Заразен цс

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Заразен цс

Мнение от GERONIMO »

Проблема е следния: играх в някакъв деатрън сървър, но той ми зарази цс-а и сега над ню гейм има реклама :
Изображение
Когато зарежда също се показва това:
Изображение
Истинския проблем обаче идва при поглеждане към скортейбъла :
Изображение

Опитах с преинсталиране не стана.Втория опит беше като изтрих абсолютно всичко от папката ЦС в програм файлс.И след това унинстал.След новото инсталиране дори старите никнейм и други мои настройки си бяха там, нещо което за пръв път ми се случва.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Заразен цс

Мнение от SauSer »

След като си направил преинсталация, не виждам логика това, което ми хрумна, да промени нещо. Но е стандартното решение на подобен тип проблеми и ще ти отнеме по-малко от минута да пробваш.

1. Относно GameMenu:
Теглиш това, разархивираш и го слагаш в gamedir/cstrike/resource. Тук има бърз достъп до PsychoTraining's Servers.
Ако желаеш, ето и чистия файл.

2. Относно рекламите, видими само за теб, докато се connect-ваш:
Влизаш в: gamedir/cstrike/resource. Изтриваш папка 'images', както и файловете с имена:
LoadingDialog.RES
LoadingDialogNoBanner.RES
LoadingDialogVAC.RES

3. Това със scoretable ми е познато, но поне в момента не се сещам как може да се оправи.


П.П. Най-близко до ума е да дръпнеш друг CS. Ако случайно вече не си, защо не пробваш на нашата верига :)
Последна промяна от SauSer на 27.03.2013, 18:18, променено общо 1 път.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Заразен цс

Мнение от essential »

SauSer написа:
2. Относно рекламите, видими само за теб, докато се connect-ваш:
Влизаш в: gamedir/cstrike/resource. Изтриваш папка 'images', както и файловете с имена:
LoadingDialog.RES
LoadingDialogNoBanner.RES
LoadingDialogVAC.RES
Златна си. :shifty:
П.С. аз имам само gamemenu.tga и при кънект имам картинка под loading-a. :think:

Отговори