Кандидат Админ Just.Z

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Still Ballin »

Аз казвам ДА защото мисля че покрива изискванията за админ , много често се засичаме в сървърите и не съм забелязал лошо държане , а и си е редовен във форума нищо не ни коства да му дадем едни пробни права за да го оценим по обективно
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от minute »

Ами чакаме още няколко мнения и ще видим, нещата за сега са кажи речи на кантар. :-). Може пък и да стане колега на пробни права, ако поне изравни резултата ДА-НЕ :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Akuma »

ДА :)
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Joler »

Аз съм пас :)

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от essential »

Неведнъж съм правил забележка за поведение.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

Благодаря за мненията написани до тук независимо какви са те :)

Искам да обобщя или по точно да опитам да обясня някой от нападките...
Това е масак все пак и не отричам ,че понякога съм се изнервял.. смешно е да си нормален човек и да твърдиш обратното, освен ако тази игра не я играеш редом с 20 други и не ти пука изобщо.. Искам да уточня , че НИКОГА не съм псувал .. това е доста детско и ако хората които твърдят обратното изкарат някакви доказателства ще съм им благодарен.. Да! Използвал съм изрази като "Брат ти тъп ли си??? " Или "нмз бот" , но това е било в случаи в които съм провокиран или е станало нещо извънредно и все пак това се е случвало 3-4-5 пъти в рамките на 3-4 месеца... 20 пъти повече са били Псувните и обидите към мен когато съм с добър статс, а някой не ме познава.. но никога не съм отговарял с ПСУВНЯ и тн.. И Да помолих да ми сложат флаг +a само и единствено с идеята да остана и да играя само в тези сървъри и да се докажа в смисъл да спрат админите да ме банват и fuck-off-ват... Повечето сте запознати с случая , че след като някой ме fuck-off-на и нямаше доблестта да си признае .. ми изгоря дъното на лаптопа и ако не беше в гаранция щях да се разделя с около 500лв за ново + смяна доставка и разходи в сервиза.. И точно по тази причина помолих да ми бъде сложен такъв флаг и да остана да играя само тук и да нямам проблеми и да не се притеснявам.. Беше ми отговорено , че ще се помисли по въпроса и до там.. След 4-5 дена бях в AIM сървъра заедно с @Milanista и си говорихме и се сетих и му казах да ме кикне.. Той ме попита наистина ли искам да ме кикне .. Казах му да и той ме кикна.. Влязах пак и му обясних , че бях поискал флаг +а ама явно не ме огряло и всичко свърши до там.. След 4-5 дена @Essential ме попита в крещялката ЗАЩО Съм имал такъв флаг след като всички ме знаели и никой не ме е закачал.. (До същия този момент не знаех , че ми е добавен такъв флаг и то преди дни...)Казах му за какво става въпрос и , че по някога може и да реша да влезна с друг ник(мое право си е) и да не ме плясне някой по погрешка... Поспорихме малко 1-2 реда и му казах , че ако е проблем да ми го махнат.. Той каза , че не е проблем, но явно доста хора са се засегнали защото жълтите админи нямат този флаг! След 1-2 дена след мое подобно изказване по време на игра примерно "Нмз е БОТ" (точно не мога да се цитирам) някой АДМИН с променен ник ми написа.. Внимавай с езика да не ти изгори ИМУНИТЕТА !!! Но след като това си ми е нормална реакция на нормален човек... Писах ЛС на Главния админ , че явно на някой не му допада това че имам ИМУНИТЕТ и да ми го махне.. В смисъл когато евентуално някога пак се изнервя и има админ и реши , че трябва да ме slay/kick/ban да си го направи ...! Пак казвам , че не съм на 13 и това се е случвало 3-4-5 пъти за 3-4 месеца.. А след като в повечето случаи аз съм с статс 42/5 мисля , че няма смисъл да доказвам колко пъти мене са ме псували и са ме обиждали, но аз съм подминавал това с усмивка :)

Така мисля , че изясних всичко около имунитета и държанието си.. Другото което искам да засегна е коментара на @moses .. Самочувствие без покритие...
1-во да кажеш нещо подобно на някой който не познаваш е меко казано СМЕШНО.. В смисъл "Без покритие????" Не ме познаваш.. Млад съм ,здрав съм, работя доста сред млади хора и яка музика... изкарвам си пари .. живея си живота.. ЗАЩО да нямам самочувствие?? Ако това е целта в екипа ви да влизат само хора БЕЗ САМОЧУВСТВИЕ , то аз не искам да съм член на такъв екип... Хората без самочувствие не изразяват мнение..! А както повечето знаят в "В СПОРА СЕ РАЖДА ИСТИНАТА"(Марк Твен)! Тоест ако идеята е че едва ли не ще се карам с хората от екипа.. ТАКАВА вероятност няма.. За толкова време не съм се скарал с никой без значение дали е админ или нормален юзер! Но ако идеята е , че съм такъв който казва каквото мисли и поради тази причина ще изразявам мнение, а на по старите от екипа това няма да им харесва, защото са свикнали да не им се противоречи и по тази причина нямало да се сработят с мене.. Еми мерси :)

