Предложение за малка промяна.

Изображение
connect bomb.psycho-cs.com:27016
Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от minute »

FallAngel написа:Вижте сега, разбирам какво искате ама няма как да имаме 8 сървъра и половината от тях да са с еднакви карти или идентични(ремейк). Трябва да има разнообразие, аз лично не харесвам общо приетите карти който масово се играят, искам нещо различно. Попаднах на 3 карти на който ми останах очите ама нямаше как да ги кача понеже бяха по 50-60МБ и щяхте да оревете орталъка. Повечето са свикнали на масовите карти, има сървъри за тах да ходят там, този сървър няма да е такъв.

+1
Пък и за всичко има време, на БФ2 му трябваше близо година и половина за да започне да се пълни. Сега вече почти всяка вечер е фулл, апрез останалото време има доволно количество хора да цъкат. Така, че не бързайте, ако сменяте карти през една седмица няма как да хванете постоянни играчи. Разбира се това е моето мнение. Другото нещо което доволно пълни сървърите (бих казал 95%) са версиите който Херо пуска в Замунда и Арена. Когато сървъра излезе там ще е пълен и тогава ще има хора на който им харесват точно тези различни карти който иска Фалл, и на които и аз цъкам когато имам време :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от Just.Z »

Добре защо не пробваме мап-цикъл с 3-4 карти само ... по малки, средни и най вече интересни и да има интрига... за да може всеки нов поне до 2-3 рунд да може да се ориентира на къде да ходи и къде са бомбите и тн... това отказва много играчи - не им се чака, не им се обикаля по 40-50 сек без да видат енеми и после да умират и да не знаят от къде са ги убили. В смисъл да има само 3-4 карти в началото, ако трябва с по дълго време за игра примерно 35 мин и тн.. Да се научават по лесно и постепенно може да се добави примерно нова след като тези омръзнат и така.. сега са много и са големи и колкото и да са яки... 1в1 2в2 най много 3в3 и някой лефтне и пак се изпразва... А на мене лично ми се играе на такива карти.. но сървъра НЯМА ИЗГЛЕДИ ДА ЗАПОЧНЕ ДА СЕ ПЪЛНИ.. Кофти е, но това е истината!
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Всички карти който съм сложил са тествани от мен, подбирани са да не са големи да нямат много тунели за лутане, смятам че сегашните са добре може да има изключение за някоя карта но повечето са добре. От последното добавяне съм махнал 3 карти защото не бяха подходящи. Липсата на играчи в сървъра е че на никой не му се играе на нови карти(непознати) другата причина е че сървъра не фигурира в списъка на командата /server. По голямата част от играещите в сървърите на влизат във форума и няма как да научат за сървъра. И когато д2 и касик са пълни се отказват.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от minute »

Fall q я опитай работи ли командата /сървър от сървърите при мен, или някой друга да каже. Смисъл интересува ме като се напише /сървър можеш ли да се прехвърлиш в Класика примерно (аз не мога поради проблеми с рутирането при мен и затова не мога да го тествам) ако работи това прехвърляне ще го добавя в менюто за да може да се избира и като се напълни някой от другите да ги прехвърля там.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

minute написа:Fall q я опитай работи ли командата /сървър от сървърите при мен, или някой друга да каже. Смисъл интересува ме като се напише /сървър можеш ли да се прехвърлиш в Класика примерно (аз не мога поради проблеми с рутирането при мен и затова не мога да го тествам) ако работи това прехвърляне ще го добавя в менюто за да може да се избира и като се напълни някой от другите да ги прехвърля там.
Вчера пробвах от AWP и не ставаше нищо. Не излиза изобщо менюто за избор на сървър.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от Just.Z »

Във Dust2Only, Core Deathmatch, AIM РАБОТИ! Във Classic,BF2,AWP,GG,BombDefuse НЕ РАБОТИ!
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от minute »

Just.Z написа:Във Dust2Only, Core Deathmatch, AIM РАБОТИ! Във Classic,BF2,AWP,GG,BombDefuse НЕ РАБОТИ!
Добре, 10х, ще разуча проблема когато остане време :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

minute написа:
Just.Z написа:Във Dust2Only, Core Deathmatch, AIM РАБОТИ! Във Classic,BF2,AWP,GG,BombDefuse НЕ РАБОТИ!
Добре, 10х, ще разуча проблема когато остане време :-).

Според 2GOOD /server може да показава само до 6 сървъра, ако е така е голям проблем.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от minute »

Лошо, но това е ограничение на плъгинга (нашия конкретно). В I-Play (или както и да бяха там) съм виждал по един екран сървъри (поне 20), значи има начин и ще го намерим :-). Особенно ако ще увеличаваме и сървърите :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Ние мисля че ползваме xRedirect, а аз намерих други плугини например Simple Redirect 1.6 по простичък е и върши само тази функция но могат да се добавят много сървъри.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

След дълго наблюдение виждам че няма интерес към този сървър което е жалко. Хората не искат да играят нови карти, за това ще променим стратегията, ще сложим познати карти сходни на класик, смятам че така ще се напълни, както беше като беше д22. Давайте предложения в определената тема като внимателно подбирайте картите, да нямат тунели за лутане да не са прекалено големи.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от green »

Може пък да му смениш мода от класик на wr3 така ще има по-голям интерес мисля .. .
Картите да си останат , може да се добавят и още .
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fefaka »

green написа:Може пък да му смениш мода от класик на wr3 така ще има по-голям интерес мисля .. .
Картите да си останат , може да се добавят и още .
Той war3 ше си направи отделно а маповете ги остави на мене :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Сега ми дойде на акъла, ако сложа плугини подходящи на такъв сървър, тоест да са задължени да играят с бомбата, като например всички полицаи да умират ако не обезвредят бомбата, всички терористи да умират ако не заложат бомбата в рамките на рунда, някакви такива?

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fefaka »

fallangel написа:Сега ми дойде на акъла, ако сложа плугини подходящи на такъв сървър, тоест да са задължени да играят с бомбата, като например всички полицаи да умират ако не обезвредят бомбата, всички терористи да умират ако не заложат бомбата в рамките на рунда, някакви такива?
Сървъра не се пълни заради картите.Какъвто и плъгин да сложиш не вярвам да започне да се пълни със сегашните карти въпреки че има някои много добри :wink:

Отговори