Кандидат Админ Just.Z

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от blinkin89 »

Just.Z написа:
blinkin89 написа:Не прочетох кой какво е писал, но нямам и намерение. Цитирам "*DEAD* Just.Z : AI OSTAY DA GO ZAKOLQ E PALQK". Копнах си го от конзолата докато играх с него и си го запазих чакайки този момент и заради това ще кажа НЕ . И аз се дразня мн пъти на играчите, ама да кажеш паляк на някой щот е убил човека преди теб ... това не мога да го приема :naughty:
Това не го помня , но не го отричам... паляк е дума която използвам... рядко, но все пак... Благодаря за мнението.. мисля , че ако само в това е проблема то тези неща могат да се изчистят с времето ... тоест нормално е като съм влезнал в някакви сървъри и не ми е пукало дали ще обидя някой или дали мене ще ме обидят.. с времето нещата вече не седят така. И все пак ... КОПИРАЛ СИ ТОВА с единствената цел след 2-3-4 месеца или година.. ако СЛУЧАЙНО реша да пусна тема да ме издъниш... това си е доста внимание.. Благодаря ти :) АКо беше отделил 2 мин да прочетеш какво съм написал по горе можеше да видиш , че съм признал за това мое държание в някакви екстремни случай :) "Примерно съм гонил някой да го заколя полвин мап..." Както и да е :)
Колега 1во не прочетох мненията на колегите, но прочетох твоето мнение и 2ро очаквах, че ще си пуснеш кандидатурата, за това го запазих. Не може в сървърите ни да има някакви правила, а човек, който трябва да следи за спазването им, да ги нарушава. Съжалявам! Нищо лично

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от fallangel »

Да всички мнения се взимат на предвид, особено ако играчите са редовни в сървърите. За момента гласовете са почти на кантар, Така че ще чакаме и други мнения.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от eldynari »

CzaR написа:Всяко едно мнение се взима под внимание, без значение дали си админ (младши или старши) или обикновен потребител на тази верига. :)
АУУ това обикновен потребител ме нарани,аз съм пристрастен вече май :lol: Както и да е това е спам в момента и ако решите може да изтриете коментара :)

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от aXNJI »

Just.Z написа: преди рестарта на статса влязах в топа на Clasica за 1 седмица игра и седях на 1 място още 2
eldynari написа:абсолютно винаги играеш за статс не балансираш играта дори снимката която си качил го доказва,
Така... може да ставам банален, но тук искам да ти обърна внимание. Да си част от екипа не значи че пи**ата ти ще е с 5 санта по-дълга, а точно обратното, значи да се лишаваш от игра за да гледаш другите да играят спокойно. Не мисля че твоето изказване в цитата е в твоя полза в случая. Вярно админа все пак трябва да може да играе за да различава, но ако си преглътне самочувствието и не реагира "тоя е хак" за всеки който го убива, то дори средни умения да има пак ще може да си върши работата. А поста на елдинари пък още по-малко те показва в добра светлина и не мисля че човек със статс 30-40 към 3-4-5 би имал реална преценка към обстановката след като не е гледал играчите.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

aXNJI написа:
Така... може да ставам банален, но тук искам да ти обърна внимание. Да си част от екипа не значи че пи**ата ти ще е с 5 санта по-дълга, а точно обратното, значи да се лишаваш от игра за да гледаш другите да играят спокойно. Не мисля че твоето изказване в цитата е в твоя полза в случая. Вярно админа все пак трябва да може да играе за да различава, но ако си преглътне самочувствието и не реагира "тоя е хак" за всеки който го убива, то дори средни умения да има пак ще може да си върши работата. А поста на елдинари пък още по-малко те показва в добра светлина и не мисля че човек със статс 30-40 към 3-4-5 би имал реална преценка към обстановката след като не е гледал играчите.
Не искам да отговарям след всеки пост , но явно има доста неща за обсъждане... Това , че съм влязал в еди си какъв си статс го казах , в подкрепа на това , че за малкото време сигурно имам повече часове изиграни от тебе за последната година... за това , че правя 45/5 примерно.. ЕМИ ПРАВЯ ?? НЕ СЪМ АДМИН .. и да искам не мога да седя СПЕКТАТОР .. НЕ МИ ВЛИЗА И В РАБОТАТА... в какво ме обвиняваш по точно ??? в смисъл , че съм играл по добре и съм оставал ЖИВ ??? И въпреки всичко само по начина по който някой ме убие 2-3 пъти и мога да преценя , че има нещо гнило и казвам да влезе някой да го погледне.. ако е от моя отбор и УМРА го гледам 2 рунда и казвам направо ХАК Е и колкото пъти и да съм викнал админ(Най често го правя през стеама имам добавени 3-4) човека влиза банва го и излиза и не съм сгрешил за сега... това , че играя от 3 - 4 месеца тука не означава , че сега се уча да разпознавам кой играе добре и кой с хак.. за мен коментара ти е излишен разбрахме , че си гласувал с НЕ Ама обоснованията ти са.... :violin:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Fair Play »

