Предложение за малка промяна.

Изображение
connect bomb.psycho-cs.com:27016
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

peterpan написа:
fallangel написа:Сега ми дойде на акъла, ако сложа плугини подходящи на такъв сървър, тоест да са задължени да играят с бомбата, като например всички полицаи да умират ако не обезвредят бомбата, всички терористи да умират ако не заложат бомбата в рамките на рунда, някакви такива?
Сървъра не се пълни заради картите.Какъвто и плъгин да сложиш не вярвам да започне да се пълни със сегашните карти въпреки че има някои много добри :wink:
Това е ясно, въпроса ми беше дали ще е интересно. Ако се направи така мога да склоня да се сложат каквито и да е карти без значение че ще се дублират в останалите сървъри , защото вече ще има различна цел.

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fefaka »

fallangel написа:
peterpan написа:
fallangel написа:Сега ми дойде на акъла, ако сложа плугини подходящи на такъв сървър, тоест да са задължени да играят с бомбата, като например всички полицаи да умират ако не обезвредят бомбата, всички терористи да умират ако не заложат бомбата в рамките на рунда, някакви такива?
Сървъра не се пълни заради картите.Какъвто и плъгин да сложиш не вярвам да започне да се пълни със сегашните карти въпреки че има някои много добри :wink:
Това е ясно, въпроса ми беше дали ще е интересно. Ако се направи така мога да склоня да се сложат каквито и да е карти без значение че ще се дублират в останалите сървъри , защото вече ще има различна цел.
Ами аз принципно съм за такъв плъгин да се сложи и в класик и д2 така че го сложи :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Сървърите класик и д2 от много време са приети като сървъри за меле, за бомбата много малко хора се сещат. Така че там няма да се слагат такива плугини.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Времето на рунда е увеличен на 3 минути от 2. Може би ще се увеличи още малко. Все пак има цел която изисква малко повече време. Ако трябва ще го увелича на 3.5 мин. но не повече.

Отговори