Оплакване от недобро администриране.

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Оплакване от недобро администриране.

Мнение от nracer »

Здравейте!
Искам да отправя публично изказване, че във форума цари пълен хаос, а да не говорим за сървърите.
Модераторите, администраторите пренебрегват постоянно теми, които са в грешни раздели, неправилно оформени и т.н. Тук съм обеден, че 20% от форума е преминал съм (кошче и архив). Нехайно отношение също се забелязва и в системата, дизайна и още другаде. Постоянно се допускат пунктуационни, граматични и естетически грешки от екипа, което не говори добре за верига. Та това искам да го приемете като стимул за развитие, а не за просто орицание.
Лично бих се заел с модерацията на форума, но ме спира ограничението от 40 мнения, защото не искам да се занимавам с простотии и да пиша излишни мнения т.е "spam - Само пиша, а не мисля!"

Поздрави,
nracer

TaLiBaN
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 03.12.2011, 21:28
Мишка: за 4 лв.-инджикитайска
Ник в CS: винаги с TaLiBaN

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от TaLiBaN »

nracer написа:Здравейте!
Искам да отправя публично изказване, че във форума цари пълен хаос, а да не говорим за сървърите.
Модераторите, администраторите пренебрегват постоянно теми, които са в грешни раздели, неправилно оформени и т.н. Тук съм обеден, че 20% от форума е преминал съм (кошче и архив). Нехайно отношение също се забелязва и в системата, дизайна и още другаде. Постоянно се допускат пунктуационни, граматични и естетически грешки от екипа, което не говори добре за верига. Та това искам да го приемете като стимул за развитие, а не за просто орицание.
Лично бих се заел с модерацията на форума, но ме спира ограничението от 40 мнения, защото не искам да се занимавам с простотии и да пиша излишни мнения т.е "spam - Само пиша, а не мисля!"

Поздрави,
nracer
Аз също съм Обеден, че с право ги ОРИЦАВАШ! :clap: Съгласен съм, че не говори добре за ВЕРИГАTA! Иначе и аз да се захвана, така ще го го оправя този форум... мамата си трака значи! :violin:

nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от nracer »

Вземи запиши един курс по Български език, срамно е младо момче си, а такива пропуски. И не ми пиши ПО-ТЕМАТА!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от Just.Z »

Темата е за коша !!!

:lol: :doh: :lol:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от Akuma »

nracer написа:Вземи запиши един курс по Български език, срамно е младо момче си, а такива пропуски. И не ми пиши ПО-ТЕМАТА!
Всеки има право, да изказва МНЕНИЕ, г-н Всезнайко!
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от 2GOOD »

Не е лоша темата, всяко мнение е важно за нас.

Като цяло, нещата наистина не са добре :(

Едит:
Странно този пост ми е номер 1313 :think:

nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от nracer »

Akuma написа:
nracer написа:Вземи запиши един курс по Български език, срамно е младо момче си, а такива пропуски. И не ми пиши ПО-ТЕМАТА!
Всеки има право, да изказва МНЕНИЕ, г-н Всезнайко!
Знаеш, че когато си миришеш г*за няма развитие нали? (Това е само пример).
Темата е за споделяне на индивидуални проблеми, които да се отстранят от администрацията.
Темата е специално написана за пубертети, които ти имат смисловата интелигентност.
Ако решенията ми не бяха правилни едва ли щях да бъда бивш администратор на Gcr.ru

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от Just.Z »

Темата в която се хвалим е в друг раздел! :D
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

dakelaaaaa
Пристрастен
Мнения: 104
Регистриран: 14.12.2011, 01:53
Мишка: Logitech
Ник в CS: DAKELA_XAPE
Местоположение: Гърция

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от dakelaaaaa »

Just.Z написа:Темата в която се хвалим е в друг раздел! :D

http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=136 :wink:
Чукането сближава....Наздраве

TaLiBaN
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 03.12.2011, 21:28
Мишка: за 4 лв.-инджикитайска
Ник в CS: винаги с TaLiBaN

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от TaLiBaN »

Just.Z написа:Темата в която се хвалим е в друг раздел! :D
Пичове , тоя nracer изобщо разбра ли че се бъзикаме с него !?!

nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от nracer »

Връщам темата в актуалност! Надявам се темата сериозно да бъде преразгледана от екипа.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от green »

Само спамите... вмомента администраторите са заети затова е така, надяваме се че нещата малко по малко ще бъдат вкарани в ред ;)
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от недобро администриране.

Мнение от zlatoto »

nracer написа:Връщам темата в актуалност! Надявам се темата сериозно да бъде преразгледана от екипа.
Такива теми никога не са излишни. Благодарим ти за мнението. Казаното от теб е взето под внимание, както и всички теми като цяло.
Не се взимат под особено внимание темите, в които някой се оплаква от бан. Всеки се прави на ударен и никой не иска да гледа демота, да изказва мнение и прочие, за да не се окаже с грешна преценка... Или просто не им се занимава, а преди не беше така. На това ще се обърне особено внимание :!:
green написа:Само спамите... в момента администраторите са заети затова е така, надяваме се, че нещата малко по малко ще бъдат вкарани в ред ;)
Изисква се много време, защото нещата не са малко.

Иначе се отклонявате се от темата и спамите излишно.
Темата се заключва.

Заключена