Кандидатура - Smn

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от fallangel »

Smn написа:Благодаря, уважих решението и казах, че ще Ви досаждам след 3 месеца. Но се поразрових и установих някои неща свързани с този цитат от коментар по-горе "Правилата са за всички и не мисля, че трябва да правим компромиси"
Забелязах удобрение на играч с 6-7 поста и повечето в не толкова важни теми (като "Лафеджийница"), също така въпросния беше член на форума от месец време. :)
Разбира се, че няма да ме удобрите при положение, че снощи се регнах във форума, но сте свалили летвата до месец и прецених, че не е решаващ фактор.
Изискванията към кандидатите бяха променени преди 1 седмица, като преди се изискваше 1 месец присъствие в сървърите и пак толкова във форума. Също така кандидатите кандидатстваха за различни сървъри, сега одобрения админ получава права във всички сървъри. Както и разделихме админите на старши и младши. Също правихме доста компромиси. Общо взето си хванала промените в начален стадий като критериите към кандидатите са завишени доста. Целта е да назначаваме по кадърни админи за да сведем оплакванията от тях да минимум.

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от lanselot »

Има акъл момъка, дайте да го взимаме. За всяко правило си има изключение. Моето мнение е, че от форума, не можеш да си изградиш реална представа за 1 човек, винаги може той да се прави на такъв какъвто не е... Та саусер се оказа мома, но това беше подминато с усмивка ... Пича има акъл и си личи, което е прави трудното решение лесно... Пак Да от мен !
Последна промяна от lanselot на 07.03.2012, 20:14, променено общо 1 път.
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Smn
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 07.03.2012, 02:23
Ник в CS: Smn

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от Smn »

Критерият със съдържателността на мненията и постовете как променихте?
Мнения в 'Лафеджийница' и 'Изразете моментно състояние с емотикон' с какво са Ви помагали да избирате екипа, който е доста голям? (защото видях такива)
На ваше място също не бих се одобрил, но има доста доста противоречия и различия в отделните случаи.
Последна промяна от Smn на 07.03.2012, 20:34, променено общо 1 път.
love2laugh

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от fallangel »

Както казах правехме доста компромиси специално за това изискване с което се опитваш да се заяждаш.

Потребителски аватар
Smn
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 07.03.2012, 02:23
Ник в CS: Smn

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от Smn »

Нищо подобно, съжалявам ако изглежда така.
love2laugh

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от aXNJI »

Smn написа:Критерият със съдържателността на мненията и постовете как променихте?
Мнения в 'Лафеджийница' и 'Изразете моментно състояние с емотикон' с какво са Ви помагали да избирате екипа, който е доста голям? (защото видях такива)
На ваше място също не бих се удобрил, но има доста доста противоречия и различия в отделните случаи.
Човек никой не ти е казал че не ставаш за админ... просто ти е рано и никой не те познава по характер, в момента се хващаш на спорове с някаква избирателна пропускливост... четеш само това което ти изнася.
- Да сте регистриран потребител на този форум повече от 3 месеца, и да взимате отношение по темите (разбира се без да спамите)
- Минимум 20 СМИСЛЕНИ мнения на кандидата админ. Като мненията от лафенджиийицата и другите "спам" мнения не се броят.
Ако искаш да играеш тук и да помагаш на сървъра не виждам какво ти пречи веднъж дневно преди да влезеш или след като си играл, да видиш новите мнения и ако някое от тях ти допадне или имаш някакъв отговор да пишеш. Никой не ти е казал че тряа трупаш постове на всяка цена... дори веднъж на 3 дни да отговориш на един пост дори пак след месец си ги натрупал мненията...
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от Style »

lanselot написа:Има акъл момъка, дайте да го взимаме. За всяко правило си има изключение. Моето мнение е, че от форума, не можеш да си изградиш реална представа за 1 човек, винаги може той да се прави на такъв какъвто не е... Та саусер се оказа мома, но това беше подминато с усмивка ... Пича има акъл и си личи, което е прави трудното решение лесно... Пак Да от мен !

Ланси и 10 да-та да му дадеш няма как да влезе в екипа ни на първо време...

