Кандидатура за админ - Arkadietz

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
napafkan
Ex-CS Admin
Мнения: 94
Регистриран: 15.04.2011, 02:24
Мишка: 1.5
Ник в CS: az sam si obiknoven 4ovek sam si
Местоположение: Bourgas moreto be :P

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от napafkan »

HE
I never lie, even when I tell the truth :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от r3l4x4 »

Съжалявам, но истината е... че ми се струваш :doh: крайно несъвършен като човек, за да станеш част от екипа и с това държание рискуваш да те приемем на присмех :shock:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от aXNJI »

=================================================================================================================================================================
Така, не искам да се заяждам или нещо подобно, но не мога да понеса колко некомпетенти и неуки админи се слагат. Мой приятел е бил баннат в Dust2 Only. Играе си със STEAM ( аз му дадох IP-тата за вашите сървъри един вид ви правя безплатна реклама ), няма и нотка за съмнение за бан, но както винаги трябва да се намери някой псевдо админ който да направи деня по-весел. Ще прикрепя линка към демото по-долу и след това моля уважаемите господа да предриемат мерки. Както и с наказването на въпросният админ.
=================================================================================================================================================================

А защо искаш да станеш част от некомпетентните и неуки псевдо админи? Нали си на светлинни години от нас? /Между другото това е риторичен въпрос, знам че ще тръгнеш да сееш словото си наляво и на дясно, не си прави труда/.
Играл си 5в5 по турнири big whoop, специялно за теб ще си го преместя от левия крачол в десния в знак на чест.

А относно спама в темата... целиш да натрупаш нужните мнения посочени в правилата ли? /отново риторичен въпрос, не отговаряй и на него/

Като цяло.... НЕ. Такива като теб, които започват с оплакване от бан и директно с хранежите, пък после веднага и една тема, сте ми много весели :lol:
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Vendetta »

Бъди по-сдържан и опитай да разбереш какво искат да ти кажат колегите. След месец-два, ако наистина имаш желание да си админ, ще опиташ пак. :)
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от SauSer »

1. Не отговаряш на всички изисквания. А колкото до условието за брой мнения във форума - наистина подпомага за развитието му, но идеята далеч не е тази - а да се опознае поне до някаква степен въпросния кандидат и гледната му точка. ;)
2. Лично на мен не ми правиш особено добро впечатление с държанието си тук - ни най-малко не искам да те засегна, по принцип говоря директно.
Следователно.. НЕ.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от bastarka »

Повече от ясно е,че не направи добро първо впечетление :) Правилата не са всичко,за съжеление,недейте да му ги навирате така грозно като параван пред лицето,защото съм била свидетел как са били пренебрегвани в дадени ситуации :)
(На мнение съм обаче,че тези правила трябва много стриктно да бъдат спазвани,без каквито и да е изключения !!! )
Ако найстина имаш желание да станеш част от този екип,какво са 1-2ва месеца? НИЩО !За тези месеци не очакваме да се доказваш или да ни се подмазваш,да спамиш във форума,да си защитник на слабите и неоправданите ! Нищо подобно ! Бъди себе си и ако съумееш да се впишеш в екипа,то си добре дошъл :!:
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от 2GOOD »

bastarka написа:Повече от ясно е,че не направи добро първо впечетление :) Правилата не са всичко,за съжеление,недейте да му ги навирате така грозно като параван пред лицето,защото съм била свидетел как са били пренебрегвани в дадени ситуации :)
(На мнение съм обаче,че тези правила трябва много стриктно да бъдат спазвани,без каквито и да е изключения !!! )
Ако найстина имаш желание да станеш част от този екип,какво са 1-2ва месеца? НИЩО !За тези месеци не очакваме да се доказваш или да ни се подмазваш,да спамиш във форума,да си защитник на слабите и неоправданите ! Нищо подобно ! Бъди себе си и ако съумееш да се впишеш в екипа,то си добре дошъл :!:
off: Колко сдържана и мъдра е станала bastarka :dance:

По темата, напълно подкрепям нейното мнение с изключението да си по-сдържан в изказванията....

