Кандидат за админ във д2онли

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
+1500
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 12.12.2012, 10:28
Мишка: за 3лв от Кауфланд x-0a-0xa0-x0-a
Ник в CS: +1500
Местоположение: Варна

Кандидат за админ във д2онли

Мнение от +1500 »

Привет на всички!
Казвам се Косйо,на 23 години и съм родом от Варна.Занимавам се със CS от почти 10 години. Последната половин година насочих усилията си към PRO gaming-a, а public servers оставих на заден план. Влизам в масаците за да си вдигам AIM-а когато не играя с отбора.
Не мога да обещая, че ще играя абсолютно всеки ден за няколко часа, но има дни, в които се случва да играя по 6-7 часа когато ми остане време. Във вашите сървъри играя от около 1,5 год. и ми хареса латенцията в тях, но забелязах, че има хора, използващи cheats.През годините съм бил администратор в много вериги (няма да изброявам) и никой не е бил разочарован от мен.Сигурен съм че ще имате нужда от моите познания и съм не 100 а 1000 процента сигурен че никога няма да сбъркам добрият играч от cheater-a. Nick-а, с който играя в сървърa e +1500 и обикновено съм най-отгоре в scoreboard-а :P. Единствените недостатъци, за които се сещам са малкото ми време прекарано в сървъра и липсата на report-нати cheat-ери.Предполагам, че ще ми кажете да играя още, докато натрупам повече време игра тук, но аз наистина искам да стана част от вашия екип,поради ред причини по които се различавате от другите вериги.Благодаря предварително за отделеното време :)

Отхвърлен.
Моя нос,надуши запален коз (smokeweed)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от fallangel »

Нещо не можа да ме навиеш, още като ти видях заглавието. Права се дават за всички сървъри не по отделно и се очаква от админите да посещават всички сървъри. Не от мен.

+1500
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 12.12.2012, 10:28
Мишка: за 3лв от Кауфланд x-0a-0xa0-x0-a
Ник в CS: +1500
Местоположение: Варна

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от +1500 »

Това че във тази верига правата се дават за всички сървъри,не значи че и в другите е така.Има [local admin] и [global admin] :!:
Моя нос,надуши запален коз (smokeweed)

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от green »

+1500 написа:Това че във тази верига правата се дават за всички сървъри,не значи че и в другите е така.Има [local admin] и [global admin] :!:
Да, ама това е много тъпа идея.. ако ще си админ най-добре да е за всички сървъри, +това админите в д2-то не са хич малко.. +това кандидатурата не е по точен образец +това имаш само 11 мения
Последна промяна от green на 13.07.2013, 20:47, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от fallangel »

+1500 написа:Това че във тази верига правата се дават за всички сървъри,не значи че и в другите е така.Има [local admin] и [global admin] :!:
Ами преди права се даваха за определени сървъри по желания на кандидата. Но опита показа че всички админи искаха права за D2 и Clasic. За това решихме да даваме права за всички сървъри, защото другите сървъри оставаха без админи. Дори и кандидатите за д2 и класик който от време на време влизаха и другите сървър когато забележеха хак нямаше кой да го бане.

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от Akuma »

И от мен НЕ
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от Still Ballin »

НЕ от мен и ключ :character-oldtimer:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидат за админ във д2онли

Мнение от SauSer »

НЕ
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Заключена