Кандидатура за админ N:2

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от bulletstorm »

tqnata78 написа:Всеки е играл с хак но малко са си признавали,от мен имаш едно браво за признанието :clap: Аз ти давам ДА .Нали и клаас играеше с хак но след голямо то му желание да се научи да играе добре,спря да използва непозволени средства.Да не би сега да е лош админ:?: Нищо не ни пречи да му дадем шанс да се докаже,а той си знае как ще го използва.
Ако Таланта не го беше хванал.. к'во правим? Щеше ли да си признае? Ако нямаше админ да го банне и до сега щеше да си пере с Wall-a сигурно.
То бива наглост...
НЕ
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от zlatoto »

bulletstorm написа:
tqnata78 написа:Всеки е играл с хак но малко са си признавали,от мен имаш едно браво за признанието :clap: Аз ти давам ДА .Нали и клаас играеше с хак но след голямо то му желание да се научи да играе добре,спря да използва непозволени средства.Да не би сега да е лош админ:?: Нищо не ни пречи да му дадем шанс да се докаже,а той си знае как ще го използва.
Ако Таланта не го беше хванал.. к'во правим? Щеше ли да си признае? Ако нямаше админ да го банне и до сега щеше да си пере с Wall-a сигурно.
То бива наглост...
НЕ
И ти си много прав :)

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от tAkethAt »

Що за админ ще си като играеш с хак? Дори сега да не играеш, играл си и то не 1 , 2 дена :) НЕ
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от aXNJI »

M-Power написа:Малко за мен бъркате, не говорим за неща в реалния живот. Примерно човек да е егоист или добър, гаден, ексцентричен, интригант, мерзавец или тем подобни, да може да се каже че какъвто си е човекът никога не се променя. Тук става въпрос за една игра, игра която играят милиони хора по света с цел да си правят кефа. Игрането със хакове е личен избор на конкретен човек ( включвам и себе си ПРЕДИ в това число ) на когото не му пука за сървъра в който играе, дали ще бъде напсуван или не, и дето се казва тук ще го баннат и ще влезе в още 100 сървъра за да си прави кефа. Лично аз не спрях да играя със Wall-а защото таланта ме хвана с него и ми записа демо ( пука ми дето се казва, нали пак мога да си играя но този път никой да не ме хване за много време ), а спрях да играя със Wall-a защото малко или много играя от бая време със вас и някак си се привързах към екипа и сървърите като цяло и ми се струваше супер тъпо да продължа да играя със хака и постоянно да съм под прицел от вас и само лошо име да си изграждам. Също така осъзнах че при един чист сървър където няма хакери е много по-голям FUN и вместо псувни и грубо държание може да си пускаме по 1-2-3-10 лафа и да се посмеем и да се забавляваме докато играем . Можех да пусна кандидатурата си много по-рано но тогава щях да получа още по сериозни НЕ-та. Исках да си изчистя името и да докажа със държание и чиста игра че може да ми се даде шанс да се присъединя към вас за благото и устремено само напред развитие на сървърите към едно съвършено място за игра и забавление :) 8) Амин 8)
Аз лично съм НЕ .
Виждал съм те един-два пъти, не си ми направил никакво впечатление, следователно или си си мълчал, или си си лафил съвсем спокоино с някой, което ще рече наличието на култура /което е + според мен./

Но ако това дето го говорят за хака е така, тогава да седнеш и да разправяш че вече не ползваш хак и си друг човек, сиреч дойде ти просветлението и спря да играеш с Wall, е супер тъпо и от този пост не виждам голям смисъл, според мен е просто подмазване, с доста малка тежест в тези думи.

Извинявам се ако звуча грубо, но съм сигурен че едно 50% от хората изявили мнение тук си го мислят... аз просто го казвам директно, според мен да ти го кажа f2f е много по-добре, отколкото зад гърба.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Заключена