Потребителски аватар
Scotty
Ex-CS Admin
Мнения: 149
Регистриран: 29.10.2010, 16:07
Мишка: Microsoft Intelli 1.1A
Ник в CS: Scotty
Аватарът на Ghost
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Scotty »

прочетох, че си влизал с 2 ника от поста ти ? И добре, да кажем, че аз не съм те засичал.. понеже си играел с различни никове, а да те питам тогава обратното... ТИ мене засичал ли си ме?
Ever tried, ever failed, try again, fail again, fail better!

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Bat Stoqn »

Предполагам че докато си е сменял никовете и не ти е обърнал внимание скоти :lol:

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от moses »

От мен стимулиращо Не ... .
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от tAkethAt »

Ами, аз искам да попитам, колко администратори не са покрили всички изисквания??
Аз, пък ще кажа Да, но при условие, че кандидата си промени държанието към Всички!
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от mr.klaas »

HE

Arkadietz
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 09.04.2012, 17:34
Мишка: Logitech G3
Местоположение: cat /dev/null > /dev/zero
Контакти:
Аватарът на Arkadietz
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Arkadietz »

r3l4x4 написа:Съжалявам, но истината е... че ми се струваш :doh: крайно несъвършен като човек, за да станеш част от екипа и с това държание рискуваш да те приемем на присмех :shock:
Lovely ;)
aXNJI написа:=================================================================================================================================================================
Така, не искам да се заяждам или нещо подобно, но не мога да понеса колко некомпетенти и неуки админи се слагат. Мой приятел е бил баннат в Dust2 Only. Играе си със STEAM ( аз му дадох IP-тата за вашите сървъри един вид ви правя безплатна реклама ), няма и нотка за съмнение за бан, но както винаги трябва да се намери някой псевдо админ който да направи деня по-весел. Ще прикрепя линка към демото по-долу и след това моля уважаемите господа да предриемат мерки. Както и с наказването на въпросният админ.
=================================================================================================================================================================

А защо искаш да станеш част от некомпетентните и неуки псевдо админи? Нали си на светлинни години от нас? /Между другото това е риторичен въпрос, знам че ще тръгнеш да сееш словото си наляво и на дясно, не си прави труда/.
Играл си 5в5 по турнири big whoop, специялно за теб ще си го преместя от левия крачол в десния в знак на чест.

А относно спама в темата... целиш да натрупаш нужните мнения посочени в правилата ли? /отново риторичен въпрос, не отговаряй и на него/

Като цяло.... НЕ. Такива като теб, които започват с оплакване от бан и директно с хранежите, пък после веднага и една тема, сте ми много весели :lol:
Както написах в един от предишните ми постове ти може да си и от екипа на NASA. Но да си спънка за тях. Ето разпалех обстановката малко и си личи, кой какъв е. Как да искам да съм в екип с човек който ще си го премести ( ако има какво ) от единия в другия. Т.е не уважаваш моя труд следователно не уваваш и мен. Ако мненията бяха приоритет за мен до сега нямаше да е толкова бройката. Хранежи - нова дума ще да е това или?
SauSer написа:1. Не отговаряш на всички изисквания. А колкото до условието за брой мнения във форума - наистина подпомага за развитието му, но идеята далеч не е тази - а да се опознае поне до някаква степен въпросния кандидат и гледната му точка. ;)
2. Лично на мен не ми правиш особено добро впечатление с държанието си тук - ни най-малко не искам да те засегна, по принцип говоря директно.
Следователно.. НЕ.
И 1000 поста да изпиша ти няма да познаваш и 1 % от мене. Така, че това с опознаването го пробвай с някой друг.
bastarka написа:Повече от ясно е,че не направи добро първо впечетление :) Правилата не са всичко,за съжеление,недейте да му ги навирате така грозно като параван пред лицето,защото съм била свидетел как са били пренебрегвани в дадени ситуации :)
(На мнение съм обаче,че тези правила трябва много стриктно да бъдат спазвани,без каквито и да е изключения !!! )
Ако найстина имаш желание да станеш част от този екип,какво са 1-2ва месеца? НИЩО !За тези месеци не очакваме да се доказваш или да ни се подмазваш,да спамиш във форума,да си защитник на слабите и неоправданите ! Нищо подобно ! Бъди себе си и ако съумееш да се впишеш в екипа,то си добре дошъл :!:
Е, какво ми е на впечатлението. На достатъчно години съм за да избегна тия неща къде си изписала по-долу. Винаги съм бил себе си. Характера ми е такъв. А какъв е екипа - глутница кучета, които чакат да се закачат за нещо? До сега не видях един да каже : "Евала за това, че аз още преди да тръгна да играя тази игра ти си пускал тогава сървъри, браво за това че си ходел на турнири, евала за че на тези години още се занимаваш с играта"
tqnata78 написа:Предполагам че докато си е сменял никовете и не ти е обърнал внимание скоти :lol:
Не обръщам изобщо внимание, кой е в играта влизам и си играя. Да не би да блести като се разкарва по картата?
moses написа:От мен стимулиращо Не ... .
Благодаря, ти !
tAkethAt написа:Ами, аз искам да попитам, колко администратори не са покрили всички изисквания??
Аз, пък ще кажа Да, но при условие, че кандидата си промени държанието към Всички!
Едно едно мнение, което е достойно за уважение. Преди всичко трябва някой хора тук да си го променят като мене.