aXNJI написа:Така.... ще подкрепя моето НЕ с вИжлив отговор.

Веднъж обидил, втори път напсувал, трети път като ти падне пердето ще почнеш да храниш и да правиш мизерии. /това си е мое мнение/
Други причини за моето не.... играеш ПРЕКАЛЕНО ОТ СКОРО тук. Хора играещи по над година и тогава кандидатстват, ти влизаш 2 месеца след това пуф кандидатура /казвам 2 месеца, като броя от първия ти пост, тъй като статистиката е ресната/. 2ро... 47 мнения за 3 месеца, да определено активноста ти е похвална без коментар. 3то държанието ти определено не ми допада и усещам един ехиден и снисходителен тон, като допълнително включвам и елемента на добро поведение защото искаш нещо от екипа /а то е да ти гласува доверие и да се присъединиш към него/ това става дори подсъзнателно колкото и да отричаш. Така че този тон няма да се учудя ако се промени след време ако станеш част от екипа. И 4то това което minute каза не ме кефи в държанието ти, показва лицемерие, а аз такива много много не ги тача. Надявам се че бях крайно изчерпателен и вИжлив.
Удари 10ка +1
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от aXNJI »

Just.Z написа:
aXNJI написа: .....
Не искам да отговарям след всеки пост , но явно има доста неща за обсъждане... Това , че съм влязал в еди си какъв си статс го казах , в подкрепа на това , че за малкото време сигурно имам повече часове изиграни от тебе за последната година... за това , че правя 45/5 примерно.. ЕМИ ПРАВЯ ?? НЕ СЪМ АДМИН .. и да искам не мога да седя СПЕКТАТОР .. НЕ МИ ВЛИЗА И В РАБОТАТА... в какво ме обвиняваш по точно ??? в смисъл , че съм играл по добре и съм оставал ЖИВ ??? И въпреки всичко само по начина по който някой ме убие 2-3 пъти и мога да преценя , че има нещо гнило и казвам да влезе някой да го погледне.. ако е от моя отбор и УМРА го гледам 2 рунда и казвам направо ХАК Е и колкото пъти и да съм викнал админ(Най често го правя през стеама имам добавени 3-4) човека влиза банва го и излиза и не съм сгрешил за сега... това , че играя от 3 - 4 месеца тука не означава , че сега се уча да разпознавам кой играе добре и кой с хак.. за мен коментара ти е излишен разбрахме , че си гласувал с НЕ Ама обоснованията ти са.... :violin:
На зелените букви... не мисля че има смисъл от админ който си седи и си играе и е с права само заради резервирания слот, както и не мисля че амдин който не гледа играчите, а си следи ранка ще е полезен, това не са обвинения, не го приемай лично. Който и да беше при тези обстоятелства щях да правя същото.
Червените букви... имат ли смисъл от коментар... видял човека 2ма явни и... няма сбъркан хакер, преценява хакове само по тва че го убиват... 2-3 пъти, това го оставям с отворен отговор колегите да си правят извода.
Гледаш 2 рунда и казваш "ХАК Е"... има хора които се следят с месеци, дай да те насъскаме срещу тях и да ги докажеш, аз нямам нищо против това, би спестил на мен и колегите доста вадене на очи. Прибързаните решения тук завършват с оплакване от некоректен админ, понякога с неприлично държание от ядосан играч и с махнат бан след като се вижда че не е за бан. А ако станеш колега и поддържаш тази тактика /2 рунда и ХАК Е/ оплакванията ще започнат доста скоро да идват.

