Пиксилизацияя

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
iwKoO [overpowered]
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 11.11.2011, 17:25
Мишка: a4tech
Ник в CS: UZUMAKI NARUTO

Пиксилизацияя

Мнение от iwKoO [overpowered] »

Добър вечер,имам 1 проблем и нека видим,ще можете ли да ми помогнете,проблема е следния : Днес си преинсталирах Уинда и в CS имената и шрифта ми се вижда леко пиксилизирано не се забелязва много на снимките --> http://prikachi.com/images/271/4071271n.jpg - http://prikachi.com/images/275/4071275T.jpg снимките автоматично се конвертират към JPG и се губи качеството. Някакви идеи от какво може да е? Принципно,в шорткъта на играта като пропартайснеш и там,където е таргет-а се пишеше " -noforcemaccel -noforcemparms", мисля че т'Ва беше нещо за картината но не съм сигурен.Просто ме дразни,и не ми казвайте да минавам на по-голяма резолюция свикнал съм на 640x480 и преди не ми беше някакъв такъв гаден шрифта и никовете,а да и мерника ми се промени.Ъпнал съм си видео картата,директ Х-а и херците. ако някой може да помогне пиенето е от мен yo ho ho yohoho and a bottle of a rum - Whiskey bushmills 24 years old .

Поздрави,iwko [uzumaki naruto]
MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST!!!

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Пиксилизацияя

Мнение от zlatoto »

Може да е от битовете, което ме съмнява като цяло да не си забелязал или пробвал :) Дали на 16 или на 32... :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пиксилизацияя

Мнение от fallangel »

Не е от битовете прекалено чиста му е картината, някъде другаде му е проблема може би от видео драйвера. Не съм сигурен, по точно нямам представа.

Потребителски аватар
iwKoO [overpowered]
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 11.11.2011, 17:25
Мишка: a4tech
Ник в CS: UZUMAKI NARUTO

Re: Пиксилизацияя

Мнение от iwKoO [overpowered] »

zlatoto написа:Може да е от битовете, което ме съмнява като цяло да не си забелязал или пробвал :) Дали на 16 или на 32... :)

на 32 съм ест,мисля че на 16 бита е забранено,но не съм много сигурен :] Благодаря,че се отзова. c[=
MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST!!!

Отговори