Неправомерен БАН : FreAky GirL

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
FreAky GirL
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 25.03.2013, 20:10
Пол: Жена
Ник в CS: ами нямам си ник :(

Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от FreAky GirL »

1. Името, с което сте играли когато са ви баннали : FreAky GirL
2. Името на сървъра, в който са ви баннали: Dust 2 Only
3. Линк за сваляне на демото http://dox.bg/files/dw?a=26a8b9203c
знам че пише да го прикача към темата, но демото ми е 30 мб , а максимума 25 мб

4. Линк към бана ви в нашата система http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=24660
5. писна ми на всякъде да ям банн за хак. Не съм толкова добра , че да ме баннвате от тази верига вече за втори път. Надявам се някой да го погледне скоро , че повечето вериги вече не струват а тук си ми харесва :)
It's All About fuN

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Fair Play »

Бана ти остава няма да си правя труда да ти гледам демото ;) Достатъчно 2 мапа ти се смяхме с един колега колко си слаба и отчаяна с тоя уолл, че и с него едва си правиш фраговете.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Fair Play »

Демо 1: http://dox.bg/files/dw?a=89b0bbe3ef - 1 мап преди да получи бана.
Ситуацията от 35:15 до края. Няма никой но тя реши да си го изчака клекнала въпреки, че противника не се е чул.
Ситуацията от 40:00 докато не я убият. Гледа Х-а ЗАБЕЛЕЖЕТЕ КАК ГО ГЛЕДА КЪДЕ И Е МЕРНИКА. Гледа към голяма, гледа към Х-а и в момента в който ще излиза на АВП-то БЕЗ ДА ГО ЗНАЕ, че въобще съществува то сe скрива и мерника и остава в празното пространство където трябваше да бъде играча.

Демо 2: http://dox.bg/files/dw?a=2db1f1a5e3 - точно след рестарта на мапа
От 2:20 докато не умре. Свободно си скача и точно когато идват Т-тата а не се чуват тя се скрива и ги изчаква да мине единия и другите да проверят точно на мястото където е, но тя се беше скрила и съответно Т-тата продължават да се стрелят с нейните съотборници.
Целия рунд на 5-6 минута. Всичко ОК чуваха се, макар, че ти не си никак добре с ориентацията по звука... НО НА 06:02:25 стотни вижте как си прави корекция в стрелянето през стената.

Демо 3: http://dox.bg/files/dw?a=55d5638d5b - Понеже получих дисконект това е продължение от Демо 2.
Последна промяна от Fair Play на 28.12.2013, 22:32, променено общо 2 пъти.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Vamps »

Така изгледах всички възможни демота.......

Имаш звук, водиш се по него, ок, но доста се бъркаш. Казваш че ползваш компас, така като гледам, хич не му обръщаш внимание. На места направо не си вярваш какво правиш. В един момент вървиш напред и те килват от някой ъгъл, в следващия рунд ги следиш през стената и се опитваш да ги нацелваш, започваш да се бъркаш на къде да си закараш мерника. Нека още някой да погледне демотата, крайното ми заключение е Он/Офф
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

Потребителски аватар
FreAky GirL
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 25.03.2013, 20:10
Пол: Жена
Ник в CS: ами нямам си ник :(

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от FreAky GirL »

Fair Play написа:Демо 1: http://dox.bg/files/dw?a=89b0bbe3ef - 1 мап преди да получи бана.
Ситуацията от 35:15 до края. Няма никой но тя реши да си го изчака клекнала въпреки, че противника не се е чул.
Ситуацията от 40:00 докато не я убият. Гледа Х-а ЗАБЕЛЕЖЕТЕ КАК ГО ГЛЕДА КЪДЕ И Е МЕРНИКА. Гледа към голяма, гледа към Х-а и в момента в който ще излиза на АВП-то БЕЗ ДА ГО ЗНАЕ, че въобще съществува то сe скрива и мерника и остава в празното пространство където трябваше да бъде играча.

Демо 2: http://dox.bg/files/dw?a=2db1f1a5e3 - точно след рестарта на мапа
От 2:20 докато не умре. Свободно си скача и точно когато идват Т-тата а не се чуват тя се скрива и ги изчаква да мине единия и другите да проверят точно на мястото където е, но тя се беше скрила и съответно Т-тата продължават да се стрелят с нейните съотборници.
Целия рунд на 5-6 минута. Всичко ОК чуваха се, макар, че ти не си никак добре с ориентацията по звука... НО НА 06:02:25 стотни вижте как си прави корекция в стрелянето през стената.

