Ботове в Сървърите?

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Ботове в Сървърите?

Мнение от Just.Z »

Въпрос! ..
Защо не сложим такива или някакви подобни ботове в сървърите.. или поне в някой от сървърите...
На мене ми изглеждат доста добре.. не са някакви тъпи да седят на едно място.. и поне и когато и да решиш дори и в 3 сутринт да постреляш малко пак ще има къде да убиеш времето...

Особено в Deathmach/Gungame/AIM мисля , че ще е доста забавно.. да са 5вс5 и като влезе някой 1 бот да излиза!
Ето аз снощи исках да си тествам ЦС-а и бяхме 3-ма живи и 7 бота но беше добре :)
+Това като има ботове няма лаг :)
Файл : CS-PLOVDIV_INFO_DM.dem
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=7f702d0c0d" onclick="window.open(this.href);return false;

Проблем! Цс-а ми върви страшно гладко без никакъв лаг и пинг както никога през последните 3-4-5 години.... чак ми е някак нереално и странно как от 6 изстреляни патрона 4 са в целта.... :)

Изображение
==================================
Другите имат бахти ЛАГА ......
==================================
Изображение
==================================
:violin: :violin: :violin:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от hAMA »

Аз от доста време насам казвам да се сложат ботове в ДМ сървъра,че поне да може да се развие както трябва.Гледам се си играл в ЦСПЛД,там преди имаше само тия подботове,но след това взеха да влизат и постоянни играчи и сървъра стана много известен.Гледам го ,че всяка вечер е пълен с играчи..

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от ReFleX »

Аз също съм за,определено трябва да се пробва след,като този метод е повлиял положително за появата на нови играчи в другите вериги ще подейства и при нас.Както и казаха по горе винаги ще има местенце където да поцъкаш и то по всяко време. Нека не забравяме и фактът,че голяма част от аудиторията играеща цс в частност новите играчи може да не оценят това.Затова не трябва да се прекалява.Въпреки всичко и с риск да се повторя отново казвам,че съм за.Веригата има нужда от възраждане за да се превърне отново в такава каквато е помним всички!!!

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от hAMA »

Преди малко играх в един румънски сървър в началото беше пълен с такива ботове и постепенно взе да се пълни с играчи докато ,не стана 21-21.Сега сървъра е пълен с играчи няма празен слот вече чакам цял час..

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от 2GOOD »

Вече има добавени ботове в ДМ сървъра- 6 на брой, ботовете са от тип Yet Another Ping Of Death Bot (YaPODBot). Направил съм ги на сравнително лесна трудност, при влзиане на играчи излиза по един бот.

Тествайте ги янколко дни, ако са ок и пинга е добре - не лагва, мога да ги кача и в Д2, понеже там са с по-стара версия, която май е по-тежка... а също можем да добавим и в класик и айм.. само трябва да стигнем до бройката :)

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от hAMA »

Разбрах,че е имало проблем с ботовете,а случайно какъв е?.Те самите ботове ,не тръгват на всички мапове.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от 2GOOD »

x<3 написа:Разбрах,че е имало проблем с ботовете,а случайно какъв е?.Те самите ботове ,не тръгват на всички мапове.
Тръгнаха си ботовете, тествах даже пострелях малко с тях.. просто на следващия ден имаше много крашове на енджина и ги спрях.. ще трябва да ги тествам по-стабилно може би понеделник вечерта.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от 2GOOD »

Добавени са ботове в Класика (4), Д2 (4) и КореДМ (6)

Тествайте ги и кажете дали всичко е наред.

едит: сега ги гледам, че нещо ги няма понякога..

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от ReFleX »

Ми празници са и те запразняват за тва чезнат по някога :mrgreen: Иначе са пекани и ножове вадят. :D

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от ReFleX »

Одеве в класика ги тествах.В началото се раздвижваха после 20-30 врътки ходеха на едно и също място и ставаха лесна мишена.Иначе според мен нивото на трудност не трябва да се повишава.

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от hAMA »

Не бива да се вдига нивото на трудност ,защото после пускат хаковете :lol: айма винаги им е пуснат тогава :lol:

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от ReFleX »

От известно време насам си мисля,че нивото на трудност на ботовете,трябва малко да се намали.Многократно съм засичал играчи,които не подозират,че противниците им са ботове и в продължение на няколко врътки, поемат доста хетове и в следствие на това,започват да крещят: айм,хакер и др.някои дори споменават и роднините им :lol: И така влезлите играчи бързо бягат.Според мен ако се намали това ниво,тези които играят поне ще се задържът за по дълго време. :)

П.С.Нека и други потребители се изкажат по този въпрос. :wink:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ботове в Сървърите?

Мнение от 2GOOD »

ReFleX написа:От известно време насам си мисля,че нивото на трудност на ботовете,трябва малко да се намали.Многократно съм засичал играчи,които не подозират,че противниците им са ботове и в продължение на няколко врътки, поемат доста хетове и в следствие на това,започват да крещят: айм,хакер и др.някои дори споменават и роднините им :lol: И така влезлите играчи бързо бягат.Според мен ако се намали това ниво,тези които играят поне ще се задържът за по дълго време. :)

П.С.Нека и други потребители се изкажат по този въпрос. :wink:
Веднага ги намалям :)

Отговори