Knife Arena Информация

Изображение
connect knife.psycho-cs.com:27017
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Knife Arena Информация

Мнение от fallangel »

Здравейте на всички, ще ви разясня на кратко какво представлява Knife Arena.

От името на сървъра става ясно, че това е сървър, в който основното оръжие е нож, като всички останали оръжия са премахнати и забранени за ползване, както гранатите и броните. Има пуснат Respawn. Времето е намалено на 20.

Благодарности за оказаната помощ на Gosho_pzz от http://amxmodxbg.org/ който ми помогна да премахнем оръжията.

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Knife Arena Информация

Мнение от Akuma »

Мачетето го пробвах, БРУТАЛНО Е! :lol:
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от CzaR »

Може да има броня и граната, като допълнителни екстри. :)
Последна промяна от CzaR на 29.04.2013, 17:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от fallangel »

CzaR написа:Може да има броня и граната, като допълнителни ексъти. :) Очакваме скоро и ип. :)
Ако имаш предвид IP-то на сървъра пише го на 2 различни места, но ще ти го кажа не ми се свиди :lol: 78.83.47.245:27017

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Knife Arena Информация

Мнение от eldynari »

Аз предлагам да се махнат всички допълнителни простотии точно това ви бях посъветвал преди време пуснете чисто и просто кнайф сървър без някви допълнителни простотии карти специални за ножки и обикновения нож това е ма както и да е

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от fallangel »

eldynari написа:Аз предлагам да се махнат всички допълнителни простотии точно това ви бях посъветвал преди време пуснете чисто и просто кнайф сървър без някви допълнителни простотии карти специални за ножки и обикновения нож това е ма както и да е
Не съществува такава животно като обикновен канйф, всички искат разни глезотии, и тези които правят модовете такива ги правят. Това беше най чистия вариант.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Knife Arena Информация

Мнение от SauSer »

Твърдо против гранати и броня. Даже не съм много навита и за 5-те разновидности на ножа (които са типични за Deathrun :) ), но от друга страна - както Fall каза, ако е само обикновеният нож, интересът ще е минимален.
Затова нека остане така (макар че още не съм влизала да го видя дори :D ) и ще се прецени впоследствие.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от green »

Аз подкрепям eldynari донякъде , защото аз с тези ножове съм свикнал да играя на деатрън , има други модели ножове , които по прилягат на кнайф сървър или ако не си много зает можеш да ги моделираш малко .
Но съм сагласен с фалл , че всички искат някакви екстри , то си е хубаво да има екстри , но предлагам да са оргинални .... (по-добре мода да е авторски да го моделираме малко.. ако искаш мога да се поразровя за няколко ножки .. всъщност след 5 минутки ще ти предложа няколко .)

Ето вместо мачетето дрег скин http://cs-bg.info/skin/3249 или този http://cs-bg.info/skin/3200
Тези не знам точно , но пак стават вижте ги и си кажете мнението http://cs-bg.info/skin/2632 , това пък е идеално за Pocket Knife http://cs-bg.info/skin/2555 този може за Bak Knife http://cs-bg.info/skin/586
За Butcher Knife http://cs-bg.info/skin/241
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от fallangel »

Винаги мога да спра мода и да остане само обикновения нож, аз по принцип точно това исках. Но само такива модове ми излизаха когато го търсих. И в последствие стана така че може да се направи и това което исках. Но ще го решим в последствие да видим ще има ли интерес няма ли да има. Бомбите и жилетките са забранени в момента така че що не ги искате няма да ги пускам, всъщност само жилетките съм пуснал. Но ще се оправи бързо. Относно скиновете мисля че няма смисъл да се сменят, така или иначе това е само картинка и не влияе на играта по никакъв начин.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от green »

Прав си.. то и обикновен кнайф няма да е зле , защото когато искаш да загрееш влизаш играеш малко и влизаш в друг сървър , сигурен съм , че ще има интерес към него .
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от fallangel »

Има и друг филм за скинивете, понеже всеки нож дава екстра за да се сменят скиновете трябва да се коригира половиния мод, тъй като екстрите са директно обвързани с името на дадения скин. И не ми се занимава с такива неща не са по моята част. Ако кажете го оставяме така ако искате обикновен нож мод спирам плугина и готово.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от green »

Остави го така пробно една седмица .... после ще решим ако сте съглласни .
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Knife Arena Информация

Мнение от fefaka »

А защо не го направиш да има и respawn, за да не се чака :roll:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от green »

Знам , че много предложения станаха , ама предлагам маповете да са по 15-20 минутки , за да не омръзват на играчите или да има командата "rtv" :)
На фалл сигурно му е дошло догуша от мен . :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Knife Arena Информация

Мнение от fallangel »

peterpan написа:А защо не го направиш да има и respawn, за да не се чака :roll:
Така няма да е честно за този който е с по малко кръв, винаги ще му изкачат хора с пълна кръв.


Това за времето и аз си го мислех да го намалим на 15, да се въртят повече карти за да е по разнообразно.

И да малко досадно става като през 1 час ми искате нещо, защото всеки път трябва да се рестартира сървъра за да се приемат новите промени.

Заключена