Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от SauSer »

Аз смятам, че не би се отнесъл нехайно към задълженията си. Сега нищо не го ограничава.. защо да не показва добри резултати. Добро попълнение - от гледна точка на това, че аз лично имам изградено позитивно мнение за него. Това е така от доста време и дано не се промени занапред.
На този етап ние можем само да предполагаме какво ще се получи, но така или иначе не отговаря на всички изисквания, затова нека мине известно време, след което пак ще коментираме.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от aXNJI »

Ем... да предполагам че до някъде си права, можем само да предполагаме.

Честит празник между другото :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от Bat Stoqn »

"За сега" НЕ

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от *MiLoS* »

Хмм... Знам , че не трябва да се меся но админите банват по ип-а нали така !?! :D Апак и онова дет си казал " Ще стана админ и ще ви издухам е вярно ! :roll: :snooty:
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

PoP0
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 05.03.2012, 19:54
Мишка: Razer Imperator
Ник в CS: PoP0

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от PoP0 »

PoP0 написа:
*MiLoS* написа:Хмм... Знам , че не трябва да се меся но админите банват по ип-а нали така !?! :D Апак и онова дет си казал " Ще стана админ и ще ви издухам е вярно ! :roll: :snooty:
:clap: :clap: :clap:
Ако админите кажат на черното бяло , бяло си остава !!! :naughty: :naughty:

Използвай бутона EDIT и стига си спамил!

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от jakoooo »

НЕ и от мен преди няколко дена те баннах за псуване :)

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от Cartman »

aXNJI написа:Ок да си говорим реално... Как той ще е добро попълнение?
Влиза често. Да така е.
Преценка.... Еми не казва че всеки 2ри е хак, до тук добре.
Добър е, прави статсове по 70-80 на 10. Е тука вече сме на греда.

Как ще следиш като ти не умираш? Ще минаваш спектър ли? Ем нали като се разчуе че си админ и като те видат спек он/офф-а ще спре хака. Пък и ще ти писне да минаваш спек точно след 2-3 седмици, максимум месец. И тогава или ще има повече оплаквания от теб че си банвал чисти играчи просто щото не си ги гледал достатъчно, или ще ги изпускаш защото не си умирал.

Нямам нищо против теб, сигурно си пич в живота. Но права просто за парлама, не съм сигурен че трябва да се дават.
Ти трябваше отдавна да нямаш права и да не спираш кандидатурите на другите с безсмислените ти разсъждения. Днес 20 мин един WALL не можеш да разпознаеш.Не ми се занимаваше да кача демото и да те видят.Иначе да се обясняваш,нямаш равен.Забравих да ти честитя празника вчера,дано пак не се жалваш на администраторите :violin: Popskiq ако не получи права,не знам кой.Иначе със здраве :wink:
Изображение

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от c00L_MacKa »

Cartman написа:
aXNJI написа:Ок да си говорим реално... Как той ще е добро попълнение?
Влиза често. Да така е.
Преценка.... Еми не казва че всеки 2ри е хак, до тук добре.
Добър е, прави статсове по 70-80 на 10. Е тука вече сме на греда.

Как ще следиш като ти не умираш? Ще минаваш спектър ли? Ем нали като се разчуе че си админ и като те видат спек он/офф-а ще спре хака. Пък и ще ти писне да минаваш спек точно след 2-3 седмици, максимум месец. И тогава или ще има повече оплаквания от теб че си банвал чисти играчи просто щото не си ги гледал достатъчно, или ще ги изпускаш защото не си умирал.

Нямам нищо против теб, сигурно си пич в живота. Но права просто за парлама, не съм сигурен че трябва да се дават.
Ти трябваше отдавна да нямаш права и да не спираш кандидатурите на другите с безсмислените ти разсъждения. Днес 20 мин един WALL не можеш да разпознаеш.Не ми се занимаваше да кача демото и да те видят.Иначе да се обясняваш,нямаш равен.Забравих да ти честитя празника вчера,дано пак не се жалваш на администраторите :violin: Popskiq ако не получи права,не знам кой.Иначе със здраве :wink:
Карман, мисля че си позволяваш много... не си този, който казва кой ще има права, кой не и колко време отчита хронометъра при следене...
Последна промяна от c00L_MacKa на 09.03.2012, 13:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от lanselot »

Ахиле, не съм съгласен бачи, че това, че прави статс 80/10 му пречи, а напротив.. Ако играе добре, се предвижда да има и добра преценка за това кой е хакер и обратното ... Не знам откъде ти хрумна тая щуротия :Д
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от aXNJI »

Cartman написа: Ти трябваше отдавна да нямаш права и да не спираш кандидатурите на другите с безсмислените ти разсъждения. Днес 20 мин един WALL не можеш да разпознаеш.Не ми се занимаваше да кача демото и да те видят.Иначе да се обясняваш,нямаш равен.Забравих да ти честитя празника вчера,дано пак не се жалваш на администраторите :violin: Popskiq ако не получи права,не знам кой.Иначе със здраве :wink:
Днеска дадения човек го гледахме с бастарката и аз лично съм го гледал не повече от 10 минути, междувременно гледахме още един играч. А това че ти имаш някакъв проблем с мен изобщо не ме засяга, лай колкото си искаш. Относно дължината на гледането, имаше тема в друг раздел, че се трупат много оплаквания преди време, всички колеги бяхме предупредени, че прибързваме с банове и се правят прекалено много грешки. А това че ти си го видял в някакъв по-точен момент и не спря да плачеш, да подсмърчаш и да мрънкаш през цялото време докато го банна /та дори и тук във форума, както се вижда/ това не е мой проблем.

Ако толкова имаш проблем с мен, убивай си ме в играта с усмивка и си живей щастливо живота. След като за нещо съм ти крив и не съм ти приятен не ми говори и не ми обръщай внимание.

Приятен ден ти желая.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура PoP0 PsychoTraining's Dust2Only

Мнение от zlatoto »

PoP0, бъди по-редовен тук и след месец най-малко пробвай пак :wink:
Сега заключвам темата, защото работата пак отива на караници и да няма сърдити!

Заключена