кандидатура на NepobediM

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ALLfaked »

Не мисля че клаас заслужава това, той е страхотен админ !
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от 2GOOD »

mr.klaas написа:добре мерси на всички :)
ама искам минутката да ми каже какъв проблем има с мене ?
виждам че непобедим няма права той още няма хабер от това


ПС: мене най много ме нервира минутката "Не знам какво се чудите още, всички вън и това е"

ето с това...
Минутката е направил толкова много за тези сървъри и си е в пълното право да нервира всеки, който по някакъв начин накърнява доброто (надявам се) име на сървърите

NepobediM2
Напредващ
Мнения: 20
Регистриран: 18.06.2011, 15:46
Мишка: nznm

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от NepobediM2 »

малееее какви са тия бана , е и нямам права , в тоя сървър никога съм нямал бан от къде ги изкарахте тия бана незнам ама... и сам бил вал :shock: :shock: :shock: :naughty: грешите преди 4 години играех с вал но вече НЕ поне ми дайте още един шанс ПРОБНИ ПРАВА няма да съжалявате. мерси от сега.
и ако някой вика че съм вал искам да видя демо

Потребителски аватар
dSp # chap0wn1ka
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 04.05.2009, 13:12
Мишка: XL-730K/3600dpi/3skorost/3sens

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от dSp # chap0wn1ka »

Как може да си толкова нагъл и да нямаш грам достойнство :doh:
Изображение

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ayhan9620 »

Стига сте се ровили в калта това е минало вече (даже да сме играли с хак И НЕ Е ВЯРНО) вече е минало но някой хора много обичат да издънят други И УСПЯВАТ ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН .И да баннете системата на белгаком нищо няма да спечелите само ще загубите .Преди малко бяхте баннали някакъв хакер yupi даже не го познавам кой е НО той е редовен хакер и НЕДЕЙТЕ ДА НАКАЗВАТЕ ВСИЧКИ ЗАРАДИ ЕДИН ХАКЕР НЕ Е ЧЕСНО ЩЕ ЗАГУБИТЕ РЕДОВНИ ИГРАЧИ И 2 АДМИНА :x
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ALLfaked »

НА оня с осемте перманента не му ли казаха по-добре да мълчи???
Не знам кво се доби с този пост освен с още 1 мнение на твоя сметка.
Виж ся никой не си измисля, всичко е правено по банлиста.
Никой няма да си прави труда да банва цялата мрежа, най-много теб с цфг така ще загубим 1 редовен хакер.
Не знам кво се опита да кажеш че обичам да дъня хората, ще го приема лично.
И както казва Мc фараона - НА КОЛИНИЕЕЕЕЕ !!!
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ayhan9620 »

ALLfaked написа:НА оня с осемте перманента не му ли казаха по-добре да мълчи???
Не знам кво се доби с този пост освен с още 1 мнение на твоя сметка.
Виж ся никой не си измисля, всичко е правено по банлиста.
Никой няма да си прави труда да банва цялата мрежа, най-много теб с цфг така ще загубим 1 редовен хакер.
Не знам кво се опита да кажеш че обичам да дъня хората, ще го приема лично.
И както казва Мc фараона - НА КОЛИНИЕЕЕЕЕ !!!

Стига си правил труда да ме изнервиш "сектор а НА КОЛЕНЕ " го написа също и в цс а не ми харесва това величие което имаш над другите да ги обиждаш не го харесвам това в теб

според вас какво иска той да постигне с ника който написа в цс а "сектор а НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕ " НЕ ВИ ЛИ СЕ СТРУВА ВЕЛИЧЕСТВЕННО И АКО ИСКАМ ЩЕ МУ ПАДНА НА КОЛЕНЕЕЕЕЕ НО НИКОГА НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ :wink:
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

Потребителски аватар
dSp # chap0wn1ka
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 04.05.2009, 13:12
Мишка: XL-730K/3600dpi/3skorost/3sens

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от dSp # chap0wn1ka »

Отново имаш повод да оспамиш всичко :hand:
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от zlatoto »

Айхане, дразнещ си.
Не си адвокат на Непобедимия, може сам да отговаря.
Дали рови в калта или не, това си е негова работа.
Също така не се опитвай да извърташ темата, кой как се държи, ти нямаш право на глас в това...

