Кандидатстване за админ son of the devil

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от green »

Име: Тихомир
Години: 16
Прякор, с който играете в сървърите ни: son of the devil / XePyBuM
От колко време играете в psycho-cs.com: карам трета година (играя от 2011 , но с различни имена , много са няма да ги изброявам , че и аз дори не ги помня вече от 3-4 месеца играя с този ник и смятам да си остана с него)
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: бях админ в cs-stz.com , но сега не съм .
Каква е причината вече да не сте админ: -бях модератр там , но старите собственици продадоха веригата на не много-добри управници така да се каже.. новите собственици псуват и аз сам напуснах , не исках да съм част от такава верига .
Кога през денонощието играете най-често: през делниците съм след обяд (да се каже от 4-5 до 10-11) , а през уйкендите съм по най-малко 4 часа , тъй като имам задължения , но ще се опитвам да съм по-активен , ако ми дадете шанс да се докажа .
Защо искате да станете админ: Искам да съм админ, , защото има хора , които си позволяват да играят непозволени средства , развалят играта и настроението на всички.., имам опит като админ и искам да помогна на екипа , да съм част от него , защото в сравнение с стз той е здрав и се държи добре с играчите .

Отхвърлен
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от Fair Play »

НЕ от мен. Не мисля, че е нужно да се кандидатства, като можете спокойно да репортвате хакери. Също така не виждам достатъчно добри умения в играта ти, за да ти дам ДА. Според мен един админ трябва да може да различава хакери (като уоллхак) без ЕСП. Такива админи са ни в дефицит... Преди години, когато нямаше ЕСП имаше само добри админи, които можеха да различават актьорите, за има няма една карта. Докато сега са ни необходими повече от 3-4-5 демота да гледаме, защото някой го е баннал по-рано или не са достатъчни доказателствата и ситуацията е 50-50. Подкрепям си мнението от преди, че ни трябват добри админи и добри играчи в сървърите.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от fefaka »

Давам му Да защото е може би най редовния играч заедно с Voultx и играе от много време в сървърите...поне му дайте един шанс да покаже какво може :wink:

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от Akuma »

Да от мене!
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от Still Ballin »

:character-oldtimer: ДА - мисля че отговаря на всички изисквания , да му дадем 2 седмици пробни според мен !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от eldynari »

Akuma написа:Да от мене!
Бастуне обоснови се защо му даваш да иначе коментара ти е излишен :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от fallangel »

И аз му давам Да, доста е активен и във форума и във сървърите, докладвал е за хакери. На пробния период ще си проличи дали става за админ или не.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от CzaR »

От мен ДА.
Редовен е във форума и сърварите.
Започване с 2 седмици пробни права.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от fallangel »

Чакам да ми пише на лично.
Правата ти изтичат на 09.06.2013 - 21:46:59, преди да изтекат пиши в темата за ново гласуване.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от fallangel »

Мисля че е време за ново гласуване, след 3 дена изтича пробния.
Мое наблюдение: определено показва желание, има 3 грешни бана но мисля че това не трябва да е решаващо. Редовен е в сървърите и сайта, откликва на доклад от други играчи. От мен имаш Да.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от zlatoto »

Аз ще започна от самото начало, защото преди нямах възможност да си дам мнението.
Първо още не ми хареса причината, заради която си напуснал предната верига, в която си бил админ. Причината е следната: На брат ти са му отнели правата и ти също напускаш... Станало е нещо, брат ти остава без права и понеже той няма и ти се отказваш от веригата. Доста детинска постъпка... Не ми казвай, че са я продали и т.н. Ето първите редове написани от теб в темата:
Re: Екип на STZ-servers
melanholichko0o » Нед Мар 24, 2013 9:01 am
Така , аз и oTka4eH така да се каже напускаме , не знам какво е станало вчера , но щом брат ми не е част от тази верига , и от това нагоре е баннат , не смятам да остана вътре !

А сега на пробния ти период.
Всичко много добре, но 3 грешни бана за по-малко от седмица... Все пак всички можем да откликваме на сигналите за хакер. Когато сам преценяваше и грешеше. Въпроса за откликването на сигналите е вече кой има повече свободно време. Аз казвам НЕ.
И все пак да кажа, че не трябва всеки редовен във форума да става админ... Не може всички във форума да сме цветни. Все трябва да има и обикновени потребители!
Не давайте Да-тата си защото си имате приказка с кандидата :!: 70% от хората, които казвате всеки път да, са ви това причините за положителния глас :!:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от green »

Точно така Злате....
А предполагам знаеш, че почти целия екип напусна (бяха баннати от форума и сървъра), защото соственика мислеше, че само с флекса може да се влезе в игра (говоря за турнира) , а пък отбора, които биха отбора на брат ми (и почти всички баха адмни от неговия отбор) бяха чисти валери 10 пъти му казаха "Тея ни знаят, ние валкваме те вече ни стрелят..." и т.н. не смятам да се обяснявам в любов... ако някой иска ще му дам скайповете на двамата администратори, дето уж гледаха за хакери на турнира... .
Само едно искам да попитам Златето: ти ако си на моето масто с 2-3 потребители, никой приятел и брат ти да насере главния и той чак да го банне от форума и сървъра, защото му каза цялата истина, какво ще направиш ще седиш и ще подкрепяш веригата, ще им помагаш, ще им правиш цс... а накрая да ти каже "един цс... бъгав и т.н. .. нищо лично аз си го казах.., а и наситина също това за псуването си е истина, мисля, че трябва да имам снимка, на която едини уж администратор (седеше и се фукаше..(ника му е dsaas или нещо такова.. може някой да го познава) и в същото време чакаше на другите двама.. а пък единия изобщо нищо не знаеше и всичко падаше върху JIygua... това го пиша единствено за да ти обясня за какво става въпрос), заради калпавия администратор dsaas веригата пропадна от неговите псувни и т.н., ако някой иска да ми пише ЛС да му дам скайпа на JIygua да ви обясни човека, с брат ми са приятели.. дори той щеше да напуска, но сега уж се опитват да я съживят..

ЕДИТ: Както и да е повече няма да пиша, ще изчакам вашето решение.
Последна промяна от green на 06.06.2013, 23:31, променено общо 3 пъти.
Изображение

dakelaaaaa
Пристрастен
Мнения: 104
Регистриран: 14.12.2011, 01:53
Мишка: Logitech
Ник в CS: DAKELA_XAPE
Местоположение: Гърция

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от dakelaaaaa »

zlatoto написа:И все пак да кажа, че не трябва всеки редовен във форума да става админ... Не може всички във форума да сме цветни. Все трябва да има и обикновени потребители![/u][/i][/b]
Не давайте Да-тата си защото си имате приказка с кандидата :!: 70% от хората, които казвате всеки път да, са ви това причините за положителния глас :!:

+1 Добре казано златна
Чукането сближава....Наздраве

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от CzaR »

Съжелявам, но този път ще ти дам НЕ.
През това време в което беше админ не ме убеди, че трябва да ти се дадът права за постоянно.
Това си е лично мое мнение.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от zlatoto »

Целите подробности не ги знам и няма как да ги знам. И все пак нали не е моя работа. Аз коментирам само това, което видях :wink:

Заключена