Развитие на сайта

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Развитие на сайта

Мнение от 2GOOD »

HeyJIoBuM написа:Може ли да се направи нещо с часа (не часовника - той си е швейцарски :mrgreen: ) в сайта - (1 час напред си е показвало винаги), щото чат-пат се бъркам и не ми е харабия :?: :lol:

Сега дай да се уточним... кой час - на крещялката, на целия форум - кога е пусната тема и т.н. или на часовника на първата страница?! Също така има ли разлика в това дали си логнат или не.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Развитие на сайта

Мнение от zlatoto »

Това с по-малката резолюция е екстра, дори смятах да пиша да я смалиш и да я няма тая скролната черта в средата на екрана(доло) ако така се нарича линията за мърдане де... Аз още си чакам Фейсбук бутона :D Шефе календара и часовника може да ги махнеш... да сложиш нещо различно. На мястото на най-горното да е Фейсбука харесвам и надоло ти си преценяш какво да добавиш :)

Потребителски аватар
HeyJIoBuM
Ex-CS Admin
Мнения: 81
Регистриран: 31.05.2008, 23:05
Мишка: Genius
Местоположение: Бургас,България

Re: Развитие на сайта

Мнение от HeyJIoBuM »

Само часовникът е верен :!: Във форума и крещялката времето е с един час напред - и сега пускам темата в 19:44ч, а то ще я зачете като пусната в 20:44ч :o
The Force will be with me always!!!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Развитие на сайта

Мнение от 2GOOD »

Този проблем е от много време и сега ще се опитам да го обясня.
Става въпрос за DST (Daylight Saving Time) или по-известно в България като лятно часово време, което се настройва от профила на всеки един потребител. Преди време мисля, че сложих автоматична система (ако не съм ще я сложа), така че да сменя часовника според зависи от региона където се намирате, но имайте на предвид, че тя работи само ако сте въвели населено място във профила си. Сега направих една завка и промених DST изключено на всички, които не са сложили населено място и трябва да е ок часа вече.. като трябва да го променя отново в неделя :think: но този вариант опредлено не става аз да бъркам в базата и да настройвам на всикчи профили DST. Другия вариант е да ви спра опцията да си го сменяте сами и аз да ви го настройвам при всяка смяна на часа (както си настройвам моя), но все пак има хора, които не живеят в България.

Според мен ще е най-удачно да се попълни поле страна (което да е задължително) и според него да се определя часова зона и лятно/зимно време :tools-hammerdrill:

d1m0v -.-
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 22.04.2011, 22:48
Мишка: plux e

Re: Развитие на сайта

Мнение от d1m0v -.- »

Ще има ли зомби :)

Отговори