Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен 2015

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен 2015

Мнение от 2GOOD »

Заглавието казва достатъчно, целта на темата е да възродим веригата и лека полека да напълним сървърите.

Основните неща от техническа гледна точка са свършени, останалите налични сървъри работят добре, предложения за промени по самите сървъри може да пишете тук, например д2 няма таймер за бомба, и някой спомена за Smoke граната, ако я искате коментирайте отдолу.

Плана за действие е следния:
Започваме по сериозна кампания по набиране на нови играчи, което включва
* платена реклама (който желае да помага да ми пише ЛС)
* нова версия на клиента /едишън/
* постове във фейсбук (ако видите нещо интересно и подходящо пишете ми на ЛС)
* съответно вие може да викате приятели да пишете на такива и т.н.
* кандидатурите за админи да са пуснати

Приемаме всякакви предложения

Ако има нещо което смятате че трябва да добавим или махнем по сегашните сървъри - аз съм насреща.

На този етап приоритет са ни 1.6 сървърите !!!

Актуални IP адреси на сървърите:

1. PsychoTraining's Classic Arena:
cs.psycho-cs.com:27015
2.cs.psycho-cs.com:27015

2. PsychoTraining's Dust2Only
d2.psycho-cs.com:27015
2.d2.psycho-cs.com:27018

3. PsychoTraining's Core DM
dm.psycho-cs.com:27016
2.dm.psycho-cs.com:27016

4. PsychoTraining's Aim Arena
aim.psycho-cs.com:27017
2.aim.psycho-cs.com:27017

5. PsychoTraining's CS:GO Server *beta*
go.psycho-cs.com:27020
2.go.psycho-cs.com:27020

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от bogii »

пусни го това в Facebook и в Steam

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от green »

Няма ли начин да си върнем GunGame той може да ни върне една част от хората, преди си беше един от най-играните ни сървъри и аз лично много го харесвам :mrgreen:
Изображение

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от hAMA »

Аз предлагам в ДМ сървъра да се сложат около 10-11 бота,за да се вижда,че има играчи.Може да се сменят имената на самите играчи така,че да са като реални играчи,а не като ботове.

Другото,което предлагам е да се сложи това дето още като влезнат в самата игра да ги праща към нашите сървъри всички известни вериги го ползват това и си запазват играчите.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от green »

Аз предлагам да се направи пак топ 10 в сървърите
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от bogii »

маи има проблем с нея омзва саита като се пусне статистиката
ина4е топа е добре да се пусне

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от ReFleX »

Не знам за идеята с ботовете работата е 50/50.Може да се опита,може и да има ефект,но ако се сложат ботове в повече от един съсрвър т.е. ако се прекали. - рискована работа.Кой ли ще прояви интерес към верига пълна с ботове.Истината е в рекламата.Всички знаем какво става с една реклама в CS BG ДО 10-15 мин. и вече цъкат 15-16 а понякога почти се напълва.Е вярно без платена реклама няма как да стане.

А пък за GUN GAME вдигам две ръце,но разбираемо е при положение,че веригата е самоиздържаща се.Повече сървъри по трудна и скъпа подръжка.Трябва да се мисли как да се напълнят наличните.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от 2GOOD »

green написа:Няма ли начин да си върнем GunGame той може да ни върне една част от хората, преди си беше един от най-играните ни сървъри и аз лично много го харесвам :mrgreen:
ГънГейм можем да пуснем по всяко време, но при положение, че са ни празни сървърите не знам дали ще има ефект... все пак ако има още 1-2 гласа мога да опитам да го докарам до някъде. Последно имаше проблеми с мода при ъпдейта на валве от 2014-а, но предполагам вече е решено като проблем.
x<3 написа:Аз предлагам в ДМ сървъра да се сложат около 10-11 бота,за да се вижда,че има играчи.Може да се сменят имената на самите играчи така,че да са като реални играчи,а не като ботове.

Другото,което предлагам е да се сложи това дето още като влезнат в самата игра да ги праща към нашите сървъри всички известни вериги го ползват това и си запазват играчите.
Записвам в списак да се направи - 4 до 6 бота в ДМ, като при повече от 4 играчи да излизат.. абе ще го измисля - за гънгейм със сиг. има смисъл както може би и за айм 1-2 бота.
green написа:Аз предлагам да се направи пак топ 10 в сървърите
Че нямаме ли топ10 :roll:
ReFleX написа:А пък за GUN GAME вдигам две ръце,но разбираемо е при положение,че веригата е самоиздържаща се.Повече сървъри по трудна и скъпа подръжка.Трябва да се мисли как да се напълнят наличните.

Ето още един глас за гънгейм, реално можем да се напънем за още 1 сървър, но това ще е максимума на капацитета ни за момента и не знам при пълни сървъри дали няма да има проблеми.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от green »

Ами не, имаме /top15 със стар дизайн, а аз имам предвид да се сложи топа с по-хубавия дизайн, той се харесва на повечето играчи, защото е по-разбираем и като цяло по-хубаво изглежда :)
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от 2GOOD »

green написа:Ами не, имаме /top15 със стар дизайн, а аз имам предвид да се сложи топа с по-хубавия дизайн, той се харесва на повечето играчи, защото е по-разбираем и като цяло по-хубаво изглежда :)
дай ми пример... снимка поне да знам какво да търся

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Да възродим веригата PsychoTraining's CS Servers / Есен

Мнение от 2GOOD »

Поради нежрежност или техническа грешка, някои ип адреса са сменени отново, всички които позлвате domain-а за връзка със сървърите не би трябвало да иамте проблеми, все пак ако някой сървър не достъпен напишете отново адреса.

Актуални IP адреси на сървърите:
1. PsychoTraining's Classic Arena: cs.psycho-cs.com:27015 или 2.cs.psycho-cs.com:27015
2. PsychoTraining's Dust2Only d2.psycho-cs.com:27015 или 2.d2.psycho-cs.com:27018
3. PsychoTraining's Core DM: dm.psycho-cs.com:27016 или 2.dm.psycho-cs.com:27016
4. PsychoTraining's Aim Arena: aim.psycho-cs.com:27017 или 2.aim.psycho-cs.com:27017
5. PsychoTraining's CS:GO Server *beta* go.psycho-cs.com:27020 или 2.go.psycho-cs.com:27020


Това се отнася само за оранжевите, които може да достъпите и с 1 отпред ако ви е интересно, 2-ката си остава непроменена и с по-нисък лаг :mrgreen:

Отговори