Мишка

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Мишка

Мнение от Dobromir »

Ами SteelSeries Kinzu V2 - Blue (PC) - Със своята класическа форма, подобрени характеристики и добавени възможности за настройка посредством SteelSeries Engine, Kinzu V2 Pro е универсален избор за лява или дясна ръка.
SteelSeries Kinzu V2 Pro - Glossy Black (PC) - Със своята класическа форма, подобрени характеристики и добавени възможности за настройка посредством SteelSeries Engine, Kinzu V2 Pro е универсален избор за лява или дясна ръка, а новите Omron механизми на бутоните ос ... ръжливост.

И най - вече сигурно заради цвета , черния цвят е класически.

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Мишка

Мнение от Tissy »

http://www.multirama.bg/product/6913/mi ... h-m90.html перфектната мишка, играя с лоджитек от както бях на 13-14(тогава бяха с топчета) но формата, лекотата и плавните и движения са идеални за мен. Има хора които дават 100тици левове за рейзър или майкрософт или някоя там геймърска компания, и защо ? каква е разликата - плащат до един момент технологията (10тина лева) и от там нататък плащаш марка и дизайн.

Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Мишка

Мнение от Joler »

Моята мишка в момента е http://www.x7.cn/en/product.asp?id=46 тази .Кажете си мнението за нея !

Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Мишка

Мнение от Dobromir »

Преди и аз играех със мишка x7 ама точния модел не го помня и да ти кажа бях много доволен пак си ги биех :lol: . Явно са си мисля , че мишката ми е неква "по-геймърска" и за т'ва са ги бия още повече. Ако си с такава мишка си я дръж докато не ти се счупи ... няма смисъл да даваш излишни пари , ако не си някой маняк , както аз бях преди 1 година ... давах си парите на вятъра за PC gear... Ако играеш само масаката не ти тря нищо особено , а вече ако ходиш на ЛАН турнири тогава може да си земеш нещо по така.

Отговори