Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fallangel »

защо кандидатурата ми "виси" цели 8 месеца???????????
Аз ще ти кажа защо. Защото не съм си свършил работата. :shifty:

Чакам още мнения да видим какво ще стане. И без излишни спамове, моля ви.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от essential »

Аз давам Да.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от eldynari »

2GOOD написа:
Fair Play написа:НЕ.

Нямаме нужда от повече админи.
Не съм на това мнение - всички сървъра си фулл до краен предел и всеки админ е от полза.
Нямам наблюдение към играча - така че вие сте на ход.
Сървърите може да са фулл но админи не влизат,стоят си в крещялката и си пишат и въпреки това ти си на мнение че ви трябват още админи.Кога беше преди няколко дни докладвах за даден играч имаше поне 5 админа в сайта никой не дойде да го гледа накрая играча излезе за какво са ви още админи ми обясни ? Поради какви причини че сървърите са пълни имате си предостатъчно даже голяма част от тях не си вършат коректно работата или даже да са в сървъра не ги интересува дали някой сигнализира за хак гледат си играта гледат си статса и това е.Нищо против мариянко аз не съм те засичал в сървърите но разбери едно след като можеш да докладваш за хакери както правя аз,за какво са ти права!?

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от bulletstorm »

rraz написа: МAR1QNKO по-добре се откажи от кандидатурата, май няма да е и тази година, все пак успех догодина! :lol:
А това какво е? Хайде стига, че наспамихме темата.
И аз не обичам да си признавам, но този път губиш.
Изображение

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от aXNJI »

rraz написа:
bulletstorm написа:
rraz написа:.............
...................
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
С удоволствие ще се оттегля!
Как се осмеляваш да ме критикуваш,като ми слагаш думи в устата!
Кога съм казал "И "направо да си оттегли кандидатурата"? Брей, заповедничество ли долавям, остроумие ли?:"
Или за не помня или ти си измисляш!
След като това е "сдържан, зрял за тази възраст човек с цели извън ЦС, с упоритост и характер", защо кандидатурата ми "виси" цели 8 месеца???????????
П.П. Щом казваш коментара нека е на първо място в то10 класацията ти,но определено твоят я оглавява!
Не може ти да ме критикуваш за нещо в който грешиш!!!
Абе аз ли нещо съм тъп или на тва момче нещо много му куца граматика, начин на писане, формулировка и всичко останало от езика... нещо не мога да разбера кви са тия саднали истории.
Пич като ще се опитваш да садваш хората не го прави толкова ретардирало моля те, така просто изглеждаш смешно и се научи да пишеш, часовете по БЕЛ са твой приятел и като гледам май доста пренебрегваш приятеля си :lol:

Относно мариянко... липсваше доста дълго, но според мен причината е доста основателна и печели и моето ДА. Засичал съм те няколко пъти и след като не си ми направил лошо впечатление това е само плюс :)
Успех и стискам палци
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от blinkin89 »

Иска ми се да дам мнение, но все още не мога. Завърнах се по Коледа и сме се засичали само 1 път на д2 и 1 път на айм-а, така че все още нямам мнение :)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от 2GOOD »

eldynari написа:
2GOOD написа:
Fair Play написа:НЕ.

Нямаме нужда от повече админи.
Не съм на това мнение - всички сървъра си фулл до краен предел и всеки админ е от полза.
Нямам наблюдение към играча - така че вие сте на ход.
Сървърите може да са фулл но админи не влизат,стоят си в крещялката и си пишат и въпреки това ти си на мнение че ви трябват още админи.Кога беше преди няколко дни докладвах за даден играч имаше поне 5 админа в сайта никой не дойде да го гледа накрая играча излезе за какво са ви още админи ми обясни ? Поради какви причини че сървърите са пълни имате си предостатъчно даже голяма част от тях не си вършат коректно работата или даже да са в сървъра не ги интересува дали някой сигнализира за хак гледат си играта гледат си статса и това е.Нищо против мариянко аз не съм те засичал в сървърите но разбери едно след като можеш да докладваш за хакери както правя аз,за какво са ти права!?

