Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Изображение
connect bomb.psycho-cs.com:27016

Да се махне ли автоматичния снайпер от Dust22

Да, да се махне.
10
36%
Не, нека да остане.
18
64%
 
Общо гласове: 28

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от bogii »

На вниманието на екипа понеже съм забеляазал че в другите сървари го няма а днес ми направи впечетление че само вД22 го има и малко развали играта разбраха че го има и почна едно залгане и чудесия развали играта
Евентоално да се пусне анкета

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от hAMA »

Защо да се маха както ти пречи ,и ти да вземеш един автоматичен снайпер :mrgreen:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от fallangel »

Еми аз мога да кажа същото за AWP то, като го грабнат и клекнат някъде и на мен ми развалят играта. Автоматичния снайпер беше махнат без обсъждане по самоинициатива на XeRo като довода му беше че било бъгаво оръжие и лесно за използване дори без оптика(нещо такова беше не помня точно, но мога да го изровя от форума) сякаш AWP то не се ползва без оптика. Повдигах темата за автоматичния поне 2 пъти, повечето гласове бяха да се върне. Но резултат нямаше, XeRo упорито отказва да го върне. Като гледам в сървъра до момента никои не мрънка че някои използва автоматичния. Всъщност като изключим лага на някой хора и недоволството от някой карти други оплаквания няма за момента. Ако в все пак решите ще пуснем анкета за автоматичния.

Потребителски аватар
F.O
Напредващ
Мнения: 37
Регистриран: 15.02.2013, 00:53
Мишка: NGS
Ник в CS: F.O
Местоположение: Бургас

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от F.O »

Според мен няма смисъл да се маха ,но най-добре пуснете анкета.
Изображение

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от Just.Z »

Аз съм ЗА Анкета.. нека видим какво мислят повечето макар , че пак тези които ще гласуваме сме 1/50 от хората които играят в сървъра..
Аз съм против всичко което разваля равенството в играта.. и това оръжие е едно от тях...


Едит: Няма място за сравнение с снайпера защото там не свалиш ли някой с 1вия- патрон си 80% умрял.. пък ако ти излязат 2-3 от различни страни.... Докато този автоматичния е забранен навсякъде .. заедно съм ЩИТ-а ;)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от fallangel »

Just.Z написа:Аз съм ЗА Анкета.. нека видим какво мислят повечето макар , че пак тези които ще гласуваме сме 1/50 от хората които играят в сървъра..
Аз съм против всичко което разваля равенството в играта.. и това оръжие е едно от тях...


Едит: Няма място за сравнение с снайпера защото там не свалиш ли някой с 1вия- патрон си 80% умрял.. пък ако ти излязат 2-3 от различни страни.... Докато този автоматичния е забранен навсякъде .. ;)
Добре де защо се правите на ударени AWP то не разваля ли играта, аз съм свидетел всеки път когато някой е задържал AWP повече от 3 рунда и веднага почват да го оплюват. Значи едното оръжие може а другото не може. Къде е равенството ?!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от Just.Z »

FallAngel написа:
Добре де защо се правите на ударени AWP то не разваля ли играта, аз съм свидетел всеки път когато някой е задържал AWP повече от 3 рунда и веднага почват да го оплюват. Значи едното оръжие може а другото не може. Къде е равенството ?!

Не същото ... Ако някойе е добър с АВП той е от полза за Тийма.. Ако си е ламер.. и клечи някъде то няма значение дали е с АВП или си с ПОМПА... но с този снайпер ВСЕКИ СТАВА ДОБЪР.... просто е МОЩЕН ... ТОЧЕН... с 2на ОПТИКА....И 20 ПАТРОНА БЕЗ ДА ПРЕЗАРЕЖДАШ !!! просто нещата са малко нереални в него :)))
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от eldynari »

FallAngel написа:Еми аз мога да кажа същото за AWP то, като го грабнат и клекнат някъде и на мен ми развалят играта. Автоматичния снайпер беше махнат без обсъждане по самоинициатива на XeRo като довода му беше че било бъгаво оръжие и лесно за използване дори без оптика(нещо такова беше не помня точно, но мога да го изровя от форума) сякаш AWP то не се ползва без оптика. Повдигах темата за автоматичния поне 2 пъти, повечето гласове бяха да се върне. Но резултат нямаше, XeRo упорито отказва да го върне. Като гледам в сървъра до момента никои не мрънка че някои използва автоматичния. Всъщност като изключим лага на някой хора и недоволството от някой карти други оплаквания няма за момента. Ако в все пак решите ще пуснем анкета за автоматичния.
Аз днеска играх в новия дъст доста хора го ползват но като цяло съм За да се остави това си е част от играта,ако ще го махате махнете и авп-то тогава защото в оригинал хората играят само с това и чакат за да направят статс.Иначе на мен лично не ми пречи даже се радвам че го има :)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от eldynari »

Just.Z написа:
FallAngel написа:
Добре де защо се правите на ударени AWP то не разваля ли играта, аз съм свидетел всеки път когато някой е задържал AWP повече от 3 рунда и веднага почват да го оплюват. Значи едното оръжие може а другото не може. Къде е равенството ?!