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от mr.klaas »

zlatoto написа:Айхане, дразнещ си.
Не си адвокат на Непобедимия, може сам да отговаря.
Дали рови в калта или не, това си е негова работа.
Също така не се опитвай да извърташ темата, кой как се държи, ти нямаш право на глас в това...
+1

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ayhan9620 »

zlatoto написа:Айхане, дразнещ си.
Не си адвокат на Непобедимия, може сам да отговаря.
Дали рови в калта или не, това си е негова работа.
Също така не се опитвай да извърташ темата, кой как се държи, ти нямаш право на глас в това...

разбирам те но не мога вече да го търпя дали има място където да се оплача от него
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ALLfaked »

подай жалба в 3то районно
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

Потребителски аватар
HeyJIoBuM
Ex-CS Admin
Мнения: 81
Регистриран: 31.05.2008, 23:05
Мишка: Genius
Местоположение: Бургас,България

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от HeyJIoBuM »

ayhan9620 написа:Стига сте се ровили в калта това е минало вече (даже да сме играли с хак И НЕ Е ВЯРНО) вече е минало но някой хора много обичат да издънят други И УСПЯВАТ ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН .И да баннете системата на белгаком нищо няма да спечелите само ще загубите .Преди малко бяхте баннали някакъв хакер yupi даже не го познавам кой е НО той е редовен хакер и НЕДЕЙТЕ ДА НАКАЗВАТЕ ВСИЧКИ ЗАРАДИ ЕДИН ХАКЕР НЕ Е ЧЕСНО ЩЕ ЗАГУБИТЕ РЕДОВНИ ИГРАЧИ И 2 АДМИНА :x
А така, продължавай да влизаш с айма, само и само за да докажеш че не си хакер. Добре си го измислил - не си явен :lol: Ако следвам безупречноприкритите ти манипулации, то очаквам в рамките на 2 дни да се регистрира някой "нов" играч от Белгия във форума и да каже че той е бил хакер и е копирал никовете ви :shhh:
Относно Клаас - трудно е да спечелиш така изгубено доверие, не знам как е спечелил доверието на Релакса, но щом го е направил, значи си е заслужил втория шанс. Добре че сте вие да му го дадете, защото аз съм на мнението на Бат`Минутко :roll:
ПС: Айхане, като не знаеш какво означава някоя дума, потърси я в БЪЛГАРСКИЯ тълковен речник :!:
The Force will be with me always!!!

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ayhan9620 »

HeyJIoBuM написа:
ayhan9620 написа:Стига сте се ровили в калта това е минало вече (даже да сме играли с хак И НЕ Е ВЯРНО) вече е минало но някой хора много обичат да издънят други И УСПЯВАТ ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН .И да баннете системата на белгаком нищо няма да спечелите само ще загубите .Преди малко бяхте баннали някакъв хакер yupi даже не го познавам кой е НО той е редовен хакер и НЕДЕЙТЕ ДА НАКАЗВАТЕ ВСИЧКИ ЗАРАДИ ЕДИН ХАКЕР НЕ Е ЧЕСНО ЩЕ ЗАГУБИТЕ РЕДОВНИ ИГРАЧИ И 2 АДМИНА :x
А така, продължавай да влизаш с айма, само и само за да докажеш че не си хакер. Добре си го измислил - не си явен :lol: Ако следвам безупречноприкритите ти манипулации, то очаквам в рамките на 2 дни да се регистрира някой "нов" играч от Белгия във форума и да каже че той е бил хакер и е копирал никовете ви :shhh:
Относно Клаас - трудно е да спечелиш така изгубено доверие, не знам как е спечелил доверието на Релакса, но щом го е направил, значи си е заслужил втория шанс. Добре че сте вие да му го дадете, защото аз съм на мнението на Бат`Минутко :roll:
ПС: Айхане, като не знаеш какво означава някоя дума, потърси я в БЪЛГАРСКИЯ тълковен речник :!:
Това научих в тоя сарвар че 99 процента сте трвърдоглави само фалл ангел не е кът вас той е добър но вие ...
и ти неул0овима ****** даже не си ме виждал сиг в сервера и ми говориш че съм бил аим много голям глупак си :извинявам се за тая дума пред фалл ангел кам него уваженетоми е безкрайно
и писна ми от вашите тупи неща И ПЪК ТОЯ АЛФАКЕД НАПРАВО ДА МУ *** МАЙКАТА БАЩАТА СЕСТРА МУ НАПРАВО ЩЕ ГО СКЪСАМ АКО ГО ВИДЯ ОК
ЗДЪРЖАМ СЕ ДА НЕ ПСУВАМ АМА ЧАШАТА ПРЕЛЯ ЕДНО ВЧЕРЕШНО ЛАПЕ ЩЕ МИ ДЪРЖИ СМЕТКА КАКТО КРАВАТА ПОДКРЕПЯМ ГО НИТО СТАНАЛ АДМИН И МЕ УНИЖАВА И МЕ ОБИЖДА АЛФАКЕД НА МАЙКАТИ ЛЕНИНАТА ПУТКА ЩЕ СКЪСАМ ЧУ ЛИ МЕ
А ЗЛАТОТО ЩЕ И СКУСАМ НЕЙНАТА ХААХХА
ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕД ФАЛЛ АНГЕЛ АМА ПРЕД ДРУГИТЕ НЕ
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от Bat Stoqn »

