Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от Dobromir »

Име: Добромир Гетов
Години: 17
Прякор, с който играете в сървърите ни: getoff , GetoMafia
От колко време играете в psycho-cs.com: От когато са излезнали на линия.
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Каква е причината вече да не сте админ: - Няма причина , просто повече играя 5вс5 и в масаци влизам само да си правя кефа и така :)))
Кога през денонощието играете най-често: По принцип играя всеки ден , естествено , ако ми се обадят излизам и така или имам някаква работа , все пак всеки един от нас си има проблеми и други удоволствия :)))
Защо искате да станете админ: Искам да съм админ , защото ми омръзна да правя теми и да спамя фейсбука , че съм баннат ... и другото , което искам да помогна на екипа за да се поддържат сървърите "чисти" , да има "чиста игра" в тях. Все пак ще съм полезен с опита ми на игра(11години) , когато няма други админи да следя за хакчета , гостинг(ghosting) и др. работи.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от essential »

Аз съм пас. Нямам никакви наблюдения над теб. Нито над играта ти, нито над характера ти. :wink:
Но вече ще обръщам внимание, щом има кандидатура.

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от aXNJI »

Dobromir написа: От колко време играете в psycho-cs.com: От когато са излезнали на линия.
Тогаваа... кога е било това?

Аз се колебая, нямам впечатления от теб, но за сега не отговаряш на изискванията така че НЕ. В кой сървър играеш? В д2о почти не съм те виждал.


Offtopic:
И тук искам да се възползвам от възможността да предложа лека промяна в шаблона. Макар правата да са за всички сървъри, нека има едно "Най-посещаван сървър:" или "В кой сървър играете:" или нещо подобно, за да може човек да се ориентира. Имало е хора кандидатстващи за Д2О а дори не съм ги засичал там...
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
cS.vampiRe
CS Admin
Мнения: 103
Регистриран: 12.02.2011, 20:39
Мишка: x7
Ник в CS: ninja on Steroids

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от cS.vampiRe »

Всичко коз, познавам го откакто съм във веригата, не обижда и се държи коректно :) Подкрепям го, не само защото игра за нас в турнира и прочие.. а защото както на него, така и на главните им писна да четат теми "несправедлив бан" .. аз съм ЗА ! Да му дадем шанс с пробните права, ако има нещо нередно, ще изнасилим Общата Жена (XeRo) и всички пак ще са доволнииии :dance: 8)
Изображение
P N D
STEROIDS - The Right Choice :banana-ninja: :violence-blades:

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от Still Ballin »

Не от мен . Имам наблюдения относно играта му - Нямам забележка . Но снощи придобих малко представа относно характера му и го баннах !!! getoff (she will) това му беше ника , все пак ако е бил той де ?
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от fallangel »

Не отговаряш на изискванията. Имаш 2 бана за псуване.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от minute »

НЕ и от мен, рано ти е имаш банове и т.н. Инак да редовен си и играеш от доста време, но покажи че си се променил и ще видим тогава. Опитай пак след поне месец!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от Dobromir »

BTK_babka и за кво ме банна снощи , че не разбрах ?! Че ти казах , че ония пич се беше качил над теб и че ти е капачката на буркана ли ?!?!" И все едно те е*е в устата от горе ? За това ли , не може ли малко шегичка , егаси сериозността ....

2GOOD: Моля спазвай добрия тон поне във форума и си цензурирай мненията - все пак тук влизат и деца !!!

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от Still Ballin »

Еми аз лично не се шегувам по този начин с непознати хора , с които даже едно здравей не съм си казвал в сървърите . Не приемам и не допускам грозни реплики по ничий адрес в мое присъствие (каквито и да били ) . Вземи си поука според мен , и си спести не приличните коментари за себе си ( относно играта )!!! :character-oldtimer:
Успех следващия път !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от Dobromir »

А относно до Fall Angel не знам какъв админ е , не съм го виждал никога в играта и ме банва за wall hack от сайта понеже "някой" му е казал че съм "wall hack" , когато играх с ника 4i4o jacK-hacK. По 6-то чувство ли определяш кой е хак и кой не е , че ми е много чудно ?

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от aXNJI »

:lol: :lol: :lol: Моля те, продължавай да спориш. Не спирай :lol: :lol: :lol:
Dobromir написа:BTK_babka и за кво ме банна снощи , че не разбрах ?! Че ти казах , че ония пич се беше качил над теб и че ти е капачката на буркана ли ?!?!" И все едно те ебе в устата от горе ? За това ли , не може ли малко шегичка , егаси сериозността ....
Ако на мен ми го беше казал това преди седмица, докато още бях със старото бан меню, бан под 10 часа не ти мърдаше ;)
+ това в кварталните сървърчета може да си говориш по този начин и да се псувате като каруцари, не ми пука, но /и мисля че говоря от името на целия екип/ тук сме се събрали хора които смятат че имат нещо в главата, хора които обичат играта заради нея си, а не хора влизащи да избиват комплекси и да се псуват. Има си стадиони за тая работа.

П.П. Съветвам те да започнеш да си слагаш цензура.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от 2GOOD »

От мен имаш едно голямо НЕ...

Положителни черти:
Много добър играч
Познава играта и може да прецени хак
Приятел на XeRo
Множество грешни банове (ако има права няма да има такива)

Недостатъци:
Лошо държание
Високо самочувствие
Леко нахален :)
Псува
Има банове за псуване (не грешни)


----------


Ако се опиташ да промениш държанието си може и да размиля... но на този етап НЕ. Целта е да има здрав сработен екип... а не да се нападат едни други.... това вреди на веригата.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Dobromir Getov (GetoMafia , getoff)

Мнение от minute »

Аз пък ще сложа ключ на темата за да не му бухна бан на момчето от сайта за по постоянно :-(. Толкова си нахален и с високо самочувствие, че по моя преценка едва ли скоро ще получиш да, ако ще и приятел на Арменския Поп да си!
2GOOD написа:...............Целта е да има здрав сработен екип... а не да се нападат едни други.... това вреди на веригата.
Разберете, че това е най важното и на него ще се държи до последно!!!

Въпреки всичко заради толерантността и демокрацията опитай пак но месец ти е рано нека да са ТРИ.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Заключена