П.С. Моля те не ми обяснявай за 100 път /пак/ как нямаш сгрешено оплакване, не ме интересува особено. Хакери се докладват в крещялката ежадневно.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от zlatoto »

НЕ
1.
CzaR написа:От мен НЕ :idea:
За монента не са ни нужни нови. В последните месеци достатъчно нови приехме :idea:
2.
Just.Z написа:Така :) За преценката ми за кой е хак и кой не е.. мога да твърдя че познаваемостта ми е 99% .. Не искам да влизам в спорове, но хората които влизат в сайта 1 път на седмица а в игра не съм ги виждал никога и самите твърдят , че ме виждат за 2 път след като преди рестарта на статса влязах в топа на Clasica за 1 седмица игра и седях на 1 място още 2 това няма как да стане без игра.. сайта има статистики погледнете ги преди да пишете..
3.
Just.Z написа:Пак казвам , че не съм на 13 и това се е случвало 3-4-5 пъти за 3-4 месеца.. А след като в повечето случаи аз съм с статс 42/5 мисля , че няма смисъл да доказвам колко пъти мене са ме псували и са ме обиждали, но аз съм подминавал това с усмивка :)
Просто трябва да признаете , че това че има 100 регистрирани админа не променя реалноста че в 8-9 сървъра има 1-2 админа онлайн и 2-3 в крещялката които през повечето време както споменаха са примерно на работа и това , че са в сайта не означава , че могат да влязат в ЦС и да решат даден проблем.. Дори обмислях , че ако съм приет ще поискам да съм админ по Стеам или с ник различен от моя.. и да го използвам само ако имам съмнения за нещо.. Тоест не искам да съм админ заради писането с големи букви по екрана и слапването на кашетата..
- не знаеш колко са във форума и във игра. Аз съм както инкогнито в сървърите, така и във форума. Други също прилатат тази практика. За сървърите най-вече.

4.
eldynari написа:Аз обаче съм те засичал доста пъти в сървърите и абсолютно винаги играеш за статс не балансираш играта дори снимката която си качил го доказва,а доколкото помня админите не трябва да игарят за статс а да балансират играта,отделно на много пъти съм те забелязвал да се държиш арогантно,да псуваш и да се държиш надменно
5.
Just.Z написа: Това , че съм влязал в еди си какъв си статс го казах , в подкрепа на това , че за малкото време сигурно имам повече часове изиграни от тебе за последната година... за това , че правя 45/5 примерно.. ЕМИ ПРАВЯ ?? НЕ СЪМ АДМИН .. и да искам не мога да седя СПЕКТАТОР .. НЕ МИ ВЛИЗА И В РАБОТАТА... в какво ме обвиняваш по точно ??? в смисъл , че съм играл по добре и съм оставал ЖИВ ???
6.
aXNJI написа: На зелените букви... не мисля че има смисъл от админ който си седи и си играе и е с права само заради резервирания слот, както и не мисля че амдин който не гледа играчите, а си следи ранка ще е полезен, това не са обвинения, не го приемай лично. Който и да беше при тези обстоятелства щях да правя същото.
От написаните от Just коментари, ясно се вижда това, което е с бели букви от отговора на Ахил. И не го вижда само той това.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

Аз сериозно се отказвам.. Вие наистина бъркате това , че някой е пуснал кандидатура за админ и все едно съм бил админ 1 месец и ми изкарвате МИНУСИ , че не съм гледал играчите АМИ съм си гледал играта... ИЛИ АЗ Не ви разбирам или нещо е сбъркано в повечето..!

Единия ме обвинява , че не ме е виждал и после се оправдава , че АЗ НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛ защото той влизал с Друг ник и даже без Стеама си... ФАКТ Е че не съм виждал бан от него което само по себе си говори колко е активен .. Другия ме обвинява ЧЕ ИГРАЯ АМА НЕ УМИРАМ .. А ТРЯБВА ДА УМИРАМ ЗА ДА СЛЕДЯ ЗА ХАКЕРИ ??? Някъде му изтървах нишката....

