Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Изображение
connect bomb.psycho-cs.com:27016

Да се махне ли автоматичния снайпер от Dust22

Да, да се махне.
10
36%
Не, нека да остане.
18
64%
 
Общо гласове: 28

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от inthaheadshoty* »

Мисля че ще е довре да го има автоматичния за да зимат по слабите играчи някои друг фраг А и.... На турнирите доколкото знам или на 5иците маи има автоматичен снаипер :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от minute »

FallAngel написа:Аз виждам една завист от страна на по силните играчи който са прекарали 3-4 месеца да се научат да играят с AWP и не могат да преглътнат че някой ламер ще ги убие като вземе автоматичния. Не е ли точно това баланс на играта, хората които не могат да ползват толкова добре AWP да разполагат с алтернатива! И автоматичния не е толкова точен колкото си мислите, на втори зуум става супер не точен, просто можеш да изстреляш повече патрони с голям демидж, това му е единствения плюс.

Аз знам за какво говори Херо, автоматичния стреля посредата на екрана все едно имаш мерник дори и да не си на оптика. Вземи един маркер цъкни една точка на монитора където е мерника на някое нормално оръжие и ще видиш как стреля АВП-то и как стреля автоматичния. Последния можеш да си плющиш с него все едно си с автомат, докато при АВП-то не е баш така. При него почти всеки път стреля където си поиска ако не си на оптика.

Относно темата нека си остане автоматичния, нека има и алтернатива и за по слабите, ако някой е ПРО няма да му пречи ако някой клечи с автоматичния :mrgreen: .
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от eldynari »

inthaheadshoty* написа:Мисля че ще е довре да го има автоматичния за да зимат по слабите играчи някои друг фраг А и.... На турнирите доколкото знам или на 5иците маи има автоматичен снаипер :D
Не мога да разбера защо си мислите че силните играчи не играят с бързия снайпер ами слагате слабите или по-точно тези които играят с това оръжие под общ знаменател СЛАБИ,човек си избира с какво да играе а дали си добър с него или не е все едно както каза фалл и в двата отбора има бърз снайпер вярно че според мен този на Т е по-добър лично мнение не че разбирам нещо но не ми казвай че ти до сега не си го взимал? Не си се изкушил да играеш с него даже най-добре не ми отговарай защото всеки може да излъже пред компютъра лично аз днеска играх с него и направих един голям Файл :lol:

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от hAMA »

За да не пускам нова тема може ли да се сложи този плъгин за разминаването на играчите в Бф2 и в Деатмача,защото по ,някои път много се бутат,а и застават на ,някои места и не мърдат.В Дъст22Онлу го има този плъгин,и става играта няма бутане няма пречкане :)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от CzaR »

Мисля, че темата е решена и може да се заключи. Гласовете ДА остане ауто снайпер в игра са доста повече. Може да се изчака още 1 седмица.

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от rraz »

Преди време когато повдигнах темата за това оръжие ВСИЧКИ ме обвините в злонамереност и непристойно държание!!!
Та, нека повторя, твърдо съм за автоматичният снайпер,но тук той е проблема ,а не AWP- то , защо обсъждате и него?Проблема с автоматичният не е това ,че "добрите" играят с него ,а че тези(за тъй известните ламери става въпрос) клечат из мап-а с него и чакат(може би рибата да клъвне)!
Ако автоматичният не се забрани за всички сървъри, то да е за 1-2 да се види дали ще има промяна и как ще реагират играчите!

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от eldynari »

rraz написа:Преди време когато повдигнах темата за това оръжие ВСИЧКИ ме обвините в злонамереност и непристойно държание!!!
Та, нека повторя, твърдо съм за автоматичният снайпер,но тук той е проблема ,а не AWP- то , защо обсъждате и него?Проблема с автоматичният не е това ,че "добрите" играят с него ,а че тези(за тъй известните ламери става въпрос) клечат из мап-а с него и чакат(може би рибата да клъвне)!
Ако автоматичният не се забрани за всички сървъри, то да е за 1-2 да се види дали ще има промяна и как ще реагират играчите!
Абе момче техората каквото и да хванат автоматично или не пак могат както казваш "да клечат" из мапа айде спрете да пишете банални и малумни коментари има си петиция гласувате и готово.Едно и също няма да го повтаряме постоянно колкото и да го въртите и сучите това си е част от играта и трябва да го има а на тези на които не им харесва има още колко бяха мин. 6 сървъра там го няма бързия така че не разбирам какво толкова ви пречи това оръжие?

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от rraz »

Единственото за което съжалявам е че има право само на един глас! :cry:

Заключена