Кандидат админ IVO

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
IVO :)
Напредващ
Мнения: 48
Регистриран: 10.06.2013, 14:32
Мишка: X7
Ник в CS: IVO :)

Кандидат админ IVO

Мнение от IVO :) »

Име: Ивайло
Години: 15
Прякор, с който играете в сървърите ни: IVO
От колко време играете в psycho-cs.com: 4 месеца
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: ДА
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: НЕ
Каква е причината вече да не сте админ: -
Кога през денонощието играете най-често: следобед

Отхвърлен.

Потребителски аватар
Voultx
CS Admin, Jr.
Мнения: 95
Регистриран: 22.03.2013, 20:36
Ник в CS: Voultx

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Voultx »

Редовен си, спазваш правилата, имаш ДА от мен. :)

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Viko »

От мен има ДА.Отговорен играч с добро държание към другите и много пъти ми е съобщавал по скайп за хакери.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от fallangel »

И от мен имаш едно ДА, постоянен е и в сървърите и във форума. Докладва често за хакери. Обаче не винаги ги преценя правилно, и ще трябва да се консултира с други админи преди да предприеме действие. Нямам забележки относно държанието му. Мисля да му дадем шанс.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Just.Z »

Мен ме е нямало 5 месеца за това съм ПАС!
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от CzaR »

Oт мен ДА :idea:
Нямам забележки към него. Започване с 2 седмици пробни права.

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Akuma »

Абсолютно Да...всичко е ОК при теб!
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от fallangel »

Иво да ми пише на лично.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от green »

CzaR написа:Oт мен ДА :idea:
Нямам забележки към него. Започване с 2 седмици пробни права.
:text-+1:

Мисля, че много малко колеги са гласували за перманентни права, искам да видя дали имаш усет за walleri или ще банваш повече за псуване и реклама . Нищо лично, но искам да видя ставаш ли за админ, мен месец и половина ме мъчиха с тест периоди докато се уверят във възможностите ми :shifty:
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от zlatoto »

Без пробен период?
За мен той за 2 седмици не показа по абсолютно никакъв начин, че може да различава хакери. За 2 седмици 1 бан за хак и 2 за спийд (който всеки може)
Всичко друго реклама и псуване...
НЕ

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Vamps »

Иво, нищо лично, но според мен не ставаш за админ. За 2 седмици ти по никакъв начин не успя да ни увериш в своите възможности. Единственото нещо, което видях от твоя страна и не ми направи добро впечатление, беше в близките няколко дни, когато се "отзова", така да се каже, на сигнал за уол хак в Д2. От админите в сървъра бях само аз и ти влезна, видя че съм там и реши да излезнеш.Признавам си, бях пропуснала да видя, че вътре има хак и играех там от кажи речи 20 минути. Баннах го след това, но въпросът е там,че работата ти на админ е да следиш за нарушения(особено като показваш самоинициатива), а не като видиш твой колега в сървъра да си кажеш "а той ще се оправи сам, ще види хакера" и тн. Това не е критерий, че админът може адекватно да реагира в момента, когато има нарушител. Тогава Златото те беше питала в крещялката дали си гледал нарушителя и ти се направи на интересен. От мен имаш едно огромно НЕ ... съжалявам.
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от eldynari »

Така... Аз не мисля, че трябва да ти се дават постоянни права. Защо? Ами да, първо ще цитирам един мой приятел и колега тук: "Не ни трябват админи статсери и ранкери". Разбирай го както искаш, но за времето, което прекарах с теб, ти абсолютно всеки път ми пишеш ранкстатс и топ15. Има ли значение дали си в топа или не. С това някак си повдига ли ти се самочувствието, че си добър админ? Не мисля. Също, понеже ми обясниха за въпросната ситуация с въпросният валл, когато си излязъл и си казал, че играчът е напуснал сървъра, а на практика не е. Няколко часа по-късно влезе в Д2 и аз бях вътре, но с друг ник. Това, което ми направи впечатление е, че ти искаше да разбереш кой съм аз. На практика разбира се не ти казах, защо да ти казвам, има ли значение дали има друг админ вътре или не, ти си този който влиза да наблюдава, аз чисто и просто си цъках(при положение че няма играчи с хак вътре). Също така доколкото помня ми сподели, че някакъв бил хак(валл), ако не ме лъже паметта. Попита ме какво мисля, казах ти, че не знам, не защото не знаех, че играчът е чист, а за да те тествам да видим дали ще го баннеш или не. След време те попитах какво мислиш и каза, че е чист. Забавното е, че след като ти писах сигурен ли си, отговор не последва и това ме наведе на мисълта, че явно разчиташ на мнението на другите. Ако ти бях казал, че е хак(валл), сигурно щеше да го баннеш. Т.е от тази случка съдя, че не ти стиска да го баннеш сам, не ти стиска да поемеш отговорност за действията си и чакаш някой друг да ти потвърди думите или да го банне вместо теб. След това напусна сървъра. Я ми обясни, как така с влизането ти твърдиш, че играчът е валл, а след като нито ти потвърждавам думите ти, нито ги отричам ти решаваш да кажеш че е чист. Банове за псуване, спийд, айм и прочие не са банове. Та вие дори не предупреждавате хората, когато тръгнат да псуват някой. Защо чакате другите админи да го направят? Нали си с пробни права, докажи се, че ги заслужаваш. Нямам какво повече да кажа. Според мен ти не заслужаваш постоянни права и от мен получаваш НЕ.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от SauSer »

eldynari написа:"Не ни трябват админи статсери и ранкери" разбирай го както искаш но за времето което прекарах с теб ти абсолютно всеки път ми пишеш ранкстатс и топ15 има ли значение дали си в топа или не с това някак си повдига ли ти се самочувствието че си добър админ ми не мисля
А тези, които гледат собствения си резултат, не следят достатъчно добре играта, да не казваме въобще.

Според мен в най-добрия случай още две седмици пробни права, ако смяташ, че можеш да обориш мненията, изказани досега. До момента и от мен НЕ.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от green »

zlatoto написа:Без пробен период?
За мен той за 2 седмици не показа по абсолютно никакъв начин, че може да различава хакери. За 2 седмици 1 бан за хак и 2 за спийд (който всеки може)
Всичко друго реклама и псуване...
НЕ
Напълно съм съгласен със Златото, от начало ти казах, че искам да видя дали имаш усет за хакери.. а наистина през този период от време само 3 бана за хак...
Най-много от админството ми харесва, когато следя накой актъор (waller) и накнрая когато направи грешка и го пратя на почивка.. Мисълта ми е, че ако искаш да останеш админ е нужно да следиш за ред в сървърите.. не само псуване и реклама трябва да следиш и за хакерчета.. и ако някой попита за админ не отговаряй веднага... има такива, които нарочно питат и ако няма пускат екстрите...

И от мен НЕ
Изображение

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от c00L_MacKa »

До сега всичко, което казахте е вярно, но както очаквате от 15 годишно момче и сървър с 10 играча? Аз забелязвам силно желание от негова страна да е полезен с нещо за веригата. Няма как да се научи след като не прави грешки, а и няма да е лошо някой да му обясни как трябва да се държи и какво трябва да прави като админ.
Само заради желанието му давам ДА! :)

Заключена