Предложение за малка промяна.

Изображение
connect bomb.psycho-cs.com:27016
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Снощи докато се рових за нови карти забелязах че няма кой знае какъв избор от dust карти, тоест в един момент ще започната да се повтарят и ще станат скучни.
Идеята ми е следната, сървъра се преименува на Bomb Defuse и ще се слагат само такива карти, така ще има по голям избор от карти.

Потребителски аватар
_DiDaKa_
Напредващ
Мнения: 32
Регистриран: 28.06.2011, 22:14
Мишка: a4tech X7
Ник в CS: _DiDaKa_
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от _DiDaKa_ »

Аз съм съгласен, няма да е лошо малко разнообразие :)

ПОЗДРАВИ :dance:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от Just.Z »

Дам, Твърдо ЗА ! Но трябва да се подберат карти.. Да се тестват предварително , да не стане пак през 2 дена да махаш една да слагаш друга.
И да се избягват карти правени от Пенчо и Минко в час по трудово защото имат бъгове, на едно място клекнеш и се заклещиш на друго място влизаш в кашоните и тн..
Според мен ще е яко по 1-2 римейка на Инферно, Дъст2, Нуке, Трейн, +1-2 други пак De_Mapowe , ама да са нормални, а не по 3 километра дълги или с 100 тунела под земята и 100 моста над земята :)
Мдамм. :dance: :doh:

Аз лично + още някой пожелание или 2-ма 3-ма, може да тестваме предложените карти и да гледаме за плюсове и минуси 8)
Последна промяна от Just.Z на 14.03.2013, 13:39, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
_DiDaKa_
Напредващ
Мнения: 32
Регистриран: 28.06.2011, 22:14
Мишка: a4tech X7
Ник в CS: _DiDaKa_
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от _DiDaKa_ »

аз с удоволствие бих се включил в тестовете :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

хахаха Just схванах ти намека, ама не забравяй че първоначалните карти бяха по твое предложение, а сегашните който сложих бяха с висок рейтинг. Както и да е на мен не ми пречи да сменям картите, става за секунди. Сам няма как да ги тествам, просто влизам правя 1-2 обиколки да видя кое как е и това е. Най добрия тест е по време на игра.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от Just.Z »

То е ясно не съм забравил. :oops: Ама от моите карти се качи само Indust (лагваше заради звука и беше гаден дам) :shhh: +това картите и за тоя сървър и за другите се избират по 1-2 снимки :) Аз не съм знаел какви са.. Изглеждат добре после влизаме и аз съм 1-ца чупя някаква тухла и влизам под земята и излизам на локейшъна зад 2-ките и залагам :) или пък другата където на А терористите имат 6 прозореца и 3 тунела от където да те убият и не знаеш на къде да се завъртиш.. Картите трябва да са балансирани.. просто във всяка игра е така. Няма ли баланс хората се отказват, все едно да играеш футбол на игрище с 45 градусов наклон. Тея дето им е на нагорнище няма да им е много яко, или да играеш билярд на маса с размерите на тенис корт :)



Това имам предвид под объркващ голям мап с 1000 кашета.. Все пак трябва да мислим и за Psycho Player Clean :lol: той ще се изгуби :mrgreen:

ПС: Накрая седнах да си почина :|
Последна промяна от Just.Z на 14.03.2013, 16:27, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Ще изчакаме още малко да видим и други мнения, макар че съм сигурен че всички ще са съгласни, понеже съм много гениален досега не сте отхвърляли мои предложения. И ще започнем да избираме карти, някой от старите ще останат.

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от inthaheadshoty* »

_DiDaKa_ написа:Аз съм съгласен, няма да е лошо малко разнообразие :)

ПОЗДРАВИ :dance:
Да и аз така мисля :D

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от DiKeI »

inthaheadshoty* написа:
_DiDaKa_ написа:Аз съм съгласен, няма да е лошо малко разнообразие :)

ПОЗДРАВИ :dance:
Да и аз така мисля :D

И аз съм на същото мнение
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

blind88
CS Admin, Jr.
Мнения: 54
Регистриран: 11.05.2011, 08:45

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от blind88 »

И аз съм ЗА

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fefaka »

Добре така и така сървъра вече не е само за dust карти защо поне не сложиш ония римейкове на nuke и други класик карти дето just.z ги беше предложил в началото.Просто не мисля че на мапове като de_4535_fdlg и fabryka315 сървъра ше се пълни а и са доста небалансирани и малки поне според мен :shifty:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

peterpan написа:Добре така и така сървъра вече не е само за dust карти защо поне не сложиш ония римейкове на nuke и други класик карти дето just.z ги беше предложил в началото.Просто не мисля че на мапове като de_4535_fdlg и fabryka315 сървъра ше се пълни а и са доста небалансирани и малки поне според мен :shifty:
Тези карти бяха сложени още в началото, не ги харесахте, сега пак искате да ги слагам. май не знаете какво искате. fabryka315 си е много добре направена, другата карата не я знам каква е и от къде я измисли.

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fefaka »

Не помня в началото да си слагал римейк на nuke...В началото имаше само разновидности на д2 обаче видяхте че половината бяха лагави и не ставаха и тогава сложи различни dust мапове на които сървъра се пълнеше доволно ..тях не знам що ги махна, а другия мап за който ти говорех е de_0815_alps ама нещо го бях объркал.. се 1 сървъра е твой и ти си решаваш обаче не мисля че сегашните мапове ше се харесат на повечето щото всички искат дъст2 и тва е...няма ли в името на мапа дъст2 нещо си сървъра няма да се пълни и за тва ти казвам поне да сложиш някви римейкове на по известни класик карти

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от bogii »

картите които са сега са хубави и има интрига в тях но за сажаление няма хора да цукат свикнали са на стандартните карти които се вартят по вси4ки сървари и избягват да цукат не6то по разли4но за да не си развалят репутацията :mrgreen:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за малка промяна.

Мнение от fallangel »

Вижте сега, разбирам какво искате ама няма как да имаме 8 сървъра и половината от тях да са с еднакви карти или идентични(ремейк). Трябва да има разнообразие, аз лично не харесвам общо приетите карти който масово се играят, искам нещо различно. Попаднах на 3 карти на който ми останах очите ама нямаше как да ги кача понеже бяха по 50-60МБ и щяхте да оревете орталъка. Повечето са свикнали на масовите карти, има сървъри за тах да ходят там, този сървър няма да е такъв.

Отговори