Демо 3: http://dox.bg/files/dw?a=55d5638d5b - Понеже получих дисконект това е продължение от Демо 2.
за всяко едно от действията си има обяснение .. първо там където чакам клекнала ъм преди това чух 3-ма на малка единия го убих но тъй като останахме само няколко играча реших да изчакам да не ме гърбят и чаках да дойде от бомб сайд но той дойде от страни и си изместих мерника за да го гръмна като се показа , но иначе чаках да дойде от бомб сайд ... второ там където съм ги чакала уж аз като съм террорист и като съм контра играя винаги по един и същи начин може просто късмета да ми е излязъл там където уж си нагласям мерника ползвам саунд като чуя че бие на кухо много ясно че ще почна да стрелям на друго място и там каквото казвате дрън дрън...

ПП съжалявам че си спамя сама по темата
It's All About fuN

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Viko »

Гледах демото на FreAKy GirL и не видях лал,играе по слух като всеки добър играч :) :) :)

entrepreneur
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 29.12.2013, 23:25

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от entrepreneur »

Хора, админи и пр. не мога да се коенкт-на към Dust 2 Only. Последният път когато играх беше преди около 5-6 часа днес, когато се опитвам ми избива съобщение, че съм баннат, заради използване на speed, което е абсурдно!!!
Моля погледнете си системата и махнете този бан, nickname-a ми е entrepreneur
Мерси предварително

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Vamps »

ПУСНИ СИ ТЕМА ЗА БАН, А НЕ СПАМИ В ТЕМА КОЯТО НЕ ТЕ ЗАСЯГА.
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от green »

И аз съм на мнение че е чиста.
Изображение

Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Joler »

Спомням си , преди когато не можеше да уцели никого дори когато клякаше :lol: , а знам от личен опит , че да станеш добър играч на цс са нужни доста усилия , игра и време , и не може за 2-3 месеца да започнеш да помпиш само глави , да имаш нюх към играта(което едва ли го имаш) , за да биеш през стените , ти трябва да можеш да си представяш къде , може би са противниците ти , друга тема е ,че трябва да знаеш къде са и уау бенговете (може би не знаеш и това ). Напълно съм сугласен с Феър Плей :)

Потребителски аватар
FreAky GirL
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 25.03.2013, 20:10
Пол: Жена
Ник в CS: ами нямам си ник :(

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от FreAky GirL »

Joler написа:Спомням си , преди когато не можеше да уцели никого дори когато клякаше :lol: , а знам от личен опит , че да станеш добър играч на цс са нужни доста усилия , игра и време , и не може за 2-3 месеца да започнеш да помпиш само глави , да имаш нюх към играта(което едва ли го имаш) , за да биеш през стените , ти трябва да можеш да си представяш къде , може би са противниците ти , друга тема е ,че трябва да знаеш къде са и уау бенговете (може би не знаеш и това ). Напълно съм сугласен с Феър Плей :)
винаги съм била много глави от както играя контра а това е от 2003 някъде, а честно казано аз и сега не мога да стрелям клекнала, права бия много глави ,като клекна имам отвратителен recoil и трябва да се целя в краката, а нямам този навик. Играя добре само когато имам желание да го правя, не се ориентирам добре с саунда защото имам проблем със слуха, но знам много добре къде са повечето "уау бенгове", а ако преди съм направила впечатление, че съм компас има нещо вярно, не съм добър играч , но не съм толкова слаба за колкото ме мислите била съм и при ботовете била съм и при професионалистите,а все още не се чувствам длъжна да показвам някакъв skill в сървърите, където всеки втори играе за ранк
It's All About fuN

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Viko »

Подкрепям я, не трябва да се играе за ранк и всеки има и лоши дни. :D :D

Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Joler »

Viko написа:Подкрепям я, не трябва да се играе за ранк и всеки има и лоши дни. :D :D

Лоши дни - 5 месеца , поне докато а играх :Д

JIVKO
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 03.09.2013, 21:50

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от JIVKO »

он/офф 100% повече он,извиняваи

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от jijania »

Ми и аз ще изразя мнение.Според мен не уол играл съм с нея не и личи,и на демито.Малко кофти спира и трагва,но може да пише по ФБ не знам,аз ако съм няма да я банна.А,че преди била с уол или била компас ,ми да си я бяхте баннали тогава,за мен не е
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Заключена