Не същото ... Ако някойе е добър с АВП той е от полза за Тийма.. Ако си е ламер.. и клечи някъде то няма значение дали е с АВП или си с ПОМПА... но с този снайпер ВСЕКИ СТАВА ДОБЪР.... просто е МОЩЕН ... ТОЧЕН... с 2на ОПТИКА....И 20 ПАТРОНА БЕЗ ДА ПРЕЗАРЕЖДАШ !!! просто нещата са малко нереални в него :)))
Just Отчасти си прав но в случая става въпрос за масак хората които играят с авп в голяма част от случаите чакат и дори да е заложена бомбата не си правят труда да скочат пазят си авп-то разбирам да играем 5-тици ок или да е сам разбираемо е но когато има повече от 2-ма жици CT-та ти да ми стоиш "лайна" и да чакаш пакета да гръмне е ламерско изпълнение аз искам и щита да се върне тогава беше далеч по-забавно да ръшваш с него :mrgreen:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от fallangel »

Аз виждам една завист от страна на по силните играчи който са прекарали 3-4 месеца да се научат да играят с AWP и не могат да преглътнат че някой ламер ще ги убие като вземе автоматичния. Не е ли точно това баланс на играта, хората които не могат да ползват толкова добре AWP да разполагат с алтернатива! И автоматичния не е толкова точен колкото си мислите, на втори зуум става супер не точен, просто можеш да изстреляш повече патрони с голям демидж, това му е единствения плюс.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от CzaR »

Аз съм ЗА да остане автоматичния снайпер в игра. Както много пъти съм го казвал и си седя зад думите - AWP е " най-насраното " оръжие ! Има много " прота " след като саднат и си копуват AWP и изведнъж им идва power-a с него. И тогава редовно им пиша SAD GAME AWP ON. :)

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от Just.Z »

Fallangel Говориш за баланс... Тези дето са се научили да играят да се изравнят с ламерите!.. ДА! Това оръжие превръща ламерите в машини... ми нека да влизат с хакове тогава пак ще се изравнят силите.... Лично на мене не ми пука дали ще го има или ще го няма.. идеята , е че е неравностойно и когато единия отбор съберат 3-4 за такова оръжие следващите 10 врътки са техни..Това ли е изравняването на силите.. ами ако 4ма от ПО СИЛНИЯ отбор си го купят ?? Няма ли да лефтнат останалите.. Пак казавам лично на мене не ми пречи той слабия и с него ще е слаб.. просто срешу АВП можеш да изкочиш с скок или да покажеш да се скриеш да залъжеш той да стрелне и тн.. с автоматичния няма как.. той като те види и с 15 патрона ще те дупчи през 3 стени и пак ще остави 5 патрона с които да те убие ако имаш смелост да се покажеш :) Пиша само защото темата я има.. и мисля , че не е равностойно.. иначе .. все ми е тая просто не го приравнявайте с АВП.. не случайно има клипчета за ДОБРИ С АВП.. защото там се изисква да си добър.. клипчета с ламерския снайпер няма :)) ако има те са смешни :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от milanista »

FallAngel написа:Аз виждам една завист от страна на по силните играчи който са прекарали 3-4 месеца да се научат да играят с AWP и не могат да преглътнат че някой ламер ще ги убие като вземе автоматичния. Не е ли точно това баланс на играта, хората които не могат да ползват толкова добре AWP да разполагат с алтернатива! И автоматичния не е толкова точен колкото си мислите, на втори зуум става супер не точен, просто можеш да изстреляш повече патрони с голям демидж, това му е единствения плюс.
и аз съм на твоето мнение.... + 1 да си остане :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от fallangel »

Оръжието е позволено и за двата отбора, не е забранено за по добрите, като добрите умират от ламерите машини, ми нека и те да си го вземат та да станат супер добри. Какво им пречи?

Потребителски аватар
ReSpEkT
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2013, 21:33
Мишка: DELUX
Ник в CS: ReSpEkT
Местоположение: Садово
Контакти:
Аватарът на sadovo
Зареждане…

Re: Да се махнели авоматичня снаипер в сървара

Мнение от ReSpEkT »

нека стой
Ако спечеля, печеля само аз, ако загубя, губи целия народ! Васил Левски <3

Заключена