Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от zlatoto »

Никъде не пише, че трябва да са 100...
А, знаеш ли, че той е един от първите админи, които не са кандидатствали с кандидатурка... Най-малко право имаш с него да сравняваш който и да е тук, с изключение на FallAngel, 2GOOD и XeRo. Така, че по-добре замълчи!

P.S. Не спами с излишни коментари и не се отклонявай от темата.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от Bat Stoqn »

zlatoto написа:Никъде не пише, че трябва да са 100...
А, знаеш ли, че той е един от първите админи, които не са кандидатствали с кандидатурка... Най-малко право имаш с него да сравняваш който и да е тук, с изключение на FallAngel, 2GOOD и XeRo. Така, че по-добре замълчи!

P.S. Не спами с излишни коментари и не се отклонявай от темата.
Ех Злато сега ме върна с толкова години назад във времето :D Тогава нямаше сървар за Цс а имаше един торент сайт в който повечето бяхме ъплоъдъри.След като началниците решиха да не се занимават повече с торент сайтове го направиха за ЦС,и бяхме поканени за админи :)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от zlatoto »

Не знаех точните подробности, както и кои точно сте били, за това не написах нищо повече :)

Потребителски аватар
XeRo
Big Boss Pro Player
Мнения: 401
Регистриран: 06.09.2007, 00:43
Мишка: Logitech G203 Prodigy
Ник в CS: XeRo
Местоположение: Бургас
Контакти:
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от XeRo »

НЕ, найстина малко ти е рано...подкрепям коментара на Fallangel относно частични права в бъдеще, но не поради много фактори касаещи годините.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от minute »

Предлагам да обсъдим сериозно въпроса с ограничените права, изглежда ми точно момчето.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от aXNJI »

Вярно е че съм твърде нов... едва от вчера съм част от колектива и няма да се обидя ако дори ме пренебрегнете :) , но имам опит с деца админи.

В един от сървърите в който бях head admin имаше един играч... мисля че беше около 12 / +-1 година/. Вярно че имаше добра преценка за хакове, но пък изнервеше ли се си правеше квото иска...
Масов бан, на всички в сървъра, така че аз лично съм против.
Но мисля че част от вас се съсредоточават в грешната част от кандидатурата, не гледайте колко години е,
Все пак всеки е свободен да се кандидатира без значение възрастта.
Съгласен съм че му е рано но според мен не толкова заради годините, а заради 1та седмица игра. Предлагам да се мине месец-два, ако има постоянство и в сървъра и тък /и най-вече ако все още иска да е админ/, както казаха minute и FallAngel да се измислят някакви частични права.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Отговори