Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Kaloqn
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 30.04.2014, 20:32
Мишка: tech
Ник в CS: Mr.Gladen

Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Мнение от Kaloqn »

1. Вашият ник в игра:Mr.Gladen
2. Никът на админа, който ви иска демото:jijania
3. Сървър, от който е демото: Dust2 only
4. Линк към демото: http://dox.bg/files/dw?a=34b2746da7

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: zdr

Мнение от CzaR »

Тази тема е приемлива макар, че пак не е в раздела в който трябва. :idea:
Ще остане, а някой модератор ще я премести където трябва.

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: zdr

Мнение от jijania »

Казахти да смениш заглавието ма карай. Аз даже вече гледах и няма такава вързия. Просто няма смисъл от това демо много много тъй като има точно 2ма дето играят,другите стоят и гледат , но както и да е. Ослушва се като прасе в държавна царевица и има бинднато /ме. Това демо няма уал , но ще продължавам да гледам.
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Мнение от CzaR »

На доста моменти късмета беше с тебе. :) Играеш с бинднато /me. :) За момента всичко е Ок. :)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Мнение от eldynari »

Нищо лично ама така и така има тема та въпросният индивид сигурно е най-големият калитар в сървъра откакто играя тука не стига че 99,999999999% в период ако искате играе 1 поради простата причина че не може 2 отделно при всяка врътка айде да не е всяка но почети всяка стои и чака чака чака на WALK това му е играта това че голяма част от играчите в сървърите ни са слаби и той от своя страна с този стил на игра прави добри резултати ми не знам аз валл до сега не съм виждал а и като се има предвид че преди година някъде може и повече го баннахме с причина камера което е еднотипно на валл не смятам че пак ще шикалкави но това което съм забелязал последният път когато играхме заедно умираш умираш умираш спамиш РС няма проблем обаче мълчиш после почваш да убиваш оставаш на малко но спамиш с колко хита си убил въпросният играч еми сори обаче такива детински държания аз не толерирам и ако не искаш да бъдеш гагнат пак следващият път недей да спамиш постоянно ;).Относно демото не смятам да го гледам стига ми вътре в играта и факта че докато го гледам заспивам от скука така че нека ти е ясно че ако играеш с валл или си он/офф рано или късно ще те хванем :mrgreen: така или иначе за непосветените мр.гладен както той се е кръстил е нашият добър и стар приятел лафонтен който заедно с още един негов приятел си подсказваха в ТС на психото и съвсем случайно бяха хванати :twisted:

Потребителски аватар
AvEnTaDoR
CS Admin, Jr.
Мнения: 14
Регистриран: 12.07.2011, 13:16
Мишка: HP
Ник в CS: AvEnTaDoR
Местоположение: Козлодуй
Контакти:

Re: Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Мнение от AvEnTaDoR »

Незнам дали въобще да си правя труда да го гледам. Всеки ден го гледам в действие и съм убеден, че нещо не е както трябва ... !!! Имам един въпрос дори ... от къде мога да си изтегля и аз един такъв "он/офф късмет" ?!! Хората са казали, където има пушек има и огън нали ... Що се отнася до демото: то е ясно, че ще е качено "чисто" ... хубаво би било да се качи от други играчи !

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Мнение от moses »

Лафонтен е чист. Проумейте го.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Havelock
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 07.11.2013, 16:34

Re: Демо по желание на админ - Mr.Gladen

Мнение от Havelock »

moses написа:Лафонтен е чист. Проумейте го.
:naughty:

Смеххх

Отговори