П.С Още малко и ще си направя мненията :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Изображение

On a unix system everything is a file ; if something is not a file , it's a proccess.
Изображение

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Tissy »

Много си високомерен, приятелю. За да бъдеш админ са нужни качества, които при теб липсват. Трябва да имаш уважение към играчите и най-вече към колегите, независимо дали са повече или по-малко компетентни. За да стане човек админ, повече от 15 човека са си дали мнението за дадения кандидат, няма нужда да казвам, че са отговорили с ДА за него, в този случай, ти изкарваш не само дадения човек за некомпетентен админ, ами и останалите колеги които са си дали съгласието за такива(некомпетентни) след като да му поверили тази задача. Няма безпогрешни хора, на 27 години си и нима не си го разбрал това ?
Много ми харесва когато някой пусне тема за грешен бан и започне да нарежда ... много възпитано :) дръж се на годините си приеми критиката от хората и продължи напред.

Не от мен.

GL hf. Respect other people to respect you !

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от SauSer »

Вероятно послеписът ти беше опит да се направиш на интересен. Нека пропуснем това.
След като според теб екипът е "глутница кучета, които чакат да се закачат за нещо" и установи, че има хора, с които не желаеш да работиш заедно, защо кандидатстваш тук? Или в началото не мислеше така за нас? Е, това не означава ли, че идеята за изразяване на свободно мнение по даден проблем във форума помага да се опознае даден човек? По същия начин аз си изградих още по-стабилно мнение за теб. Жалко, че гледните точки не съвпадат. Помисли пак защо е поставено условието за брой мнения във форума, ако не е проблем, дано схванеш мисълта ми;)
Доста мнения срещнах от рода на "промени си отношението и ще имаш шанс". Честно да ти кажа не съм съгласна с колегите. Виждайки отношението ти сега - опитваш се да кажеш последната дума и да намериш обяснение за всичко, сякаш не зачиташ мнението на тези, от които зависи дали ще станеш част от екипа, и съответно тези, с които би работил в бъдеще време. Фактът, че не покриваш всички изисквания, нещо не ти е удобен. Аз останах с впечатлението, че изключения ще се правят все по-рядко вече, за да се прецизира изборът на нови попълнения. След като за момента не си подходящ (визирам единствено изискванията, поведението ти настрана), приеми като голям човек и след известно време давай again.
Така ги виждам нещата, не знам:)

П.П. Защо да ти се казва "евала" за това, че се занимаваш с играта от дълго време, или за това, че си ходел по турнири преди да се родя? Все едно си единственият тук, който може да се похвали с това. Е, аз не мога, но също се занимавам със сървъри и "ала-бала", дори правя услуги на "сульо и пульо", само че едно "благодаря" ми е достатъчно, не очаквам нищо повече. Хубаво, че имаш опит, ама т'ва не е всичко.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Заключена