Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от North »

ДА

Заслужаваш си постоянни права :wink:
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от zlatoto »

Аз съм за още един месец пробни права, ако направи още 1-2 грешни бана гори... За 2 седмици ако не се лъжа 3 грешни бана :naughty:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от r3l4x4 »

zlatoto написа:Аз съм за още един месец пробни права, ако направи още 1-2 грешни бана гори... За 2 седмици ако не се лъжа 3 грешни бана :naughty:
Прекалено се старае и прибързва... това е нормално в опита си да бъде твърде коректен към екипа 8) Заслужава постоянни права, но е желателно на този етап да не банва за wall хак 8) Прекалено е точно момчето, за да се отнасяме така пренебрежително с още 1 пробен период. Ако ме послуша няма да има повече проблеми 8)
I'll **** you till you love me

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от Akuma »

r3l4x4 написа:
zlatoto написа:Аз съм за още един месец пробни права, ако направи още 1-2 грешни бана гори... За 2 седмици ако не се лъжа 3 грешни бана :naughty:
Прекалено се старае и прибързва... това е нормално в опита си да бъде твърде коректен към екипа 8) Заслужава постоянни права, но е желателно на този етап да не банва за wall хак 8) Прекалено е точно момчето, за да се отнасяме така пренебрежително с още 1 пробен период. Ако ме послуша няма да има повече проблеми 8)
Значи...ще трябва да следа реда и дисциплината в сървара!
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от Bat Stoqn »

Akuma написа:
r3l4x4 написа:
zlatoto написа:Аз съм за още един месец пробни права, ако направи още 1-2 грешни бана гори... За 2 седмици ако не се лъжа 3 грешни бана :naughty:
Прекалено се старае и прибързва... това е нормално в опита си да бъде твърде коректен към екипа 8) Заслужава постоянни права, но е желателно на този етап да не банва за wall хак 8) Прекалено е точно момчето, за да се отнасяме така пренебрежително с още 1 пробен период. Ако ме послуша няма да има повече проблеми 8)
Значи...ще трябва да следа реда и дисциплината в сървара!



До сега не го ли правеше :?: :?: Аз не играя толкова често,но те запомних с 2-3 грешни бана :hand: Не прибързвай толкова,не слушай другите и всичко ще си дойде на мястото :D Аз съм ЗА

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от aXNJI »

Бастуне, моя съвет е: спри ЕСП, да стой пуснат само ако не гледаш никой, ако гледаш някой за вал го спирай. Той бърка защото много често играча движи мерника там където предполага че ще е противника и доста често това положение е близко с това на другия играч. И другото което е, отделяй повече време да гледаш, 90% не е сигурен бан. По-добре отдели 2-3-5 рунда повече за гледане но да няма оплакване :)
По-добре изпусни 2ма но 3тия да е верен. Тия 2мата ще се върнат, няма къде да бягат. Рано или късно всеки бива хванат. Дали ще е от теб, мен, златото или който и да е колега бана е един и същи, за тва не бързай, ще започнеш да свикваш и да ги усещаш до тогава гледай внимателно и тва е /е и слушай естествено, вал без слушалки не се гледа/ :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от *MiLoS* »

Има ДА от мен макрче не трябва да пиша (извинете) редовен е в сървъра. Начесто не влиза щото е на поправителен, но раздава закон както се вика не е излишен ;) 8)
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от r3l4x4 »

*MiLoS* написа:Има ДА от мен макрче не трябва да пиша (извинете) редовен е в сървъра. Начесто не влиза щото е на поправителен, но раздава закон както се вика не е излишен ;) 8)
Научи го малко тоя език :think:
I'll **** you till you love me

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от Akuma »

Аз ги гледам със слушалки само че може би...някои моменти не съм ги чул :D
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

iliqnboshev
Новак
Мнения: 14
Регистриран: 04.03.2012, 15:41
Ник в CS: t

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от iliqnboshev »

Akuma написа:Аз ги гледам със слушалки само че може би...някои моменти не съм ги чул :D
Не някой моменти ти не чуваш нищо :) пълна кома
Не че нещо ама слагате админи дето не могат да вържат 5 фрага без да умрат и всеки по-силен от тях е хак. За мен това е голяма грешка
Нищо лично

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от Tissy »

И аз съм за да му останат правата, но след като се съмняваш, че някой е с уол, просто викни някой от екипа :) (е не говоря за някой явни)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от fallangel »

iliqnboshev написа:
Akuma написа:Аз ги гледам със слушалки само че може би...някои моменти не съм ги чул :D
Не някой моменти ти не чуваш нищо :) пълна кома
Не че нещо ама слагате админи дето не могат да вържат 5 фрага без да умрат и всеки по-силен от тях е хак. За мен това е голяма грешка
Нищо лично
Я ми обясни точно как като можеш да направиш стат 30/4 ще ти помогне да разбереш кой е хак и кой не. Аз няма да ти обяснявам как това няма да ти помогне кой знае колко, искам ти да ми обясниш.


По темата, правата му остават. Да ми пише на лично там каквото е нужно. IP,steam,nick, pass ....... Ти си знаеш какво да ми пратиш.

iliqnboshev
Новак
Мнения: 14
Регистриран: 04.03.2012, 15:41
Ник в CS: t

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от iliqnboshev »

FallAngel написа:
iliqnboshev написа:
Akuma написа:Аз ги гледам със слушалки само че може би...някои моменти не съм ги чул :D
Не някой моменти ти не чуваш нищо :) пълна кома
Не че нещо ама слагате админи дето не могат да вържат 5 фрага без да умрат и всеки по-силен от тях е хак. За мен това е голяма грешка
Нищо лично
Я ми обясни точно как като можеш да направиш стат 30/4 ще ти помогне да разбереш кой е хак и кой не. Аз няма да ти обяснявам как това няма да ти помогне кой знае колко, искам ти да ми обясниш.


По темата, правата му остават. Да ми пише на лично там каквото е нужно. IP,steam,nick, pass ....... Ти си знаеш какво да ми пратиш.
Мога да ти кажа че още като ме убият мога да ти кажа кой ползва хак и кой не

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от r3l4x4 »

Аз админи с подобна "дарба" съм виждал много 8) няма останал нито един такъв - всички са в графа провалили се 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: Кандидатура за Админ: [Shin] - Akuma

Мнение от GERONIMO »

Да, браво на теб, и сигурно като те убият с някакъв късмет и ти "още като те убият" разбираш, че е хак.Айде стига спам в темата на момчето :)

@ iliqnboshev

Заключена