Относно правилата за реклама

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

Това където задължавате потребителите които си пускат реклама на сървърите при вас да пускат ваша реклама при тях е страшна тъпотия.Мисля,че това можете админа или някои друг от екипа ви да го направи в съответният сайт (ако имат такъв).Защо ще ни задължавате нас да ви пускаме реклама?
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от essential »

smurfavr написа:Това където задължавате потребителите които си пускат реклама на сървърите при вас да пускат ваша реклама при тях е страшна тъпотия.Мисля,че това можете админа или някои друг от екипа ви да го направи в съответният сайт (ако имат такъв).Защо ще ни задължавате нас да ви пускаме реклама?
Не съм видял да задължаваме никого на сила да пуска реклами при нас. Който желае - имаме си правила.

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

essential написа:
smurfavr написа:Това където задължавате потребителите които си пускат реклама на сървърите при вас да пускат ваша реклама при тях е страшна тъпотия.Мисля,че това можете админа или някои друг от екипа ви да го направи в съответният сайт (ако имат такъв).Защо ще ни задължавате нас да ви пускаме реклама?
Не съм видял да задължаваме никого на сила да пуска реклами при нас. Който желае - имаме си правила.
Така гоните потребителите.Но щом така сте решили вие си знаете.
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от essential »

Благодаря за полезната информация. На добър час.

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

essential написа:Благодаря за полезната информация. На добър час.
Мисля да изчакам администратора да видим какво ще каже?Така че не бързай да приключваш темата и да ме отпращаш.Мисля че не зависи от теб какво и как ще бъде в форума.
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от SauSer »

Не намирам къде е проблемът колегата да говори от името на екипа за нещо, което така или иначе отдавна е уточнено. Щом го прави, значи има основаниe, а не проявява своеволие.
По темата - както казахме, правилата са затова, за да се спазват. Потребителите са длъжни да се съобразяват с нашата политика. Именно намираме за коректно, когато дадем нещо, да получим обратно. Погледнато реално всичко е конкуренция между отделните вериги, нека поне има справедлива колегиалност. :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

Никои не ви оспорва правилата просто е доста тъпо да караш някои да пуска ваша реклама след като това е работа на вашият екип.Това правило го има само при вас и още в една друга верига която посещенията им на потребители са сведени до минимум заради няколко такива измислени правила които задължават потребителите да правят нещо което не им е работа.
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от essential »

smurfavr написа:Никои не ви оспорва правилата просто е доста тъпо да караш някои да пуска ваша реклама след като това е работа на вашият екип.Това правило го има само при вас и още в една друга верига която посещенията им на потребители са сведени до минимум заради няколко такива измислени правила които задължават потребителите да правят нещо което не им е работа.
Така, да повторя понеже явно първият ми пост не е бил прочетен. Никой не задължава обикновеният потребител да поства каквото и да е било.

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

Аз ви го казвам за ваше добро а вие правете каквото искате мен ми е все тая нито ви упреквам за нещо нито ще се налагам да правите нещо.Просто ви казвам,че това правило е shit
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от essential »

smurfavr написа:Аз ви го казвам за ваше добро а вие правете каквото искате мен ми е все тая нито ви упреквам за нещо нито ще се налагам да правите нещо.Просто ви казвам,че това правило е shit
Благодарим за конструктивната критика и вниманието обърнато към нас. Сигурен съм, че това е причината, поради която има липса на играчи през по-голяма част от деня. Ще обърнем внимание на това правило.

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

essential написа:
smurfavr написа:Аз ви го казвам за ваше добро а вие правете каквото искате мен ми е все тая нито ви упреквам за нещо нито ще се налагам да правите нещо.Просто ви казвам,че това правило е shit
Благодарим за конструктивната критика и вниманието обърнато към нас. Сигурен съм, че това е причината, поради която има липса на играчи през по-голяма част от деня. Ще обърнем внимание на това правило.
Не виждам какво общо имат играчите в сървърите ви с тази тема която се отнася за форума. :think:
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от SauSer »

Не намирам за правилно да се определят действията ни като "тъпи" и прочие, при явна липса на всякаква представа защо и как се е появило това условие. Нека припомним, че с години наред ние бяхме едни от малкото добронамерени колеги в бранша да предлагаме "безплатен обяд" - свободна реклама при нас съществуваше и беше достъпна за всякакви вериги, без някакви допълнителни уловия. Това, с което за съжаление ни беше отвърнато, беше именно завист и неоправдана злоба, вследствие на които множество системни атаки.
Нека поясним, че ние не изискваме нищо от обикновените потребители, а единствено от собствениците.

Поздрави
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от smurfavr »

SauSer написа:Не намирам за правилно да се определят действията ни като "тъпи" и прочие, при явна липса на всякаква представа защо и как се е появило това условие. Нека припомним, че с години наред ние бяхме едни от малкото добронамерени колеги в бранша да предлагаме "безплатен обяд" - свободна реклама при нас съществуваше и беше достъпна за всякакви вериги, без някакви допълнителни уловия. Това, с което за съжаление ни беше отвърнато, беше именно завист и неоправдана злоба, вследствие на които множество системни атаки.
Нека поясним, че ние не изискваме нищо от обикновените потребители, а единствено от собствениците.

Поздрави
Не съм казал че действията са ви тъпи а самото правило мисля,че има разлика?
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от green »

Донякъде имаш право, но щом може да си рекламира веригата безплатно тук, мисля че ще може да постави поне един банер в своя сайт/форум, както другите колеги казаха, рекламата на веригата не е задължение на даден потребител от веригата, а от отговарящия за това екип. Повечето от тези които рекламират тук сървърите си нито влизат при нас да поиграят, нито гледат някаква колегиалност повечето си пускат рекламата и повече няма да ги видиш онлайн.. Това правило е сложено за да има колегиалност между веригите, ако не можеш да върнеш една реклама то какво...
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Относно правилата за реклама

Мнение от eldynari »

Ти явно четеш м/у редовете. Колегата ти го обясни супер просто щом не си съгласен с това правило никой не те задължава да си рекламираш сървърите в нашата верига.Разбира се ако го направиш следва да рекламираш и нашите сървъри всичко е толкова просто написано и направено.Изчетох всички коментари и с риск да обидя някого тази тема трябваше да се прекрати след първият коментар на есенцията и да бъде заключена не виждам просто смисъл да се пише каквото и да било повече.Дали това правило го има в други вериги или не няма никакво значение защото ТАЗИ верига е една от малкото вече които не се стремят да трупат да си го кажем направо парички от потребителите си.Та както и да е смятам че темата трябва да се затваря и направо да се мята в коша :doh:

Отговори