Неправомерен БАН : FreAky GirL

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от bulletstorm »

Joler написа:Спомням си , преди когато не можеше да уцели никого дори когато клякаше :lol: , а знам от личен опит , че да станеш добър играч на цс са нужни доста усилия , игра и време , и не може за 2-3 месеца да започнеш да помпиш само глави , да имаш нюх към играта(което едва ли го имаш) , за да биеш през стените , ти трябва да можеш да си представяш къде , може би са противниците ти , друга тема е ,че трябва да знаеш къде са и уау бенговете (може би не знаеш и това ). Напълно съм сугласен с Феър Плей :)
За 2-3 месеца не могло? Айде бе.. Точо 2 месеца ми трябваха на мен да се науча да играя след като си купих що-годе хубава мишка, пад и слушалки. Добър учител имах, но това не е от значение. Трябва само да се научиш да мислиш. Другото е позиция, стрелба и самообладание.

П.С: Не съм хейтър. Не съм гледал демото.
Изображение

TaLiBaN
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 03.12.2011, 21:28
Мишка: за 4 лв.-инджикитайска
Ник в CS: винаги с TaLiBaN

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от TaLiBaN »

Още ли не сте махнали бан-а !?! Няма кой или още го мислите ? :clap:

Потребителски аватар
FreAky GirL
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 25.03.2013, 20:10
Пол: Жена
Ник в CS: ами нямам си ник :(

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от FreAky GirL »

TaLiBaN написа:Още ли не сте махнали бан-а !?! Няма кой или още го мислите ? :clap:
И двете ... Не ме харесват и това е !!
It's All About fuN

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Fair Play »

Нека се гледат ВСИЧКИ демота преди да се изказвате, а не само това което е дала фрийки.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от fefaka »

Има wallhack.Даже би било добре да удължите бана на постоянен, защото скоро изтича.

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Fair Play »

fefaka написа:Има wallhack.Даже би било добре да удължите бана на постоянен, защото скоро изтича.
Чак постоянен няма да е коректно от наша страна, ама един месец стига :) А после само да посмее и ще получи перманент + някоя лигавня от фъкменюто :)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
FreAky GirL
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 25.03.2013, 20:10
Пол: Жена
Ник в CS: ами нямам си ник :(

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от FreAky GirL »

Сега кажете, че и без монитор играя !!Стига ми спамихте темата с това какво наказание ще ми сложите и мислех, че има компетентни админи тук, но уви .... и отново съм разочарована от веригата. Няма смисъл да ми удължавате бана или да ми слагате нов, аз няма да посещавам сървърите ви повече. Пък и някои хора от екипа ви не изказват мнението си професионално, а говорят така защото съм ги била обидила по някакъв начин и прочие.Няма да казвам имена не ми се прави скандал, но имам молба към главните администратори подбирайте си по-внимателно екипът.
It's All About fuN

Touch
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 02.01.2014, 22:54

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Touch »

Сигурно си мислите, че съм някой random глупак, имам 0 мнения пък коментирам толкова важни теми. Не съм някой случаен гост на тази верига, просто си забравих паролата на другия acc. Така пиша относно админите на тази верига.
1.Как може да баннате човек които неможе да използва добре sounda-a си не стреля перфектно.Това че е чула някои и е ducknala чакаики го незначи че е wall всеки които има повече от 1 година игра ще го прави
2.Личи си че е sound и ако беше wall трябваше да стреля както 1 обикновен wall да ги стреля през стената а не да ги чака.Ако има админ които знае да играе със sound ще види още от првата врътка че е соунд.Още когато server-a беше п.47 1/2 от server-a бяха или wall или псуваха наред но админите дори не си правеха труда да влязат spec да погледнат или да гагнат някои.А сега когато работа им е по спокоина как изобщо са си правели труда да те specvat

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Just.Z »

Аз няма как да гледам демота защото съм доста зает на последък и май така ще продължи и за напред.. Просто искам да изкоментирам послдните две мнения.. Първото на Freaky го чета сигурно за 10000-ден път и всеки път от различни потребители :) през всичките ми години свързани с ЦС и Форумите свързани с него..
А второто отново е дадено от надарен играч и разбирач който много скоро мисли да пусне кандидатура.. Искренно ме зарадваха и двете :))

Ай с здраве и късметлийска 20014-та година ви желая :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от eldynari »

Ае мислих да не се изказвам в тази тема ама след 9 часа учене(аз през живота си толкова не съм учил ама това е друг въпрос :D ) и 5 кафета май ще го направя.Та пича дето му е първият коментар само едно нещо мога да кажа искрено се посмях на коментара ти и най-вече на тази част: " ако беше wall трябваше да стреля както 1 обикновен wall да ги стреля през стената а не да ги чака." това е като женската логика(демек няма логика :D)

Touch
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 02.01.2014, 22:54

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от Touch »

Интересен отгово върху тема за бан. Коментираш изказано мнение за играча , а ти мнение нямаш !? Ако мислиш, че на някого му пука дали учиш или пък дори си жив - Лъжеш се !! Тъй като FreAky няма да влиза затворете темата, поне хората със слабите умствени възможности (какъвто съм и аз самият) да не я превръщат в чат "Ох скучно ми е, дай да поспамя"

mirki4a3
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 20.04.2014, 23:34
Мишка: 3
Ник в CS: Mupo MpaBkaTa

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от mirki4a3 »

Оплакване от админ GASHO. Той ме е баннал на чужд ник - C*H*E*A*T*E*R, моят ник е Мupo MpaBkaTa от GG сървър A*kh. Моля този админ да махне бана, защото ми е объркал ip-то. Благодяря за рабирането.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Неправомерен БАН : FreAky GirL

Мнение от SauSer »

Сбъркал си веригата. Не си баннат тук. :hand:
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Заключена