Кандидатстване ppcpsp

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Михаил
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 04.03.2012, 18:09
Мишка: x7

Кандидатстване ppcpsp

Мнение от Михаил »

Име: Михаил
Години: 17
Прякор, с който играете в сървърите ни: ppcpsp
От колко време играете в psycho-cs.com: От около година и няколко месеца
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: -
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: -
Каква е причината вече да не сте админ: -
Кога през денонощието играете най-често: нооон-стоп !

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от fallangel »

Някога били ли сте админ в някой друг сървър: -
Да разбирам ли че никога не си бил админ?

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от eldynari »

fallangel написа:
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: -
Да разбирам ли че никога не си бил админ?
Не е бил.Но след като започнахме да даваме втори шанс на хората аз му давам Да така или иначе нямам какво повече да добавя освен да не бърза и да внимава(ако му дадете права ) :)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от zlatoto »

НЕ.
Нямаш добра преценка. Много беше надъхан, дадоха ти права, издъни се...
+ това имаме достатъчно админи.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от SauSer »

НЕ
Имаше период, когато използваше правата на брат си, и имаше няколко грешни бана, което промени като цяло мнението ми, въпреки че на първата кандидатура ти дадох Да.
Не си достатъчно активен тук, единствено сигнализираш за хакери (което е +, но не е достатъчно).
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от eldynari »

zlatoto написа:НЕ.
Нямаш добра преценка. Много беше надъхан, дадоха ти права, издъни се...
+ това имаме достатъчно админи.
Относно първото не е вярно че няма добра преценка проблемът му е че бърза а за второто вие и на грийн дадохте права и той се издъни и въпреки това ето че пак е с пробни.Третото няма да го коментирам тъй като няма как да не се съглася.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от green »

eldynari написа:
zlatoto написа:НЕ.
Нямаш добра преценка. Много беше надъхан, дадоха ти права, издъни се...
+ това имаме достатъчно админи.
Относно първото не е вярно че няма добра преценка проблемът му е че бърза а за второто вие и на грийн дадохте права и той се издъни и въпреки това ето че пак е с пробни.Третото няма да го коментирам тъй като няма как да не се съглася.
На мен ми дадоха втори шанс, да, но се замисли защо.
Първо активен съм 100 пъти повече от теб и във форума и във сървърите! Когато ми отнеха правата аз не спрях, докладвал съм и тогава за хакери, гледал съм оплаквания........ затова друг път не пиши преди да обмислиш нещо сам се излагаш.
Второ имам 39 бана за хак за едва ли не за 4 седмици, а ти 34 за 4 месеца и всичко друго ти е за псуване..., мен това ме навежда на мисълта, че не си активен във другите сървъри колкото мен.... и смееш да съдиш другите, защо са ми дали втори шанс, затова мен не ме замесвай, нито ми отговаряй с философските си...... мен не ме интересува твоето мнение но чакай да ти покажа нещо
от eldynari » 26 Юни 2013, 15:01
От мен имаш НЕ и хиляда опита да ти дадат едва ли нещо ще се промени
Не че искам да кажа да не се даде втори шанс на Михаил, всеки заслужава втори шанс, но трябва да го заслужи.
Трето за мен ти не си коректен админ, все се дразниш с мен... и ме провокираш, но мен не ме засягат/интересуват твоите безмислени/лапешки мнение (както щеш ме разбирай, не ме интересува, но не ми отговаряй, темата е на Михайл, затова се въздържай)

П.С. Михаиле нищо не се отнася към теб, искам да кажа на нашия философ да спре да се заяжда/провокира и т.н... с мен
Последна промяна от green на 13.07.2013, 12:07, променено общо 1 път.
Изображение

Михаил
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 04.03.2012, 18:09
Мишка: x7

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от Михаил »

Периода беше - бях седнал за половин час 8) , а тогава имах 3 бана, май 1 или 2 грешни 1 ния беше МВР-то, другия май пак беше хак не помня, не съм сигурен. Искам права да банна няколко хакера .. Фалангел, би трябвало да се вижда при него (къде се вижда друг въпрос) колко факофа съм направил и дали съм злоупотребил с правата (освен преди там колко месеца с правата на брат ми) По какъв начин се бях издънел ??

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от Still Ballin »

Клоня към НЕ , защото до колкото помня с фалл имахте една малка уговорка и ти не успя да я изпълнеш или нещо таква , нека да проточим кандидатурата ти . С интерес очаквам мнението на фалл !
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване ppcpsp

Мнение от fallangel »

За съжаление темата с уговорката някой е решил че е ненужна и е затрил. Аз също ще кажа Не, не личи желанието ти да бъдеш част от екипа, по скоро искаш права за да може някой ако ти се изпречи да го разкараш. Не си постоянен, от първата ти кандидатура почти не съм те засичал. Имаш голяма активност в сървърите но за мен това не е достатъчно. При положение че правиш доста грешки, няма как да се научиш само като цъкаш в сървърите. Повтарял съм го много пъти и ще продължавам докато не се научите, добрата(отличната) игра не е гаранция че ще бъдете добри админи. Двете неща са съвсем различни.

Заключена