Лично на мен не ми е приоритет да стана админ.. Играя си доста.. редовните юзери в сървърите ме познават поздравяват ме уважаваме се.. не искам незаслужени поздрави и уважение само защото съм админ.. Идеята ми беше ,че ако мога да помогна съм готов да го направя макар , че много добре знам , че да си админ е повече бреме от колкото привилегия и @Essential го спомена преди 1-2 дена и аз го цитирах... Просто трябва да признаете , че това че има 100 регистрирани админа не променя реалноста че в 8-9 сървъра има 1-2 админа онлайн и 2-3 в крещялката които през повечето време както споменаха са примерно на работа и това , че са в сайта не означава , че могат да влязат в ЦС и да решат даден проблем.. От тук нататък вие си решавайте.. Дори обмислях , че ако съм приет ще поискам да съм админ по Стеам или с ник различен от моя.. и да го използвам само ако имам съмнения за нещо.. Тоест не искам да съм админ заради писането с големи букви по екрана и слапването на кашетата..

Исках да напиша това когато горе долу гласовете са изравнени, а не след като бъда приет или отхвърлен за да не звучи като нападка в единия случай и като оправдание в другия ! :)

Благодаря за вниманието :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от minute »

С този си пост ме накара да си променя мнението. Според мен заслужаващ пробни права (само да видим как си с преценката:-) ).
Така, че ДА от мем !
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Still Ballin »

аз това есе няма да го чета :twisted: :lol:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от blinkin89 »

Не прочетох кой какво е писал, но нямам и намерение. Цитирам "*DEAD* Just.Z : AI OSTAY DA GO ZAKOLQ E PALQK". Копнах си го от конзолата докато играх с него и си го запазих чакайки този момент и заради това ще кажа НЕ . И аз се дразня мн пъти на играчите, ама да кажеш паляк на някой щот е убил човека преди теб ... това не мога да го приема :naughty:

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от fefaka »

ДА 8)

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

blinkin89 написа:Не прочетох кой какво е писал, но нямам и намерение. Цитирам "*DEAD* Just.Z : AI OSTAY DA GO ZAKOLQ E PALQK". Копнах си го от конзолата докато играх с него и си го запазих чакайки този момент и заради това ще кажа НЕ . И аз се дразня мн пъти на играчите, ама да кажеш паляк на някой щот е убил човека преди теб ... това не мога да го приема :naughty:
Това не го помня , но не го отричам... паляк е дума която използвам... рядко, но все пак... Благодаря за мнението.. мисля , че ако само в това е проблема то тези неща могат да се изчистят с времето ... тоест нормално е като съм влезнал в някакви сървъри и не ми е пукало дали ще обидя някой или дали мене ще ме обидят.. с времето нещата вече не седят така. И все пак ... КОПИРАЛ СИ ТОВА с единствената цел след 2-3-4 месеца или година.. ако СЛУЧАЙНО реша да пусна тема да ме издъниш... това си е доста внимание.. Благодаря ти :) АКо беше отделил 2 мин да прочетеш какво съм написал по горе можеше да видиш , че съм признал за това мое държание в някакви екстремни случай :) "Примерно съм гонил някой да го заколя полвин мап..." Както и да е :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от aXNJI »

Така.... ще подкрепя моето НЕ с вИжлив отговор.

Веднъж обидил, втори път напсувал, трети път като ти падне пердето ще почнеш да храниш и да правиш мизерии. /това си е мое мнение/
Други причини за моето не.... играеш ПРЕКАЛЕНО ОТ СКОРО тук. Хора играещи по над година и тогава кандидатстват, ти влизаш 2 месеца след това пуф кандидатура /казвам 2 месеца, като броя от първия ти пост, тъй като статистиката е ресната/. 2ро... 47 мнения за 3 месеца, да определено активноста ти е похвална без коментар. 3то държанието ти определено не ми допада и усещам един ехиден и снисходителен тон, като допълнително включвам и елемента на добро поведение защото искаш нещо от екипа /а то е да ти гласува доверие и да се присъединиш към него/ това става дори подсъзнателно колкото и да отричаш. Така че този тон няма да се учудя ако се промени след време ако станеш част от екипа. И 4то това което minute каза не ме кефи в държанието ти, показва лицемерие, а аз такива много много не ги тача. Надявам се че бях крайно изчерпателен и вИжлив.
Последна промяна от aXNJI на 08.02.2013, 20:56, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Style »

Имаш Не от мен :)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от eldynari »

Аз обаче съм те засичал доста пъти в сървърите и абсолютно винаги играеш за статс не балансираш играта дори снимката която си качил го доказва,а доколкото помня админите не трябва да игарят за статс а да балансират играта,отделно на много пъти съм те забелязвал да се държиш арогантно,да псуваш и да се държиш надменно,също така ти си от 2-3 месеца във веригата доколкото помня аз като пуснах тема бяха минали вече кажи речи 5 месеца ако не ме лъжи паметта и ме помолиха да изчакам :) така че нищо лично мойто момче обаче си ми антипатичен и ако в момента бях админ щеше да получиш едно голямо НЕ от мен.

П.П. В случая моето мнение сигурно няма да се вземе под внимание но мисля че не е проблем да се изкажа по темата както го направих :) приятна вечер

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от CzaR »

Всяко едно мнение се взима под внимание, без значение дали си админ (младши или старши) или обикновен потребител на тази верига. :)

Заключена