Кандидатура за админ - Arkadietz

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Style »

Абе к'ви са тия романи дето пишете, айде с ахил свикнах, но другите? :lol:
Колкото до Arkadietz кажи си никовете, или поне с тези които играеш най-често.
Днес за пръв път те видях в дъста с този ник, може да си играеш редовно, но като не ти знаем никовете откъде ще знаем?

Arkadietz
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 09.04.2012, 17:34
Мишка: Logitech G3
Местоположение: cat /dev/null > /dev/zero
Контакти:
Аватарът на Arkadietz
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Arkadietz »

SauSer написа:Вероятно послеписът ти беше опит да се направиш на интересен. Нека пропуснем това.
След като според теб екипът е "глутница кучета, които чакат да се закачат за нещо" и установи, че има хора, с които не желаеш да работиш заедно, защо кандидатстваш тук? Или в началото не мислеше така за нас? Е, това не означава ли, че идеята за изразяване на свободно мнение по даден проблем във форума помага да се опознае даден човек? По същия начин аз си изградих още по-стабилно мнение за теб. Жалко, че гледните точки не съвпадат. Помисли пак защо е поставено условието за брой мнения във форума, ако не е проблем, дано схванеш мисълта ми;)
Доста мнения срещнах от рода на "промени си отношението и ще имаш шанс". Честно да ти кажа не съм съгласна с колегите. Виждайки отношението ти сега - опитваш се да кажеш последната дума и да намериш обяснение за всичко, сякаш не зачиташ мнението на тези, от които зависи дали ще станеш част от екипа, и съответно тези, с които би работил в бъдеще време. Фактът, че не покриваш всички изисквания, нещо не ти е удобен. Аз останах с впечатлението, че изключения ще се правят все по-рядко вече, за да се прецизира изборът на нови попълнения. След като за момента не си подходящ (визирам единствено изискванията, поведението ти настрана), приеми като голям човек и след известно време давай again.
Така ги виждам нещата, не знам:)

П.П. Защо да ти се казва "евала" за това, че се занимаваш с играта от дълго време, или за това, че си ходел по турнири преди да се родя? Все едно си единственият тук, който може да се похвали с това. Е, аз не мога, но също се занимавам със сървъри и "ала-бала", дори правя услуги на "сульо и пульо", само че едно "благодаря" ми е достатъчно, не очаквам нищо повече. Хубаво, че имаш опит, ама т'ва не е всичко.
П.С е иронизация на глупостите на твоя колега, които ми пише. Лафа "Докато не разлаеш кучетата, не знаеш дали хапят" знаеш ли го ? Условието за мненията съм го написал в по-горните си постове върни се и го прочети, и ще ти стана ясно моята страна по становището. Прекалено съм над нещата, за да създавам мнение над виртуални хора. Мнението за даден човек се гради с времето с което всеки ден или през ден си с него. След време again ? Аз да няма да кандидаствам за NASA? Я малко слезте на земята. Единствената причина, за да искам да съм админ е, защото винаги като вляза има по един двама, които си "цъкат" с хаковете и никой не си помръдва пръста да направи нещо по въпроса което е жалко нали? Трябва някой от играчите да се обади , че има хак за да се светне крушката.

cat /dev/admins > /dev/null
Изображение

On a unix system everything is a file ; if something is not a file , it's a proccess.
Изображение

rapha
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 10.04.2012, 15:55

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от rapha »

така, така.. карате ме да се регистрирам, значи:) За този, който се говори, че е бил баннат съм аз. Това първо. Второ, хубаво се защитавате вие админите, ама ако бяхте толкова компетентни нямаше някой от вас разбирачите да ме банне. После има и друго, дори да не е бил нито един от тези, които са изразили мнение тук, вие гласувате кой да има права и кой не и явно сте избрали някой доста заблуден, който си мисли, че може да играе.
Карате ме да се смея, с глас, какво мнение градите, бе? (да се изразя некултурно), от един форум мнение ще ми градят.
Да пробвал пак? ХАХАХА.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от SauSer »