ПС: aXNJI прочети пак условията за кандидатура и после ела ми кажи къде пише , че ако реши някой след време да кандидатства за админ.. преди това 2 месеца трябва да не ИГРАЕ ама да седи в сървърите и да докладва за хакери.... Не те познавам.. ама :clap: ... пък за преценка кой е хакер и кой не ..! Не са ми нужни повече от 2 рунда.. Стига да не се усети и да не почне да се бута в стените и да не знае къде е.. това , че на тебе ти е нужно повече време... + че трбва да викаш някой да ти помага..... как да ти обясня.. няма смисъл..

Може да заключвате :) Мисля че е по здравословно да си гледам играта от колкото да се доказвам на някой който срещу мене да бяга..... :violin:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от bulletstorm »

След всичко, което изписа Just.Z, разбрах как колегите moses и AXNJI са формирали мнението си.
Мисля да завърша с едно НЕ !
Изображение

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от jakoooo »

Що не мо дадем шанс на пича аз съм цъкал бая пъти с него , провни права съм сагласен :)

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от moses »

ето за това говоря и аз. "Биеш се в гърдите", а нямаш основания пич. Въобще не ми се отваря темата за това дали си добър играч. Мен лично си ме обвинявал че съм с екстри поне няколко пъти, тъй че айде моля ти се с тези преценки по умерени изказвания. Искаш обосновани оценки пък после се засягаш ..

Със здраве
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от aXNJI »

Ами съжалявам, ако те разочаровам но в повечето случай хората се усещат че ги гледаш. Не винаги, но по-опитните от към екстрите се усещат. И да някои трябва да се гледат от повече хора, и да не винаги успявам да видя дали някой е хак. НО със сигурност не бих сложил бан на играч който съм го гледал само 2 рунда и със сигурност няма да сложа бан без да съм 110% сигурен. И даже не отдавна беше споменато от по-висшестоящ от мен че е по-добре изпуснат хакер от колкото грешен бан.

Относно това дали знам правилата, да знам ги. И от къде подяволите стигна до извода че съм имал в предвит "преди това 2 месеца трябва да не ИГРАЕ ама да седи в сървърите и да докладва за хакери....", това малко ми мяза на гузен не гонен бяга до преди няколко поста обясняваше неколкократно как нямаш грешно докладван хакер нали?!?! Аз само казах че не си по-специялен като си викнал за някой друг хак и наблегнах на факта че играчите го правят доста често.

"ИГРАЯ АМА НЕ УМИРАМ .. А ТРЯБВА ДА УМИРАМ ЗА ДА СЛЕДЯ ЗА ХАКЕРИ" ииии тук да. общо взето това би било задължението ти ако си админ. Ако някой е съмнителен да умираш и да го гледаш, да тук поне си ме разбрал правилно поздравления :clap: :handgestures-thumbupright:

П.С. След като държиш толкова на правилата... това твоя стийм ли е?
http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=19056
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Bat Stoqn »

Не ми е ясно защо нападате момчето така яростно :think: има нещо лично май :?: Не съм играл много с него но от написаното до тук той спечели моето доверие.Обвинявате го че играел за статс а не гледал за хакери :think: я ми кажете вие като почнете нова работа ще седите като мишки или ще искате да се докажете пред колектива :?: Така е и той,започва да играе в нова верига и иска да си изгради реноме на добър играч.За това че обиждал :?: каза че си е взел поука а и освен това не е псувал като хамалин а си е изтървал нервите.Така че от мен имаш ДА.Всеки е правил грешки,но е важно какво става след като си я допуснал.Според мен той ще е едно добро попълнение към колектива :wink:

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от milanista »

На мен лично ми е направил добро впечатление....Много добра активност и в сървърите и във форума....дано така продължи и за напред....Относно обидите, задължително това трябва да се промени...естествено, че всеки се нервира в даден момент, но това не дава право за обиди!!! и на мен ми е идвало да псувам като каруцар, но абсолютно никога не съм си го позволил! Честно да Ви кажа, ме дразни и някой като каже "айде бе БОТ", ама както и да е....от мен имаш ДА за пробни права с уговорката, че държанието ти винаги ще бъде в рамките на добрия тон! Както каза Стоян
tqnata78 написа:Всеки е правил грешки,но е важно какво става след като си я допуснал.
Успех!

Заключена