto написа:В момента се работи по редиректа т.е. ето това
Just.Z написа: Изображение
Работата върви бавно, но ще го направят и освен, че като напишеш /server ти излизат всички сървъри и колко хора има в тях, като д2 е пълен, хората ще ги прехвърля в д22, като той е пълен в класик и т.н.
Иначе за нов сървъв съм за wr3
О, Господи .. БЛАГОДАРЯ ТИ !!! :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от Akuma »

Съгласен съм, със златото за, Warcraft3 server. Ако бъде и респалн, ще съм още понавит!
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от SauSer »

Това с редиректа е важно наистина, но ако се води slowhacking (за пръв път чувам да е такъв), по-добре да не поражда проблеми.
Твърдо против massive съм от порядъка 26-32 човека.. истинско меле.
Относно d22, ако ще се слага редирект в крайна сметка, може да почакаме да видим какъв ще е резултатът. Ако няма да се слага - да се смени с друг мод.
От останалите сървъри за съжаление не виждам смисъл да държим Knife и BombDefuse.. когато и да ги погледна, са празни.
На тяхно място може да се сложи Warcraft3, щом е такъв интересът тук, + още едно предложение, което давам сигурно за 3ти път - Hide & Seek. Не са нужни толкова много хора, за да стане игра, а е голямо разнообразие. :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

LooP by NooB
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 18.06.2013, 01:15
Мишка: ot 10 leva
Ник в CS: LooP by NooB
Местоположение: България

Re: Избор на нов сървър.

Мнение от LooP by NooB »

С двете ръце съм за War3 независимо какъв мод точно ще е! "Hide and seek" също е добра идея според мен.малко са хубавите Hns сървъри.

Отговори