Оплакване от БАН!

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
papicha

Оплакване от БАН!

Мнение от papicha »

Сървър: PsychoTraining CSDM Arena


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Reason: 'Wall'
[AMXBans] Duration: '1 week'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:43761915'
[AMXBans] Your IP: '178.75.232.215'
[AMXBans] ===============================================

Линк към демото: https://dox.abv.bg/download?id=30c8411ad2 Може и да съм хак не знам. Живи и здрави. Лека вечер!

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от eldynari »

Как ти е ника с който си играл?

Потребителски аватар
papicha

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от papicha »

eldynari написа:
26.04.2020, 22:30
Как ти е ника с който си играл?
omega3

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от eldynari »

И си играл без звук така ли?

Потребителски аватар
papicha

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от papicha »

Пич, виж сега, ще ти кажа нещо на кратко! Първо, цъкам за кеф,фун и т.н. Ако искаш, може демото да си го гледаш до утре! Да, играя без звук, защото със звук не ми е интересно...така. Лично ти бана не можеш да ми махнеш, защото гледам от УТРЕ си админ... Не се опитвай да спамиш на темата, а хвани и намери някой по-компетентен. Това, че си със стийм, не те прави играч. Бил съм админ 9 години във най-големите вериги в България. Играл съм до 2016 турнири ( фукам се сега, не за друго ). Хака явно съм го забравил докато съм цъкал само с ботовете.... Не спами по темата, МОЛЯ!

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от eldynari »

Я се осъзнай малко как говориш и отговаряй на въпросите като те питат. Аз от кога съм админ не те вълнува, отделно всички останали неща които си изписал виждам че искаш да ги споделиш явно да си погъделичкаш егото ама да ти кажа не ми пука особено. Въобще не разбрах защо намесваш това че играя през стийм но като цяло и не ми пука.

Потребителски аватар
papicha

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от papicha »

Кой си ти, че да ти отговарям на въпросите? Имаш демо, а на демото се вижда ника. Имаш форум, отстрани има пак ник с който играя.... Кажи сега какво да си пиша с теб???? ТИ не знаеш къде се намираш в тоя форум, като цяло.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от SauSer »

Ще помоля да се спазва добрият тон, за да не се принудим да наложим санкция по друг повод.
Демото ще бъде прегледано от членове на екипа и ще бъде обсъдено.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
papicha

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от papicha »

Разбира се! Аз лично не виждам къде не е спазен добрия тон... Като гледам сте модератор, а вашия “админ” ако мога така да го нарека, гледам, че във форума обижда, бил съм посерко... чудно как аз съм посеркото, пък момчето, което си няма и грам понятие от това да бъде админ и дори да пише във форум, не му се прави забележка?!?! Та ако може да обърнем внимание на това как пише едно дете във форума! Лек ден!


П.С. Момче, срамота е да пишеш така във форум! Уж си админ, ама.... уж. Това, че банваш грешно и не си преценил правилно ситуацията, не ти дава право да обиждаш! Знаем, че всички са силни по форумите, но недей да прекаляваш! Имай малко уважение!

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от SauSer »

Правилата важат за всички!
Всеки сам носи отговорност за действията и изказванията си.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от 2GOOD »

Леле какво отношение и това момче 20+ години, а пише като 13 годишен.

Не съм изгледал демото по простота причина, че се държи лошо с администраторите. Да при нас всеки с цвят различен от бял може да се изказва по демота.

Разбирам, че си афектиран, но и ти трябва да разбереш, че сме хора и правим грешки!!!

Потребителски аватар
papicha

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от papicha »

Заключете темата, Моля! Не искам бана да се маха. Не мисля да играя в тази верига вече. Два дни за едно демо, при положение, че ботовете са повече от хората, ми става ясно за какво иде реч тук. Поздрави! Чъкайте с ботовете и така. Всичко хобаво.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от БАН!

Мнение от 2GOOD »

Сега виждам това - бана е изтрит.

Както решиш, просто ако играеш при нас или влизаш във форума ще те помоля да се отнасяш с повече уважение към екипа. Всички сме работещи хора и на мен лично, чак сега ми остана време да погледна демото.

Извиняваме са за причиненото неудобство, но трябва да раазбереш, че сме хора и правим грешки.

Приятна вечер.

П.С.
===
Заключвам темата

Заключена