Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от North »

Име: - Емил
Години: - 20
Прякор, с който играете в сървърите ни: - North
От колко време играете в Psycho-cs: - Ноември 2011, като тогава бях с ник Morphadron и няколко други. С North играя от Януари тази година
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: - Не :oops:
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: - Не
Каква е причината вече да не сте админ: - Е айде сега...
Кога през денонощието играете най-често: - Много зависи, влизам по всяко време на деня, но най-често след 8-9 вечерта докъм 1-2 през нощта
Защо искате да станете админ: - Твърде често като играя (особено когато е късно вечер / през нощта) се появяват разни добри хорица които започват да псуват, да се правят на интересни, или да пуснат някоя добавка защото си мислят че е късно и админите спят. На няколко пъти съм ги засичал така да играят с wall по половин-един час, а в играта и в крещялката няма админ който да се погрижи за тях. Мисля че ще ви бъда полезен да следя за такива неща когато няма друг човек онлайн :)

Единственото което не покривам от изискванията е това за мненията във форума - не че не го следя, но рядко намирам теми по които да си струва да изкажа мнение, което няма да е спам, а нямам желание да пускам безмислени постове колкото да направя 30 мнения. Иначе почти всички в Dust 2 Only от редовните играчи ме знаят, немалко от админите също, никога не съм играл с хакове, не съм псувал и общо взето гледам да си играя играта с кеф и да помагам на другите да правят същото. Това е (:
Одобрен.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от fallangel »

Ами повече ме притеснява че не си бил админ никога от колкото мненията във форума. Запознат ли си с amx командите? Щом не си бил админ, аз не мога да бъда сигурен за правилната ти преценка. Сигурен съм че ще си помислиш нещо от сорта "какво толкова, един хак ли няма да разпозная, колко съм ги гледал......" Истината е че не е точно така. Сега няма да се впускам в подробности, ще изчакам админите от Д2 да се изкажат.

п.с извинявам се правописна грешка :oops:

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от minute »

Аз съм ЗА, и Бабката не е бил админ, но мисля, че се справя за сега. Смисъл, човека ако има желание да стане добър админ ще го постигне, ще вика колеги ще се съветва с тях ще обсъждат играча, и ако двама или повече преценят, че трябва бан ще го бан :-). Смисъл важното е, да не се бърза а да се обмисля, дали все пак този играч не е просто добър или късметлия а може и двете :-). Ако двама или повече админи кажат, че ще му помагат съм склонен да му дадем шанс!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
BlackJack
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 23.05.2012, 22:22
Мишка: Delux - Model M528
Ник в CS: .:n7:. Bl@ck J@ck
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от BlackJack »

Аз лично не съм те виждал в сървъра North, освен вчера и днес, а цъкам г/д по 6-7 часа дневно ако не всеки ден то 6 дни през седмицата. От 3те седмици, през които аз играя в дъст2онли , не съм те видял и 1 път до сега с нито един от никовете, които си написал.
Това, че всеки с намерение да стане админ става добър админ е донякъде вярно. Но и добрите намерения водят по пътя към ада понякога.

Не съм администратор в психо сървърите, но съм бил админ в 1 самостоятелен сървър и 2 отделни вериги. Виждал съм хора като теб с подобни кандидатури да стават админи и мога да кажа, че 2/3 от тях след 1-2 седмици игра губеха правата си и получаваха бан за злоупотреба с тях. Не казвам, че ще си като тях, но по-добре администраторите да премислят кандидатурата ти внимателно.

Надявам се ако те изберат за админ да си вършиш работата като хората и да не правиш гафове :)
Последна промяна от BlackJack на 02.06.2012, 12:44, променено общо 1 път.
Жената не пада по-далеч от леглото :)

http://www.speedtest.net/result/2070011881.png

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от North »

FallAngel написа:Ами повече ме притеснява че не си бил админ никога от колкото мненията във форума. Запознат ли си с amx командите? Щом не си била админ, аз не мога да бъда сигурен за правилната ти преценка. Сигурен съм че ще си помислиш нещо от сорта "какво толкова, един хак ли няма да разпозная, колко съм ги гледал......" Истината е че не е точно така. Сега няма да се впускам в подробности, ще изчакам админите от Д2 да се изкажат.
Само да подчертая че съм от мъжки пол :lol:

Всъщност съм си играл на едно домашно сървърче да тествам Amx мода и знам какво е slay, slap, kick, ban, fuckoff, blind и т.н., както и някои от rcon командите, защото по принцип се занимавам с компютри и такива неща не са ми чужди.
minute написа:
Благодаря :)
Изображение

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от minute »

BlackJack написа:Аз лично не съм те виждал в сървъра North, освен вчера и днес, а цъкам г/д по 6-7 часа дневно ако не всеки ден то 6 дни през седмицата. От 3те седмици, през които аз играя в дъст2онли , не съм те видял и 1 път до сега с нито един от никовете, които си написал...........
Ей тука http://www.psycho-cs.com/forum/portal_stats.php можеш да видиш кой колко е онлайн по колко пъти на ден и т.н. Конкретно за North мисля, че е с нормална посещаемост, по няколко часа на ден от един два до осем девет часа има, има и дни когато не е влизал, но и това е разбираемо. Не очакваме на всеки живота му да протича пред компа цъкайки ЦС :-). Всеки си има и личен живот :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
BlackJack
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 23.05.2012, 22:22
Мишка: Delux - Model M528
Ник в CS: .:n7:. Bl@ck J@ck
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от BlackJack »

Така си е minute. Извинявам се на North по този въпрос. Лично аз досега не бях влизал в статистиките :). Ще ги имам в предвид :snooty:
Жената не пада по-далеч от леглото :)

http://www.speedtest.net/result/2070011881.png

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от zlatoto »

North е много редовен. Почти винаги се засичаме. Нямам никакви забележки към него. Ако не се лъжа е и сигнализирал няколко пъти за хакери. Казвам му ДА. Нека само бъде по-редовен във форума :)

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от jakoooo »

ДА ! 8)

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от bulletstorm »

От North мисля, че ще излезе един добър и компетентен администратор. Разбира за какво става дума и е достатъчно зрял, а и както Таланта казва, донякъде е по-добре, че не си бил администратор преди, защото тук можеш да се обучиш добре, без вредни навици.

ДА !
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от CzaR »

От мен ДА :idea:
За мен не е проблем, че не си бил админ. Аз също не съм бил, преди да бъда назначен тука. :)
Доста от колегите, също нямаха опит в това, преди и те да бъдат приети в екипа. :)

foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от foreignn »

Не знам дали е уместно да се изказвам,но аз му давам ДА,тъй като е доста редовен и не съм го засичал да нагрубява играчите :) За командите и за преценката му не знам,но както знаете : "Никой не се ражда научен" :)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от Still Ballin »

Така е и аз не бях админ , но когато имам съмнение за хак се обръщам към колегите , нали за това сме един екип , за да си помагаме . Относно North , играем доста често заедно и нямам лоши впечатления , даже ще се радвам да бъде част от екипа мисля че ще ни бъде от полза . Да !!! (ако имаш нещо не ясно аз и колегите сме насреща !!! ) :character-oldtimer:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от Style »

Често сме играли заедно, макар и той да не е знаел кой съм, дори сме си писали :lol:
по темата: Да :)

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидатура за админ: North - Dust 2 Only

Мнение от Akuma »

Аз също съм, За!
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Заключена