Проблем със редирект

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Проблем със редирект

Мнение от aXNJI »

Ам, да аз също стигнах до този извод вече.

Проблема при мен беше че се създават нови userconfig и останалите.... в момента в който направиш промени от опциите, а не от конзолата. Свалих 2 search engine-а да потърся кой файл е отговорен за създаването на userconfig и autoexec но не успях да намеря такъв. Ако се намери файла съм сигурен че в него ще намерим и тва с IP-то
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Проблем със редирект

Мнение от hAMA »

Станаха ,много проблемни тези слоухакинги.Преди ,малко влезнах в една верига,и забелязах,че и те имат такъв проблем ,само ,че те има слоухакинг на мотд екрана ,и пишеше нещо от тоя род експлойт рейзо ли какво беше ! http://www.youtube.com/watch?v=N1gH4SSFjLI това също го забелязах при нашата верига
"amxx pause rcon_defencer.amxx
amxx pause watfstarter.amxx
amxx pause rcon.amxx
amxx pause anti-raizo.amxx
amxx pause krond-functions.amxx
amxx pause fullupdate.amxx
+mapchangecfgfile mapz.cfg
mapchangecfgfile mapz.cfg
sgb_rcon 0
rcon_password chapter12SEPTEMBER0084102
motdfile motd.txt
log offecho
mp_logfile 0"
Това е единият ,а има и още един ,а той се казва XBrute by ZeaL,преди време ми го бяха прикачили към сървъра ,и мисля,че ми бяха сложили ркон парола.Но всички предлагат тази ркон парола да се махне ,и нямало да има проблем е тези гадорий :) http://www.youtube.com/watch?v=tCaaMR1Z5dc

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Проблем със редирект

Мнение от SauSer »

x<3 написа:Това е единият ,а има и още един ,а той се казва XBrute by ZeaL,преди време ми го бяха прикачили към сървъра ,и мисля,че ми бяха сложили ркон парола.Но всички предлагат тази ркон парола да се махне ,и нямало да има проблем е тези гадорий :) http://www.youtube.com/watch?v=tCaaMR1Z5dc
Преди известно време аз също имах проблем от този род - опитваха се да хакнат чрез rcon сървъра, който хоствах. Тогава използвах AntiHLBrute и свърши доста полезна работа.
Сега обаче не съм сигурна, че това с редиректа към чужди сървъри има нещо общо с този вид slowhacking, и все пак е хубаво да се провери.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
tacc
Напредващ
Мнения: 48
Регистриран: 29.04.2013, 18:39
Мишка: 1.3
Ник в CS: tacc

Re: Проблем със редирект

Мнение от tacc »

и отново нищо не е както трябва и 3 5 от хората който играят във сървърите ви няма да знаят как се прави а не е и ефективно няма смисъл на всяко влизане да се разправя някой с това при условие, че може да играе на друго място със друг cs без проблеми това не е решение :think:

Потребителски аватар
tacc
Напредващ
Мнения: 48
Регистриран: 29.04.2013, 18:39
Мишка: 1.3
Ник в CS: tacc

Re: Проблем със редирект

Мнение от tacc »

със това .bak само ми се прецакаха настройките във cs нищо друго и отново редикт повече няма да играя нито със вашия cs нито във вашите сървъри :whistle:

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Проблем със редирект

Мнение от Viko »

Никой не те е накарал на сила да играеш в сървърите :?

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Проблем със редирект

Мнение от bogii »

и аз имах този проблем за сега вси4ки цгф фаилове сум ги сложил рид онли и за момена няма проблем при мен не ме фърга в ВЛА6КИЯ ромънскиа сървар при пускане на играта :mrgreen:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Проблем със редирект

Мнение от aXNJI »

tacc написа:със това .bak само ми се прецакаха настройките във cs нищо друго и отново редикт повече няма да играя нито със вашия cs нито във вашите сървъри :whistle:
Както ти казаха никой не задължава никой да играе на сила тук.

Ние не сме седнали да се чудим как да прецакаме ЦС-а на такк.... предложението беше мое и беше с цел да помогна за проблема с ридиректа. Ако отвориш сега папката с cstrike ще видиш че файловете с разширение бак си седят, но има и други файлове същите като предните без бак. Никой нищо не ти е прецакал всички настройки ти седят в .бак файловете просто ги копирай в друго cfg и стига плака :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Проблем със редирект

Мнение от green »

Заради тея нагглеци и на мен ми се бъгна цс-а :shhh:
Днес го преинсталирах оправих му всички файлове от ресурси на red only но пак се бъгна...
не може ли да направим така, че да има такъв проблем и при тях.... натискам OK или aple и ме хвърля в някакъв тъп сървър
Изображение

+1500
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 12.12.2012, 10:28
Мишка: за 3лв от Кауфланд x-0a-0xa0-x0-a
Ник в CS: +1500
Местоположение: Варна

Re: Проблем със редирект

Мнение от +1500 »

Както ви казах проблема не е във user-ите а във сървъра,колкото и да се опитвате да променяте файлове или да триете промяна няма да има.Дори да изтриете въпросните файлове,след това при connect със д2 примерно проблема отново е на лице.Същата работа е като да теглите map от някой сървър,само че тък не теглите map a теглите config :idea:
Моя нос,надуши запален коз (smokeweed)

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Проблем със редирект

Мнение от bulletstorm »

Да ти кажа, аз го оправих при мен 1 път и повече проблем не е имало. Просто трябва да се направи както трябва.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Проблем със редирект

Мнение от fallangel »

+1500 написа:Както ви казах проблема не е във user-ите а във сървъра,колкото и да се опитвате да променяте файлове или да триете промяна няма да има.Дори да изтриете въпросните файлове,след това при connect със д2 примерно проблема отново е на лице.Същата работа е като да теглите map от някой сървър,само че тък не теглите map a теглите config :idea:
Глупости приказваш, за да се тели това cfg от сървъра първо някой трябва да го сложи там. А това става само ако хакнат сървъра. А това ти гарантирам че не е станало. Проблема е изцяло в клиентите, има slowhack който е загнезден дълбоко, а щом не се маха след преинсталирането значи прави някакви файлове извън директорията на играта. Аз играя основно в Clasick от който най много се оплакват и до сега никога не ме е прехвърляло в други сървъри. Ако се теглеше от нашия сървър както казваш, аз също щях да го прихвана и мен да мята в други сървъри, както и много други хора с които играем.

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Проблем със редирект

Мнение от fRsT »

Оправих го чрез обяснението на Ахил, вече нямам никакви проблеми. Предлагам темата да се локне, дадени са 2 решения, за едното съм сигурен, че работи. Браво, Ахиле :clap:
Изображение

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Проблем със редирект

Мнение от hAMA »

В папката на сървъра влезте в метамода имаше една папка мисля,че имаше някакво зададено айпи :).И ,аз съм си направил всичките файлове на реан онли,и съм си супер не ме мята другаде :)

Заключена