Имам проблем!

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Имам проблем!

Мнение от fallangel »

Значи ползвам един и същи CS на 1 комп и на 1 лаптоп. CS-а на компа не ще да върви, от както съм сложил 64 битов Windows се имам проблеми с CS-a. В момента съм с Win7, някой друг има ли проблем с CS-a при 64битова ОС. Проблема в момента е че забива CS-a стига до момента когато трябва да натисна OK и след това да си избера отбор и забива, до избора на отбор не стига забива на OK преди да съм го натиснал. Имам и др проблем свързан с конзолата, като я отворя и реша да пиша нещо с първата натисната буква конзолата се затваря, после като я отворя буквата е изписана и трябва да натисна 2-3 пъти някоя буква за да започна да пиша. Проблема не е в самия CS защото съм ги сменял най различни и проблема си оставаше.
Дайте някакви идей!

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Имам проблем!

Мнение от fRsT »

Единственото нещо, за което се сещам, колкото и тъпо да звучи е да си преинсталнеш наново уин-а, а ако остане проблемът явно всичко е в някоя част- я видеокарта, я процесор...
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Имам проблем!

Мнение от fallangel »

Проблема не е хардуерен, няма друга игра или приложение което да не работи или забива :idea:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Имам проблем!

Мнение от 2GOOD »

Нямам никакви проблеми със 7 х64 .. баца си цс-а перфе

това за конзолата съм го срещал няколко пъти на 7-ца ама ако мога да се сетя как се оправяше :(

zLe
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 08.09.2011, 20:02
Мишка: 1
Ник в CS: zLe`
Зареждане…

Re: Имам проблем!

Мнение от zLe »

решението е уин експи ;) 7-мицата прави доста парчета на игри , защото е с интегрирани драйвери ,вградени ... и по някога не пасват както хората на системата :) :x

Заключена