ayhan9620 написа:
HeyJIoBuM написа:
ayhan9620 написа:Стига сте се ровили в калта това е минало вече (даже да сме играли с хак И НЕ Е ВЯРНО) вече е минало но някой хора много обичат да издънят други И УСПЯВАТ ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН .И да баннете системата на белгаком нищо няма да спечелите само ще загубите .Преди малко бяхте баннали някакъв хакер yupi даже не го познавам кой е НО той е редовен хакер и НЕДЕЙТЕ ДА НАКАЗВАТЕ ВСИЧКИ ЗАРАДИ ЕДИН ХАКЕР НЕ Е ЧЕСНО ЩЕ ЗАГУБИТЕ РЕДОВНИ ИГРАЧИ И 2 АДМИНА :x
А така, продължавай да влизаш с айма, само и само за да докажеш че не си хакер. Добре си го измислил - не си явен :lol: Ако следвам безупречноприкритите ти манипулации, то очаквам в рамките на 2 дни да се регистрира някой "нов" играч от Белгия във форума и да каже че той е бил хакер и е копирал никовете ви :shhh:
Относно Клаас - трудно е да спечелиш така изгубено доверие, не знам как е спечелил доверието на Релакса, но щом го е направил, значи си е заслужил втория шанс. Добре че сте вие да му го дадете, защото аз съм на мнението на Бат`Минутко :roll:
ПС: Айхане, като не знаеш какво означава някоя дума, потърси я в БЪЛГАРСКИЯ тълковен речник :!:
Това научих в тоя сарвар че 99 процента сте трвърдоглави само фалл ангел не е кът вас той е добър но вие ...
и ти неул0овима ****** даже не си ме виждал сиг в сервера и ми говориш че съм бил аим много голям глупак си :извинявам се за тая дума пред фалл ангел кам него уваженетоми е безкрайно
и писна ми от вашите тупи неща И ПЪК ТОЯ АЛФАКЕД НАПРАВО ДА МУ *** МАЙКАТА БАЩАТА СЕСТРА МУ НАПРАВО ЩЕ ГО СКЪСАМ АКО ГО ВИДЯ ОК
ЗДЪРЖАМ СЕ ДА НЕ ПСУВАМ АМА ЧАШАТА ПРЕЛЯ ЕДНО ВЧЕРЕШНО ЛАПЕ ЩЕ МИ ДЪРЖИ СМЕТКА КАКТО КРАВАТА ПОДКРЕПЯМ ГО НИТО СТАНАЛ АДМИН И МЕ УНИЖАВА И МЕ ОБИЖДА АЛФАКЕД НА МАЙКАТИ ЛЕНИНАТА ПУТКА ЩЕ СКЪСАМ ЧУ ЛИ МЕ
А ЗЛАТОТО ЩЕ И СКУСАМ НЕЙНАТА ХААХХА
ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕД ФАЛЛ АНГЕЛ АМА ПРЕД ДРУГИТЕ НЕ
Ееее големи еблиовци голяма работа,направо се чудя какво се занимават още с вас колегите.Не им ли писна да ви четът простотийте всеки ден.2ГООД докога ще ги търпиш :think:

Заключена