Пак ще изпиша роман, ама какво да направя, който иска нека ми провери правописа.
Та, добре, няма да спя тази нощ, за да има и нощна смяна в сървъра. Или по-добре - няма да си мръдна задника (с извинение) от стола, за да не пропусна да изловя хакер :lol: Нали ти е ясно, че няма как 24/7 във всеки един от 6-те сървъра да има администратор онлайн? Е именно за това има начин да се сигнализира за нередност. Както казваш не говорим за "The National Aeronautics and Space Administration (NASA)", а за верига CS сървъри и задълженията на няколко човека като членове на един екип. А този екип трябва да е стабилен, което изключва нуждата от човек, заяждащ се с колегите си.
Колкото до мненията във форума - ама ХИЧ не си уцелил на кого да казваш дали по интернет се опознава даден човек и колко време е нужно. Идея си нямаш колко неща мога да изприказвам тук. И за "Оскар" може да се преборя в този случай хахах. Въпросът е, че ти и приятелят ти rapha явно хич не вдявате за какво става дума. А аз пък нямам намерение да вливам нещо у нечия глава. Стига толкова. Старая се да поддържам добрия тон и затова понякога предпочитам да не довършвам докрай.
Нямам намерение да си набивам моята гледна точка или позиция, но, както "кучето" Ахил каза - високомерните хора не са мой тип.
rapha написа:така, така.. карате ме да се регистрирам, значи:) За този, който се говори, че е бил баннат съм аз. Това първо. Второ, хубаво се защитавате вие админите, ама ако бяхте толкова компетентни нямаше някой от вас разбирачите да ме банне. После има и друго, дори да не е бил нито един от тези, които са изразили мнение тук, вие гласувате кой да има права и кой не и явно сте избрали някой доста заблуден, който си мисли, че може да играе.
Карате ме да се смея, с глас, какво мнение градите, бе? (да се изразя некултурно), от един форум мнение ще ми градят.
Да пробвал пак? ХАХАХА.
БЕЗгрешен човек има ли на този свят? Познаваш ли го лично, за да си сигурен, че е такъв? Ти самият такъв ли си?
Стига сте правили от мухата слон, все едно това е било първият грешен бан в историята на играта.
Ми аз, ако уважавам мнението на хората тук и ако наистина имам желание да помогна и да допринеса с нещо на веригата, след 1 година ще кандидатствам, ако е нужно. Щом това предизвиква смях обаче, какво повече да коментираме.

Поздрави.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

rapha
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 10.04.2012, 15:55

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от rapha »

къде ще вдяваме, от марс долетяхме онзи ден, решихме цс да играем. Какво да се парви, случват се и такива неща. И точно това и написах и аз, ама даваи, повторението е майка на знанието, че тук може да се изприказват много неща, ама да пише някой изградил си мнение от това, което е писано във форума... смешно е, да. и Добре, че е гугъл да копираш цялото име на НАСА. А пък относно безгрешните хора, дето ги имало, е, преди 5 мин пак някой ГЕНИАЛЕН ветеран в таз игра реши, че трябва да ме банне:) Вашето не е от 100 пъти, веднъж да се сгреши, а обратното.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от CzaR »

Започнахте да се отклонявате от темата,ще помоля да бъде заключена. :)
П.С. - На който не му харесва,да не влиза повече тука и в сърварите на тази верига. :)

Arkadietz
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 09.04.2012, 17:34
Мишка: Logitech G3
Местоположение: cat /dev/null > /dev/zero
Контакти:
Аватарът на Arkadietz
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от Arkadietz »

CzaR написа:Започнахте да се отклонявате от темата,ще помоля да бъде заключена. :)
П.С. - На който не му харесва,да не влиза повече тука и в сърварите на тази верига. :)
Темата си е вече култува. Точно преди 10 мин пак баннаха rapha. Този път искам да чуя какво ще кажете :)
Изображение

On a unix system everything is a file ; if something is not a file , it's a proccess.
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от CzaR »

Виж вземи направи тема пак вместо него,и да качиш демото пак вместо него. :)

rapha
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 10.04.2012, 15:55

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от rapha »

:) взе се за забавен, всякъш.. или сам се осмиваш:) както виждаш си направих регистрация, понеже ми писна да ви чета само.. така че тема ще направя като толкова държите на големите си правила, дето и вие си ги нарушавате от време на време.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Arkadietz

Мнение от r3l4x4 »

Въобще няма да се занимавам да чета мненията ви.... след като не схващате въобще за какво става дума - слагам ключ на темата. Няма да следя... кой- колко е компетентен след като съм ви виждал и двамата колко играете.
I'll **** you till you love me

Заключена