Предложение: redirect

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
GODzilla
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 18.07.2013, 22:13
Мишка: A4TECH
Ник в CS: ...
Местоположение: дома на културата..
Аватарът на ganchevv
Зареждане…

Предложение: redirect

Мнение от GODzilla »

Здравейте приятели,
от доста време ми се случва да вляза в играта и сървърът да е 20/20. Налагало ми се е да чакам доста време за свободно място , а честно да ви кажа ме мързи да копирам IP-адресът на d22 сървърът.За това предлагам да сложите един xredirect от D2 Оnly сървъра към D22 only :) Ще е много полезно и по-лесно за всички , за които няма място + това и другият сървър ще се пълни.
Поздрави.
Be a voice, not an echo!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Предложение: redirect

Мнение от green »

Мисля, че преди време имаше такова предложение, когато д2 е пълен да те мята в класика май, не си спомням и беше отхвърлено , но ще е добре да пробваме така [примерно за 1 седмица да видим какъв ще е резултатът]
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Предложение: redirect

Мнение от zlatoto »

Доколкото ми е известно се работи по редиректа.

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Предложение: redirect

Мнение от bulletstorm »

О, че ние си имаме редирект. Към румънски сървър :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
П.С. Извинявам се за спама, не се сдържах
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение: redirect

Мнение от fallangel »

А защо просто не си добавиш всички сървъри който играеш в списъка на фаворитите на играта, и така ще ти е по лесно. Аз да не мислиш че помня нашите IP-та. Редирект може и да не се сложи защото им е спряно развитието, а също така се третират като слоухак, и са забранени в оригиналния стеам, тоест не работят.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Предложение: redirect

Мнение от Bat Stoqn »

bulletstorm написа:О, че ние си имаме редирект. Към румънски сървър :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
П.С. Извинявам се за спама, не се сдържах
И при мен е така :snooty: пусна ли играта,веднага ме пуска в някакъв румънски сървър :whistle:

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложение: redirect

Мнение от eldynari »

fallangel написа:А защо просто не си добавиш всички сървъри който играеш в списъка на фаворитите на играта, и така ще ти е по лесно. Аз да не мислиш че помня нашите IP-та. Редирект може и да не се сложи защото им е спряно развитието, а също така се третират като слоухак, и са забранени в оригиналния стеам, тоест не работят.
Голяма част от психо цс-сите не може да добавяш нови сървъри следващият път когато влезеш ги няма.Поне при мен е така може другите версии да са различни.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Предложение: redirect

Мнение от 2GOOD »

В момента работим усилено по обновяване на сървърите - п.48 + редиректи

HOLD ON

Потребителски аватар
GODzilla
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 18.07.2013, 22:13
Мишка: A4TECH
Ник в CS: ...
Местоположение: дома на културата..
Аватарът на ganchevv
Зареждане…

Re: Предложение: redirect

Мнение от GODzilla »

fallangel написа:А защо просто не си добавиш всички сървъри който играеш в списъка на фаворитите на играта, и така ще ти е по лесно. Аз да не мислиш че помня нашите IP-та. Редирект може и да не се сложи защото им е спряно развитието, а също така се третират като слоухак, и са забранени в оригиналния стеам, тоест не работят.
Мисля, че не ме разбрахте :) Това за което говорите си е точно slowhacking и наистина не работи в steam.Аз говоря за xredirect , тоест когато е full сървъра , да не ми изписва че няма място , а направо да ме прехвърли в следващия свободен сървър. А не както вие ме разбрахте , да ми излизат сървърите в менюто на играта (slowhack) :)
Поздрави.
Be a voice, not an echo!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Предложение: redirect

Мнение от 2GOOD »

GODzilla написа:
fallangel написа:А защо просто не си добавиш всички сървъри който играеш в списъка на фаворитите на играта, и така ще ти е по лесно. Аз да не мислиш че помня нашите IP-та. Редирект може и да не се сложи защото им е спряно развитието, а също така се третират като слоухак, и са забранени в оригиналния стеам, тоест не работят.
Мисля, че не ме разбрахте :) Това за което говорите си е точно slowhacking и наистина не работи в steam.Аз говоря за xredirect , тоест когато е full сървъра , да не ми изписва че няма място , а направо да ме прехвърли в следващия свободен сървър. А не както вие ме разбрахте , да ми излизат сървърите в менюто на играта (slowhack) :)
Поздрави.
Точно това казах и аз... ;)

Просто стария редирект прави проблеми при много сървъри, а новия иска доизпипване - в момента правим ъпгрейд и 1 по 1 нещата ще с енаместят ;)

Малко търпение още ;)

Отговори