Точно затова си мисля, че един в повече няма да ни навреди ;)

Поздрави

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от rraz »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Още някой ще преиначи ли думите ми ???????????
blinkin прочети кометарите от ново!!!!
Пич (ахиле) явно бъркаш темата! Кой е приятелят ми????
А на админа честито ,дойде време след тъй дългите 8 месеца!!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fallangel »

Стига сте спамили темата, искам само отговори Да, защото ..... Не, защото....

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от c00L_MacKa »

Аз съм не, ако всичко му беше наред, нямаше толкова време да му се размотава кандитурата. По-склонна съм на ограничени права (кик, слай, слап) като за начало.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Bat Stoqn »

eldynari написа:
2GOOD написа:
Fair Play написа:НЕ.

Нямаме нужда от повече админи.
Не съм на това мнение - всички сървъра си фулл до краен предел и всеки админ е от полза.
Нямам наблюдение към играча - така че вие сте на ход.
Сървърите може да са фулл но админи не влизат,стоят си в крещялката и си пишат и въпреки това ти си на мнение че ви трябват още админи.Кога беше преди няколко дни докладвах за даден играч имаше поне 5 админа в сайта никой не дойде да го гледа накрая играча излезе за какво са ви още админи ми обясни ? Поради какви причини че сървърите са пълни имате си предостатъчно даже голяма част от тях не си вършат коректно работата или даже да са в сървъра не ги интересува дали някой сигнализира за хак гледат си играта гледат си статса и това е.Нищо против мариянко аз не съм те засичал в сървърите но разбери едно след като можеш да докладваш за хакери както правя аз,за какво са ти права!?
Без да искам да спамя,аз само да те попитам ти :?: от къде знаеш че не е влязъл админ след като ти си сигнализирал.Лично аз когато влизам да гледам за хакер си сменям името преди това :D така че :shhh:

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от distance »

НЕ от мен. Преценката е слаба, щом сигнализира в чата, че съм хак, а пък аз бях с стеама и плюсках главици наред. :mrgreen:

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

Казах че си с айм, а бабката спореше, че си с wall явно не само моята преценка е грешна :naughty:
Иии лошо впечатление ми направи това, че само чакате някой да сбърка и да му одрежете главата, а като е безгрешен е е много хубав :naughty:
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Still Ballin »

01 Фев 2013, 21:32 | BTK_BaBka: а има разлика между валл и айм , трябва да се разпознават
01 Фев 2013, 21:31 | BTK_BaBka: качи си демото , ако не ми вярваш да видим колегите какво ще кажат?
01 Фев 2013, 21:28 | BTK_BaBka: не беше просто си стреляше....
01 Фев 2013, 21:27 | Joler: само , че не беше хак

01 Фев 2013, 21:27 | MARIQNKO: Бабе каква преценка бе :Д важното е че е хак и съобштих няма значение какъв според мен :Д шокорал съм те с

01 Фев 2013, 20:57 | BTK_BaBka: караш ме да се замисля за да-то което тии гласувах
01 Фев 2013, 20:56 | Joler: :lol:
01 Фев 2013, 20:56 | BTK_BaBka: шокира ме с тази преценка
01 Фев 2013, 20:55 | BTK_BaBka: валл е не е АЙМ
01 Фев 2013, 20:52 | MARIQNKO: AIM server - Glavi na Steroidi - AIM

това е разговора който проведохме , леко се пошегувах но си ме разбрал погрешно , а и след това се изясних че е чист , чети внимателно :evil: :naughty:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от moses »

Аз ще кажа ДА. Пичът е сериозен и това си личи. според мен трябва да му се даде шанс най малко то заради търпението, а това което каза дистанс Е несериозно и ни бива да се взима под внимание защото всички знаем че е почти невъзможно обикновен потребител да спектри камоли в респаун сървър|
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Заключена