Oплакване от PsIxAr (или нещо подобно)

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Kami-san
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 17.12.2013, 19:22
Мишка: bokluk
Ник в CS: Watashi wa Kami-desu!

Oплакване от PsIxAr (или нещо подобно)

Мнение от Kami-san »

Заглавие: Оплакване от админ "името на админа"
1. Watashi wa Kami-desu!
2. psycho d2 only
3. PsIxAr (или нещо подобно)
4. Защо се оплаквате... >>>> ЗАЩОТО АДМИНА ВИ Е БАВНОРАЗВИВАЩ СЕ .... отнесох си бана за езика който ползвам, но да земете си подбирате админите, да не ви се смеят в очите с хаковете. "ПЕКАНИЯТ" ви админ, си цъка най-спокойно и ме киква докато правя демо на хакера щото админ няма или поне не се показва, после след десетки "повиквания" от моя страна( не че не го тропах за т'ва ) той продължи да си играе и най-спокойно си ме банна а хакерчето си продължава живота необезпокоявано...
5. "Adriana Lima" STEAM_0:1:5983713 < Toва е ID-to на хакера, демото ми е последното преди бана... не че е дълго (земете си сложете 1 амх ип ... ) Demo
6. г/д 7:15 PM . 12/17/13
7. Демото съдържа само малка част от моите нападки, щото се осъществи след като му спамих да банне сума време и мапа се смени, така че демото почна наново...
няма да казвам че се бях изнервил доста от глупостта му до този момент...

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Oплакване от PsIxAr (или нещо подобно)

Мнение от green »


Това че не съм спец не значи че не го гледам..
Първо много говориш..
Второ влизаш ми спец и ми пречиш да гледам нарушителя
Трето щом знаеш че има админ вътре и го гледа не му пречи.., ругаеш и ми издаваш позицията.., заемаш слот..


П.С. това че ти ми казваш да го банна не е водещ фактор.. аз трябва да съм сигурен преди да забраня достъпа на някой... трябва да му направя демо, тука трябва да си на 110 % сигурен... а не да го гледаш 1 врътка и да го баннеш.. :)
Изображение

Kami-san
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 17.12.2013, 19:22
Мишка: bokluk
Ник в CS: Watashi wa Kami-desu!

Re: Oплакване от PsIxAr (или нещо подобно)

Мнение от Kami-san »

първо тоя "играч"+ още 1 на име Trollus бяха с/у мен в 4 вечерта преди ден-два и си бяха с хаковете и си го признаха дори тогава
второ при въпроса ми в PLAYER чата дали има админ , имаше за отговор само пълна тишина, затова минах да правя демо което ти прецака след като ме кикна
трето виждам колко гледаш играча след като си цъкаш
четвърто тя/той/то ... бх .. си беше явен и не се криеше много много
пето баш на мен да ми казваш какво е достатъчно за бан рофл, не ме разсмивай...
шесто ако ще ставаш админ си сложи 2 лимки в гащите ( че като гледам липсват другия чифт там) и земи да банваш не след като стане явно че гледаш някой, и да имаш решение взето на база на това дали играча го заслужава, а не на база ако е грешен дали ще ми махнат правата

играча си играе явно редовно с хака, и бас хващам че не си мислил да го докладваш на някой админ който има права за бан повече от 1 седмица ?!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Oплакване от PsIxAr (или нещо подобно)

Мнение от green »

:lol: :lol:
Имаш се за експерт.. :lol:
Аз няма да поема риск да банна някой след като съм го гледал 1 минута, става дума за wall, а не за айм... нарочно ги гледам повече не защото ме е страх, а защото трябва да му направя демо.. бас хващам че ако ти дадът права ще се издъниш с твоите бързи рефлекси... няма да ти се оправдавам защото съм си прав.. като не си доволен ела на моето място... не се прави на умник... :snooty:
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Oплакване от PsIxAr (или нещо подобно)

Мнение от zlatoto »

Играча е наказан. Няма нужда от спорове.
Следващия път като ти трябва админ, влизаш във форума и пишеш, хакер в д2 ник-асдасд :wink:

Заключена