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от lanselot »

В такъв случей ще дам 3то ДА, щото освен това, че не е влизал във форумите, др смислен довод не можете да дадете и почвам да се дразня, колко простовато гледаме на нещатата. Все ми е тая къв човек е, дали е разведен, женен, сгоден или чекиджия, грамотен е, има акъл в главата, а точно това е най-важното пък аз да ви кажа. Щото изпусне ли се такъв човек, после ще вземем някой прашар, който играе от 1 година и има 100 неадекватни мнения, но бил редовен...
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Smn
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 07.03.2012, 02:23
Ник в CS: Smn

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от Smn »

aXNJI написа:
Smn написа:Критерият със съдържателността на мненията и постовете как променихте?
Мнения в 'Лафеджийница' и 'Изразете моментно състояние с емотикон' с какво са Ви помагали да избирате екипа, който е доста голям? (защото видях такива)
На ваше място също не бих се удобрил, но има доста доста противоречия и различия в отделните случаи.
Човек никой не ти е казал че не ставаш за админ... просто ти е рано и никой не те познава по характер, в момента се хващаш на спорове с някаква избирателна пропускливост... четеш само това което ти изнася.
- Да сте регистриран потребител на този форум повече от 3 месеца, и да взимате отношение по темите (разбира се без да спамите)
- Минимум 20 СМИСЛЕНИ мнения на кандидата админ. Като мненията от лафенджиийицата и другите "спам" мнения не се броят.
Ако искаш да играеш тук и да помагаш на сървъра не виждам какво ти пречи веднъж дневно преди да влезеш или след като си играл, да видиш новите мнения и ако някое от тях ти допадне или имаш някакъв отговор да пишеш. Никой не ти е казал че тряа трупаш постове на всяка цена... дори веднъж на 3 дни да отговориш на един пост дори пак след месец си ги натрупал мненията...
Както казах - на ваше място и аз не бих се одобрил. Дискусията ми стана интересна и мисля, че се дадоха отговори на доста въпроси, които биха били полезни и на други. Не съм имал за цел да участвам във форума - до сега. :wink: (не съм сигурен дали не спамя вече)
love2laugh

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от lanselot »

Спамиш от 2рия ти коментар... както и аз, но ще прощавате :*
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от Style »

Знаеш ли колко хора щеше да има в екипа, ако взимахме всеки втори по-редовен в сървърите и за първи път писал в форума заради кандидатура, помисли и от гледната точка на главните администратори.
Колкото до грамотността мисля, че всеки българин трябва да бъде грамотен.


Най се дразня, когато някой се регистрира и първото му мнение е в "Кандидатура за Админ"

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от lanselot »

ХАХАХА не ме разсмивай бе. 1во това му е 2ро мнение, ако искаш да бъда точен. 2ро с неговите 10 мнения ми стана веднага ясен що за птица е и то положително, а ти с твойте 650 флууда с които задръстваш системата, стана също ясен, но не от към добрата страна. Най-големия спамер ми се обадил за коментар, знаем, че в това те бива. И нямаше да има мн хора, щото както гледаш, подчертах, че има най-важното и най-нужното за екипа, а то е бистрия ум, който не го виждам в теб ...
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от Style »

lanselot написа:ХАХАХА не ме разсмивай бе. 1во това му е 2ро мнение, ако искаш да бъда точен. 2ро с неговите 10 мнения ми стана веднага ясен що за птица е и то положително, а ти с твойте 650 флууда с които задръстваш системата, стана също ясен, но не от към добрата страна. Най-големия спамер ми се обадил за коментар, знаем, че в това те бива. И нямаше да има мн хора, щото както гледаш, подчертах, че има най-важното и най-нужното за екипа, а то е бистрия ум, който не го виждам в теб ...


Заяждай се колкото си искаш, но да знаеш не си прав :wink:

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от fefaka »

Аааа ае моля ви се да си имаме уважението!Тука аз съм най-голям спамър...ако някой претендира че друг е по-голям спамър от мене да кандидатсва за спамърската ми черна група....

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатура - Smn

Мнение от SauSer »

И на мен си ми направил добро впечатление като цяло, редовен си, изглеждаш сериозен. Колкото до активността във форума - изключения винаги може да се направят, но мнозинството в случая е против, а аз се колебая. Да го погледнем така - правилата са си правила, нека се водим по тях. На по-късен етап, ако защитиш доброто мнение, което имам изградено за теб, ще имаш твърдо Да от моя страна. ;)
lanselot написа:...от форума, не можеш да си изградиш реална представа за 1 човек, винаги може той да се прави на такъв какъвто не е... Та саусер се оказа мома, но това беше подминато с усмивка ...
Прав си, няма никаква гаранция какъв е човекът отсреща, но не виждам какво общо имам аз сега, нужно ли е да коментираш? Ако има проблем, давай по същество. И, ако обичаш, не ме наричай "мома". Никога не ми е звучало добре.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Заключена